Kopenhaga i Legoland - Rodzinnie

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
•Legoland - całodniowy pobyt w świecie z klocków! • Kopenhaga z Małą Syrenką • Christianborg - parlament w zamku • Ogrody Tivoli ze słynnym parkiem rozrywki • Malmo nad Bałtykiem • skansen Fotewikens z Wikingami • Ales Stenar - szwedzkie Stonehenge • nocny rejs promem Świnoujście - Ystad

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu. Po drodze krótkie postoje. Przyjazd do Świnoujścia, zaokrętowanie na prom płynący do Szwecji. Początek rejsu około godziny 23.00 (rejs trwa ok 8 godzin). Nocleg na promie w kabinach 4 – os., (możliwość dopłaty do kabin 2 os.) – zalecany niewielki bagaż podręczny z rzeczami potrzebnymi na nocleg w kabinie – dla wygody uczestników bagaż główny zostaje w luku bagażowym. W tym dniu nie ma obiadokolacji – dotyczy klientów którzy dopłacili do tej opcji. (Trasa Poznań - Świnoujście ok. 350 km).

Dzień 2

Po śniadaniu, wyokrętowanie i przejazd do Ales Stenar, szwedzkiego odpowiednika Stonehenge – znajdziemy tam, kamienny krąg przed 1500 lat, którego pochodzenie i zastosowanie są nadal okryte tajemnicą. Następnie urokliwą nadmorską drogą udamy się w kierunku - skansenu Fotewikens, dzięki któremu cofniemy się w czasie do epoki Wikingów. Zobaczymy, jak mieszkali i czym się zajmowali najznakomitsi skandynawscy wojownicy. Przejazd do Malmo, panoramiczne zwiedzanie miasta, zobaczymy między innymi Turning Torso - imponujący wieżowiec mieszkalny autorstwa słynnego hiszpańskiego architekta Santiago Calatravy, a następnie czas wolny w centrum. Przejazd w kierunku przeprawy nad Øresund na którą składa się prawie 8 kilometrowy most, sztuczna wyspa i tunel – łączącej szwedzkie Malmö ze stolicą Królestwa Danii. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Roskilde, nocleg. (trasa ok.200 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** (razem 4 rozpoczęte doby hotelowe); w dużych miastach hotele sieciowe najczęściej sieci Scandic; poza dużymi miastami możliwe zakwaterowanie w małych hotelach rodzinnych.
Pokoje: wygodne, 2-os. (możliwość dostawki; UWAGA!!! pokoje z 3 osobnymi łóżkami na zapytanie) z łazienkami i wc, często z TV.
Do dyspozycji gości: zazwyczaj restauracja, bar oraz recepcja.
Wyżywienie: śniadania (najczęściej bufet) za dopłatą obiadokolacje (4)
Kategoria lokalna: ***
Promy: Na trasie Świnoujście - Ystad (1 rozpoczęta doba hotelowa):
kabiny: 4 - os, wewnętrzne z łazienką.
Za dopłatą dostępne kabiny 2-os. (możliwe tylko w przypadku rezerwacji pokoju 2-os., a nie 1-os. lub 3-os.) i 1-os.
Wyżywienie: śniadanie. Na trasie : Odde – Aarhus bez kabin, najczęściej fotele lotnicze. Bez wyżywienia.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, video, minibar), prom na trasie Świnoujście - Ystad (1 rozpoczęta doba hotelowa ze śniadaniem, kabiny 4-osobowe) i Odde - Aarhus (bez kabin), zakwaterowanie w hotelach j.w. (4 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania (4), program turystyczny j.w., opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską, opłat rezerwacyjnych, wycieczek fakultatwynych, napiwków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, rejsu w Kopenhadze, opłat za przewodników, opłat rezerwayjnych, napiwków, zestawu słuchawkowego Tour Guide: ok. 150 EUR/os. (płatne na miejscu). Fakultatywnie: wieczorna wycieczka do Ogrodów Tivolli - ok. 30 EUR/os., (wycieczka fakultatwyna uzależniona od ilości chętnych i od położenia hoteli). Możliwość dopłaty do 4 obiadokolacji w hotelach (wg dopłaty w cenniku).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!

Podobne oferty

Wycieczki w tym regionie>

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon