Opinie o White Olive Marine Aquapark

Kategoria lokalna: 4

5.4/6
(388 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.5
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.3
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.4
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje 2025

    Beata, Kamyk 09.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Z całego serca polecam ten hotel przemiła obsługa i bardzo miła atmosfera jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone super że dostępne są dystrybutory do napojów wina i piwa super sprawa basen 16 plus dla rodzin z dziećmi przepiękny duży basen z atrakcjami

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    REWELACJA!

    chandler_bing 25.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    GORĄCO POLECAM, WSPANIAŁY WYPOCZYNEK W FANTASTYCZNYM MIEJSCU! Każdy aspekt wypoczynku w tym hotelu był top! Dorośli zadowoleni, a dzieci szczęśliwe!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Bardzo ciekawe wakacje na wyspie Kos Grecja

    ANGELIKA, BIELSKO-BIAŁA 19.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Organizacja przez biuro rainbow bez zarzutów, przedstawicielki czekały na nas, były punktualne na spotkaniach. Wieczory i atrakcje organizowane głownie w języku Angielskim ze względu na różnych gości ale były dostepne przedstawicielki z Polski, które były bardzo pozytywne i przyjemne dla dzieci. Atrakcje na terenach hotelu różnorodne można śmiało powiedzieć że codziennie coś innego budowało ciekawość na kolejne dni. Ekipa hotelowa odpowiedzialna za to, to głównie młodzi ludzie z różnych krajów którzy byli dobrze zgrani. Sam hotel oceniamy bardzo dobrze oprócz wielkości pokoju mieliśmy zwykły pokój który był zdecydowanie za mały na parę i jedno dziecko, dostawka dla dziecka to było skrzypiące polowe łóżko. Jedyny minus, reszta naprawdę bez zarzutów, codziennie sprzątanie, świeża woda pitna. Widać było że Panie zajmujace sie czystością trzymają standardy w ryzach. Jedzenie i obsługa jak na bufetowe warunki bardzo dobre, świeże warzywa dostępne w ogrodach hotelu górowały w potrawach co sprawiło niesamowite doznania kulinarne. Cała wyspa kos jest pięknym miejscem o klimacie bardzo przyjaznym dla turystów i łatwymi możliwościami zorganizowania transportów umożliwiających poznanie magicznych zakątków tego miejsca. POLECAMY@

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    udany pobyt

    Emilia 29.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Super hotel. Pyszne jedzenie . czystość na wysokim poziomie. poza tym bliskość morza, prywatna plaża z darmowymi leżakami . kameralnie i cicho. polecam !:)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    super wyjazd

    Grzegorz, Banino 02.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Pobyt w hotelu oraz na wyspie KOS oceniam bardzo pozytywnie. W hotelu obsluga byla bardzo profesjonalna, pomocna i kompetentna. Hotel spelnil moje oczekiwania , animacje codziennie byly bardzo fajne i ciekawe( animatorzy z Polski). Polecam szczegolnie dla rodzin z dziecmi.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    SUPER WAKACJE

    Paweł 10.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Pobyt w hotelu White Olive Marine Aquapark był super. Obsługa hotelu i animatorów była na najwyższym poziomie. Wyżywienie było różnorodne każdego dnia pobytu. Atrakcje na basenach powodowały, że dzieci się nie nudziły. Jedyne do czego bym się przyczepił, to brak nadzoru nad czystością plaży, która powinna być chociaż raz rano uprzątnięta z tego co wyrzuci morze na brzeg. Plaża nie jest duża, więc utrzymanie na niej porządku nie będzie się wiązało z jakimś wielkim kosztem. Ogólnie hotel jest super szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    zadowolenie

    EWELINA, Kostrzyn nad Odrą 16.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Jestem zadowolona z wyjazdu, dzieci też , jedyny minus to dostawka w pokoju jest na łóżku sprężynowym i strasznie trzeszczy podczas ruchu że nie daje się spać , jedzenie zróżnicowane, animacje dla dzieci super.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wspaniałe wakacje

    Weronika, Chorzów 21.06.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Bardzo polecam wszystkim hotel Labranda Marine Aquapark. Był to nasz kolejny pobyt w sieci Labranda i jak zwykle bardzo udany. Pokoje odnowione , ładne, czyste , sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki. Teren hotelu bardzo dobrze zagospodarowany, baseny ze zjeżdżalniami super sprawa, bardzo dobre jedzenie , przemiła obsługa, wpaniali animatorzy. Na miejscu sklep, wypożyczalnia samochodów. Jedynie słaba plaza przy hotelu , ale to wiedzieliśmy przed przyjazdem. Kawałek dalej jest trochę lepsza. Ogólnie wszystko na plus , jeśli kiedyś wrócę na Kos , to z pewnością do Labrandy.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Super wczasy

    Patryk, Czerwionka-Leszczyny 07.06.2023 | Termin pobytu: maj 2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Super hotel, na wczasach byliśmy w połowie maja 2023 roku, pogoda dla nas najbardziej optymalna - okolo 25 stopni Celsjusza. Sam hotel wliczając w to pokoje i atrakcje dla dzieci w bardzo dobrym stanie. Dużo jedzenia w zasadzie o każdej porze dnia, miła obsługa. Swobodny dostęp do leżaków, krótkie kolejki do zjeżdżani wodnych. Wspaniale spędzony czas, możliwe, że jeszcze wrócimy do tego hotelu. Polecamy wszystkim, szczególnie rodzinom z dziećmi. Pozdrawiamy

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Niesamowite miejsce

    Agnieszka, --- 01.07.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Ośrodek robi ogromne wrażenie. Wszystko dobrze zorganizowane, pokoje czyste sprzątanie codziennie, uśmiechnieta i pomocna obsluga. Plaża nieciekawa, zejście do. Morza kamieniste przez 10-15 metrów, później piasek ale woda kryształ. 300-400 metrów w lewo jest plaża piaszczysta z łagodnym zejsciem do morza ale nie ten klimat 😀Jedzenie pyszne, niektóre dania powtarzalne ale to nie wada a zaleta bo posiłki wyśmienite. Dużą zaletą są zajęcia sportowe, stretching, pilates i najlepszy aqua aerobic z OpaOpa Dance Club. Pozdrowienia dla treserki ups 😮trenerki. Z czystym sumieniem polecam.