Opinie o White Olive Marine Aquapark
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
White olive aquapark
Iwona 08.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąRewelacja. Hotel i duży i kameralny. Nikt nikomu nie zawadza. Odobna strefa basenowa dla dorosłych i osobna dla dzieci W restauracji pełno jedzenia. Każdy coś dla siebie znajdzie. Pomidory i ser grecki petarda. Sos tzatziki wiadomo- przepyszny. Polskie napisy pod każdym daniem. Pokoje duże ładne i czyste. Figloklub dla dzieci w języku polskim. Organizacja rainbow na lotnisku w hotelu wszędzie na najwyższym poziomie. Na pewno wrócimy. Tym razem ze znajomymi. Wyjazd rewelacyjny.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Labranda Marine
Marlena, Kraków 13.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąJesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Obsługa hotelu bardzo miła, pomocna,cały czas uśmiechnięta. Jeśli będzie możliwość, na pewno wrócimy. Plusem jest trzeci baden, który jest tylko dla osób 16+.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny hotel
Marek 11.06.2026 | Termin pobytu: czerwiec 2026 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel świetny na rodzinny wyjazd. Położony na dużym terenie, mimo pełnego obłożenia nie było problemu z miejscem zarówno na basenie jak i restauracji. Plaża może i nie za wielka, ale wystarczająca na potrzeby gości. Jedzenie w restauracji bez zastrzeżeń, kontynentalne, śniadania monotonne, ale wybór jest na tyle duży by codziennie zjeść coś innego. Pokoje sprzątane codziennie, obsługa pomocna często mówiąca po polsku. Spędziliśmy miły tydzień w tym hotelu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
rodzina 2+1
Mariusz 19.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPobyt w czterogwiazdkowym hotelu White Olive Marine Aquapark na wyspie Kos był bardzo udany. Hotel oferuje świetne warunki do wypoczynku – czyste i komfortowe pokoje, smaczne jedzenie oraz bardzo miłą i pomocną obsługę. Dużym atutem jest aquapark i piękne położenie blisko morza. Idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających relaksu i wypoczynku w greckim klimacie. w sezonie prowadzone animacje przez polską mega energiczną grupę animatorów ♥️♥️♥️ Zdecydowanie polecam! Dodatkowe atuty: wypożyczalnia aut (mówią po polsku) Wypożyczalnia rowerów, motorowerów, baggy
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniałe wakacje
Katarzyna, - 19.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiJesteśmy mega zadowoleni. To był bardzo dobry wybór. Jedzenie super, menu urozmaicone. Pokoje były codziennie sprzątane. Plaża nieduża, kamienista ale ma swój urok. Baseny duże, dla każdej grupy wiekowej. Super basen 18+. Pogoda we wrześniu idealna.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Najlepsze wakacje
EWELINA, GALEWICE 27.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąByło wspaniale, wszystko na wysokim poziomie, bardzo nam się podobalo . Nastoletnie dzieci korzystały z aguaparku , my relaksowaliśmy się spokojem na basenie 16+. Pobyt najlepszy że wszystkich 😊
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
White Olive Marine Aquapark
TOMASZ 06.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąSuper hotel i bardzo miła obsługa, smaczne jedzenie bardzo urozmaicone każdy mógł wybrać coś dla siebie. Super urokliwa wyspa z dużą ilością atrakcji.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udane wakacje
Janusz 27.06.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąSuper hotel dla rodzin ale nie tylko jest strefa dla dorosłych , bardzo dobre jedzenie na drinki też nie można narzekać . Są animacje w ciągu dnia i wieczorem można zostawić w mini klubie dzieci pod opieką, jest animatorka Natalia która jest z Polski i chętnie pomaga dzieciakom , nad animacjami czuwa Sorin bardzo otwarty i komunikatywny człowiek nie sposób tu wymieniać wszystkich ale zarówno animacje w basenie jak i poza nim są super jeśli tylko się chce skorzystać . Kos to niewielka wyspa ale dzięki temu można ją całkiem fajnie poznać polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wakacje.
Dorota 14.08.2021 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWspaniały pobyt w hotelu Labranda. Zacznę przede wszystkim od tego, co mnie bardzo zaskoczyło, a mianowicie pracownicy hotelu. Zawsze pomocni, uśmiechnięci, ( choć w maseczkach, nawet na powietrzu), ciągle pracujący i coś robiący. Począwszy od recepcji do kelnerów, barmanów, animatorów, ratowników, pań sprzątających. Człowiek czuł się zaopiekowany przez wszystkich. Atmosfera hotelu powodowała, że nie można było na nic narzekać. Pyszne jedzenie, codziennie sprzątane pokoje, super baseny, plaża tuż, tuż, choć kamienista.. Nic tylko wypoczywać. Dziękuję Państwu za wspaniałe wakacje. Na 100% wrócę do tego hotelu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Grecja
Piotr, 28.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąSuper wakacje hotel idealny , pyszne jedzonko, plaża w terenie , zjeżdżalnie. Rainbow na medal wszystko dopięte na ostatni guzik, już dwa razy korzystałem z tego biura , wycieczki fakultatywne też na medal, wykupiłem 4 i jestem bardzo zadowolony. polecam