Korsyka - Włoski Obraz we Francuskiej Ramie

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.2 /6 ( 5 opinii )
Boska Korsyka - Włoski obraz we Francuskiej Ramie - 8 lub 15 dni • Bonifacio - najpiękniejsze miasto na wyspie • Bastia - barokowe kościoły • górskie Corte • Cap Corse - palec Korsyki • Porto - piękna zatoka • Calvi - twierdza genueńska • dla chętnych tydzień pobytu na Sardynii

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.R.pl/rozklady. Przylot do Olbii, spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu w ok. Tempio Pausania, nocleg. (Trasa ok. 55 km).

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie i przeprawa promowa z Santa Teresa di Gallura do Bonifacio na Korsyce. Bonifacio to jedno z najczęściej odwiedzanych przez turystów miast na Korsyce, cudownie usytuowane na wysokich, wapiennych klifach. Pierwsza twierdza została założona przez Republikę Genui. Obecna cytadela składa się z malowniczo położonego na wysokim klifie otoczonego murami obronnymi starego miasta oraz z części portowej. Zapraszamy na spacer po centrum historycznym Ville Haute. Po południu proponujemy rejs statkiem po zatoce Bonifacio. Następnie przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w ok. Borgo. (Trasa ok. 240 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele **/ *** klasy turystycznej, położone w okolicach miast. 7 rozpoczętych dób hotelowych: Tempio Pausania (2), Borgo/ Saint Florent/ Belgodere (4), Ajaccio (1). Nie wszystkie hotele są klimatyzowane.
Do dyspozycji gości
restauracja, czasem bar.
Pokoje
skromnie urządzone 2 i 3-osobowe z łazienkami.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 lub za dopłatą 14 rozpoczętych dób hotelowych), przejazdy klimatyzowanym autokarem, przeprawy promowe Sardynia - Korsyka - Sardynia, 7 śniadań kontynentalnych, 7 obiadokolacji, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas pobytu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, rejsów statkiem, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 170 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 7 EUR (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.
Wycieczki lokalne: rejs w Bonifacio ok. 18 EUR.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2016 r. i mogą ulec zmianie. Zniżki obowiązują dla: - uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/ studenckiej. - nauczycieli z kartą nauczycielską. - prasy z kartą reporterską.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.2/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/korsyka-wloski-obraz-we-francuskiej-ramie/zakwaterowanie-skk
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
4.2 Ocena ogólna tej wycieczki
4.4
Program wycieczki
4.5
Pilot
5.4
Transport
4.1
Zakwaterowanie
4.0
Wyżywienie
4.0
Intensywność programu

Wycieczki w tym regionie

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.