Opinie klientów o Kenijskie Trio

5.5 /6
220 
opinii
Intensywność programu
5.1
Obsługa hotelowa
5.3
Pilot
5.3
Plaża
6.0
Pokój
5.8
Położenie i okolica
6.0
Program wycieczki
5.7
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
4.5
Transport
5.0
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Robert, Piekary Śląskie 19.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Afrykańskie serce Kenii!

Wycieczka "Kenijskie Trio" była dla mnie idealnym połączeniem zwiedzania i odpoczynku. Kilka dni Safari w trzech parkach narodowych, to idealne powitanie z Afryką, naturą i dzikimi zwierzętami. Lodgy na Safari były kapitalne, dwa z nich położone na terenach parków z pięknym widokiem na sawannę, który dosłownie zapierał dech w piersiach. Budzić się przy dźwiękach afrykańskiej przyrody, aby później spędzać dni na odkrywaniu tajemnic dzikich zwierząt, to to czego człowiek oczekuje, gdy wybiera się do Kenii. Jedzenie było pysze, europejskie i indyjskie - ale wiele z dań było również tradycyjnymi, kenijskimi potrawami, dzięki czemu można spróbować lokalnej kuchni. Po dniach pełnych emocji na Safari, nic nie dorówna odpoczynkowi na plaży przy Oceanie Indyjskim. Hotel Neptun Village naprawdę godny polecenia, warto zapłacić kilkaset złotych więcej za hotel z małpkami, które biegają po ogrodzie, z lokalnym, najlepszym piwem z tanka, z pysznym i urozmaiconym jedzeniem, a także ze sceną i afrykańskimi wieczorami tematycznymi, które pozwalają się zanurzyć w rytm serca Afryki. Gorąco polecamy wraz z żoną taką konfigurację!

6.0/6

JERZY LECH, ZIELONA GÓRA 07.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

słonie pod Kilimandżaro.

Wszystkie moje oczekiwania spełniły się. Widzieliśmy masę różnych zwierząt. Jednoznacznie muszę powiedzieć, że Kenia to królestwo SŁONI. Wyglądają majestatycznie na tle Kilimandżaro, która pięknie nam się prezentowała z lodową czapą na szczycie. Wszystkie zwierzęta żyjące w swoim naturalnym środowisku wyglądają wspaniale. Ponieważ przedłużyła się trochę pora deszczowa, dlatego cała sawanna była zielona, a ponieważ ziemia ma kolor czerwony i do tego zwierzęta - słonie, żyrafy, bawoły, zebry, różne antylopy, małpy i kolorowe ptaki sprawiały wrażenia raju.

6.0/6

Przemek 08.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Fantastyczne!!!

Kenijskie Trio to petarda!!! Na wycieczce codziennie kilkadziesiąt zwierząt i zapierające dech w piersiach widoki. Zawiera w sobie najlepszy park Amboseli z którego rozciąga się przepiękny widok na Kilimandżaro. Tylko Kenijskie Trio!!!

6.0/6

Janusz, --- 27.10.2021

Super impreza i obsługa

Jesteśmy zachwyceni działalnością Pani Marty. Prowadziła nas przez krainę zwierząt z wielkim profesjonalizmem. Dbała o każdy aspekt naszej wyprawy. Stanowiła znakomity dułet że Stiwem naszym kirowcą. Przybiżyła nie tylko świat zwierząt ale historię życie i obyczaje miejscowej ludności. Gratulacje dla Organizatorów i pracowników.
145656
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem