Opinie o White Olive Marine Aquapark

Kategoria lokalna: 4

5.4/6
(388 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.5
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.3
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.4
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    Dobry hotel śmiało polecam

    PRZEMYSLAW, Gdynia 13.08.2021 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Dobry hotel dla rodzin z dziećmi, basen dla osób ceniących spokój, basen z falą dla wszystkich oraz basen dla dzieci że zjeżdżalniami i innymi atrakcjami dla dzieci. Ze zjeżdżalni mogą korzystać osoby dorosłe również. Pokoje jak pokoje, czyste i schludne jak w każdym obiekcie tego typu. Duże łóżka małżeńskie i sprawna indywidualna klimą. Obsługa w restauracji podczas szczytu stara się, ale nieraz natłok jest za duży. Formuła all inclusive jak dawniej tylko trzeba założyć maseczkę i rękawiczki które są dostępne. Jedzenie jak wszędzie ale brak fety.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hotel White Olive Marina Aquapark – świetne miejsce dla rodzin z dziećmi!

    Yevhenii 01.07.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Pobyt w tym hotelu bardzo nam się podobał! Jedzenie w większości było smaczne – warto jednak przychodzić do restauracji zaraz po otwarciu na śniadania, obiady czy kolacje, bo wtedy serwowane są najlepsze dania. Zauważyliśmy, że np. na początku można było trafić na stek wołowy, a później pojawiały się już tylko tańsze opcje, jak przekrojone kiełbaski. Największą atrakcją zdecydowanie jest aquapark – coś dla każdego, niezależnie od wieku! Z dużych zjeżdżalni korzystali zarówno dzieci, jak i rodzice, a nawet dziadkowie. Wieczorami organizowane jest mini disco – nasza dwuletnia córka do dziś śpiewa piosenki i tańczy jak wtedy 😊 Obsługa hotelu była bardzo miła i pomocna, a pokoje nowoczesne i dobrze sprzątane. Z minusów – wieczorami w łazience było słabe ciśnienie ciepłej wody. Sama plaża mogłaby być lepiej przygotowana – jest sporo kamieni przy wejściu do morza i przydałoby się więcej dbałości o czystość. Warto wspomnieć, że w barze jakość drinków znacznie się poprawia, jeśli zostawicie napiwek 😉 Podsumowując – bardzo polecamy ten hotel rodzinom z dziećmi. Świetna atmosfera, dużo atrakcji i dobra lokalizacja na wakacyjny wypoczynek!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Moje zdecydowanie za krótkie greckie wakacje ;)

    MARIA, LODZ 08.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel White Olive Marine Aquapark spełnił nasze oczekiwania w 100% :) Bardzo przyjemne, czyste pokoje sprzątane codziennie. Pyszne jedzenie, różnorodne, zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Miły personel. Baseny zadbane, super zjeżdżalnie, także odpowiednie dla dzieci, bo ze zjeżdżalni wpadało się do nie za głębokiego basenu. Duży teren, więc dzieciaki mają gdzie szaleć :) Plaża jest niewielka, może trochę mniej zadbana, ale nie było na niej tłumów, większość gości okupuje leżaki wokół basenów, niestety wiele było zajmowanych już z samego rana przez położenie ręcznika, ale zawsze jakieś miejsce mogliśmy znaleźć;) Woda w morzu bardzo przyjemna do kąpieli. Zdziwiło nas na początku, że w okolicy hotelu nie było właściwie nic, żadnych kawiarenek, sklepików, ale szczerze mówiąc na miejscu było wszystko, czego potrzebowaliśmy. Również miłym zaskoczeniem były animacje, które już pod koniec maja odbywały się praktycznie przez cały dzień i były prowadzone przez polskich animatorów. Reasumując: serdecznie polecam i jeśli będę miała okazję tam wrócić to chętnie wrócę!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Udany wyjazd!

    Marcin 11.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Tygodniowa wizyta w hotelu udała się, hotel czysty, codziennie sprzątane pokoje. Ogólnie cały obiekt zadbany, sprzątany na bierząco co jest dużym plusem. Jedzenie świeże i smaczne- każdy sobie coś wybierze. Ciekawym pomysłem są przekąski w barze koło basenu. Animacje na plus. Plaża dosłownie obok, kilka metrów jest kamienista ale dalej jest piasek, dużym plusem że nie jest głęboko od razu. Drinki smaczne, jest kilka pozycji w karcie. Hotel preferowany dla rodzin z dziećmi, byliśmy z chłopakiem bez dzieci i też się nam bardzo podobało. Piękne zachody słońca codziennie gwarantowane. Okolica spokojna, ale obok jest wypożyczalnia samochodów, osobiście wypożyczyliśmy u Pani rezydent z dnia na dzień, dostaliśmy dobrą cenę.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Rodzinny wypoczynek w super miejscu

    Bartosz 27.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel rewelacyjny, przemiła obsługa, bardzo dobre jedzenie - każdy znajdzie coś dla siebie. Super baseny, jeden ze zjeżdżalniami, drugi ze sztuczną falą. Wykupiliśmy pokój rodzinny, większy od standardowego z widokiem na morze i to był strzał w 10. Bardzo czysty i przestronny apartament dwupokojowy, w każdym z pokoi niezależnie sterowana klimatyzacja. Same PLUSY. Zasłużone 4* i nie są to 4* greckie :-) POLECAM

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Raj dla dzieci!

    Martyna Monika, --- 04.07.2021 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Wspaniały hotel dla rodzin z dziećmi. Zjeżdżalnie , basen z falą super. Również basen dla osób powyżej 16 lat -strefa ciszy. Na teranie hotelu ciekawa roślinność. Jedzenie pyszne i różnorodne ( na śniadanie naleśniki, kiełbaski, jajka na różne sposoby, owoce, ciasto, różne rodzaje pieczywa , płatki , jogurty , różne rodzaje serów , wędliny, pomidory, ogórki, obiady i kolację podobne: różne rodzaje mięs, sałatki , owoce, pizza, makarony , zapiekanki, co kolację dodatkowo kuchnia z innej części świata grecka lub orientalna, meksykańska i inne). Polecam też skorzystać z restauracji greckiej na tarasie- przysługuje raz na pobyt niepłatna dodatkowo. Dużo animacji sportowych i rozrywkowych.. Mnie osobiście najbardziej podobał się wieczór grecki. Dla dzieci mini disco. Pokoje czyste , codziennie sprzątane. W hotelu mini market ( pocztówki, magnesy, pamiątki, ręczniki, kosmetyki, słodycze, lody, piwo czapeczki, okulary i to co na plażę). Samochód można wypożyczyć od rezydenta , w hotelu i blisko hotelu przy drodze do przystanku. Jeśli, ktoś zwiedza indywidualnie Kos i chce poświęcić tylko jeden dzień ,to warto zobaczyć miejscowość Kos, Asklepieion i wioskę Zia. Warto też wykupić wycieczkę na piękną z białymi domkami wyspę Nissyros, która nazywana jest małym Santorini. Dzieci baaardzo zadowolone.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Fantastycznie

    JULITA, Bydgoszcz 19.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Sam hotel jak i jego położenie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Widoki fenomenalne, fantastyczna i niezwykle pomocna obsługa. Jedzenia pod dostatkiem, pokoje czyste, codziennie sprzątane. Na każdym kroku uśmiechnięty personel. Czyste baseny i plaża przy hotelu. Jedynie siłownia trochę zdezelowana, warto zainwestować w naprawę lub wymianę sprzętu.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    390

    Najlepsze miejsce na wakacje z dzieckiem

    MICHAŁ, CZECHOWICE-DZIEDZICE 20.08.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    W sobotę wróciliśmy z wakacji. Było super!! Pokoje czyste, dziennie sprzątane. Jedzenie pyszne, każdy znajdzie coś dla siebie. Plaża blisko i jest czysta. Zejście do morza po schodach ale nikomu to nie przeszkadza. 3 baseny w tym jeden basen z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Córka mega zadowolona nie chciała wychodzić z wody! Rezydent p. Andrzej życzliwy, pomocny i ciągle uśmiechnięty!! Na pewno skorzystam jeszcze z waszych usług!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    101

    Znakomite miejsce na wypoczynek

    Piotr, Garwolin 08.09.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Grecja jest piękna na Kos, a hotel Labranda znakomity dla chcących wypocząć nie martwiąc się o nic. Wybierając all inclusive ma się pełen komfort dla całej rodziny. Wszechstronne jedzenie każdego dnia pozwoli nawet najwybredniejszym sobie dogodzić. 3 baseny i plaża to pewność że każdy znajdzie miejsce dla siebie. Polecam rodzinom, ale nie tylko!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    97

    Lanranda

    Agnieszka, Dziwiszów 08.06.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Fantastycznły Hotel, czyste przestronne pokoje , przyjazny personel, świetne jedzenie i piękne otoczenie.