Opinie o White Olive Marine Aquapark

Kategoria lokalna: 4

5.4/6
(388 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.5
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.3
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.4
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    udane wakacje

    Marta 27.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Miejsce warte polecenia. Byliśmy w pierwszej dekadzie maja, zatem pogoda była wiosenna (od zimnej i wietrznej po bardzo ciepłą i plażową). Nie było czasu na nudę, mimo że obiekt zlokalizowany jest z dala od większych ośrodków mieszkalnych, to hotel zapewnia rozrywki i atrakcje. Jest możliwość skorzystania z długich spacerów plażą do Tigaki (ok. 5km) lub wypożyczenia auta, quadów, rowerów. Sama wyspa jest urozmaicona terenowo i jest co zwiedzać, szczególnie antyczne , zabytkowe, rekreacyjne miejsca są warte zobaczenia (miasto Kos, liczne zatoki, plaże, wioska Zia, miasto Kefalos i wiele innych).

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Tydzień w White Olive Marine Aquapark

    Katarzyna, Lublin 07.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel spełnił nasze oczekiwania było czysto, 3 baseny: dla maluchów, dla nieco starszych gdzie odbywał się codzienne aerobik i dla dorosłych ( akurat ten najbardziej nam się podobał) gdzie było cicho i spokojnie. Oczywiście przy każdym basenie barek z napojami , drinkami czy przekąskami typu: pizza, frytki, grillowane ryby i oczywiście dużo sałat greckich😋 Tuż przy basenach było przejście na plażę. Plaża przy hotelu brzydka ale wystarczy przejść się 200 m i mamy naprawdę piękny piasek i wspaniałe morze. Nasz pokój hotelowy ( 2 os) ok 20 m wystarczający schludny , codziennie sprzątamy i ręczniki wymieniane, tv ale niestety bez polskich kanałów ( ale kto tam ogląda telewizję ) Jedzenie również dobre, każdy coś dla siebie znajdzie. Jeżeli chodzi o narodowość większa połowa to byli Polacy, dalej Czesi , Niemcy…. nie było Rosjan ani Ukraińców. W recepcji pracuje Polka Pani Marta, miła i bardzo pomocna . Tuż koło hotelu jest wypożyczalnia samochodów, skuterów czy rowerów- polecam. Sami z mężem wypożyczyliśmy taki większy skuter i naprawdę objechaliśmy całą wyspę- niezapomniane przeżycie. Swoje wakacje uważamy za udane, jesteśmy wypoczęci i pięknie opaleni. POLECAMY SZCZERZE☀️❤️☀️

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Zabawa rodzinna i relaks

    E. 30.08.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Bardzo polecam hotel, posiada wszystkie elementy które rodzicom z dziećmi są potrzebne na wakacjach all inclusive. Wspaniała opieka w Figloklubie pozwoliła znaleźć czas nam rodzicom i azyl przy basenie dedykowanym tylko dla dorosłych. W tym miejscu podziękowania dla Pań animatorek Wiktorii i Niny za najlepsza opiekę nad nasza córka Kornelcią :) Całodniowe i wieczorne animacje dla starszych i młodszych, świetna atmosfera. Smaczne jedzenie dostępne praktycznie cały czas. Hotel jest znacznie ładniejszy niż wyglada to na zdjęciach przedstawionych przez Rainbow. Bezpośredni widok i dostęp do morza daje wspaniały klimat. W tle widok na piękne wyspy i Turcje. Aquapark idealny - lekka adrenalina i pełne bezpieczeństwo. Duża dbałość o gości, codzienne Sprzatanie pokoi + butelka wody dostarczana każdego dnia. Pokoje nie sa najnowsze, ale to kompletnie nie przeszkadzało. Było czysto, a obsługa reagowała na każda prośbę. Ogród i baseny piękne! Miasto Kos położone kilka km od hotelu, transport miejskim autobusem tani, dostępny i bezpieczny. Grecy dbają o swoich gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Po pierwsze bezpieczeństwo

    EUGENIUSZ, KOCON 12.06.2021 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymi

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Polecamy z całego ♥️

    Martyna, Pomiechówek 22.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Byliśmy tydzień w White Olive, jedzenie, widoki, ale przede wszystkim przesympatyczna obsługa tworzą to miejsce rewelacyjnie!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Jak w BAJCE :-)

    BOGUSŁAW, KORZENNA 24.07.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Super miejscówka dla rodzin z małymi dziećmi. Obsługa bardzo miła - fantastyczne jedzenie. I to położenie nad samym morzem. Polecam gorąco 😉

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Polecam Labranda

    Dominika, Warszawa 18.06.2021 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Wspaniała lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Aqua park idealny dla dzieciaków. Każdego basenu pilnują ratownicy. Smaczne jedzenie - duży wybór. Zadbany ogród. Pokoje czyste. Polecam

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wycieczka

    PAWEŁ, KODRĄBEK 07.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Grecja, wyspa Kos, to miejsce magiczne. Piękne plaże, ciepłe słońce, pyszne jedzenie - to wszystko sprawia, że wyjazd tam jest niezapomniany. Wspaniałe wrażenia i relaks na najwyższym poziomie! 🌞🏖️🇬🇷

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Cudowne Greckie wakacje

    Sylwia 13.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Polecam pobyt w Hotelu White Olive Marine Aquapark, przepiękne miejsce dostosowane do wczasów dla dorosłych i rodzin z dziećmi. Okolica zachwyca, z hotelu rozprzestrzenia się widok na morze oraz inne okoliczne wyspy. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie, obsługa również. Wiele drinków do wyboru oraz możliwość uczestniczenia raz podczas pobytu w typowo Greckiej kolacji. Pracownicy Rainbow zawsze gotowi do pomocy, polecam to biuro podróży! ☀️

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Udany wypoczynek

    Dariusz Jan, Ruda Śląska 29.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Spędziłem bardzo udane wakacje. Wracam wypoczęty a to najważniejsze. Dzięki za wypoczynek 🤙 Obsługa na najwyższym poziomie. Baseny rewelacja, szczególne ten dla dorosłych. Polecam