Opinie o White Olive Marine Aquapark

Kategoria lokalna: 4

5.4/6
(388 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.5
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.3
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.4
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    polecam dla rodzin z dziećmi

    Aneta, Warszawa 18.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    hotel jak najbardziej spełnił wszystkie nasze wymagania, nie jest idealny, ale na swoje 4* zasługuje. Pokoje przestronne, jedzenie w porządku, baseny to duża atrakcja dla dzieci. W pobliżu nie ma za wiele do zwiedzania, ale blisko jest przystanek do miasta KOS, można z łatwością wypożyczyć auto. polecamy zwłaszcza rodzinom z dziećmi

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Kos super wyspa

    Krzysztof, Piotrków Trybunalski 26.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Byłem tam już drugi raz jak zwykle wszystko ok, jak z najlepszej strony bardzo polecam .Wiele miejsc i wysp do zwiedzania

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    rodzina 2+2

    Paweł 24.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    hotel polecamy na plus . sniadania były monotonne ogolnie cała otoczka hotelu fajna. pokoje czyste schludne widać ze wyremontowane.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje rodzinne

    Szymon, Jabłonna 10.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Bardzo fajny hotel dla rodzin z dziećmi. Obsługa hotelowa na 6. Dużo animacji dla dzieci i dorosłych. Jeżeli chodzi o jedzenie w restauracji to bardzo duży wybór lecz codziennie to samo. Przekąski w barze przy basenie super, codziennie grill i codziennie co innego. Plaża malutka ale wystarczająca. Baseny dla dzieci super, drugi basen z falą która była włączana co godzinę też super. Trzeba rano wstać i rezerwować leżaki bo później już nie będzie nic wolnego. Jeżeli chodzi o okolice to nie ma zupełnie nic same pola i inne hotele. Ogólnie pobyt uważam za udany i z wielką chęcią jeszcze tam wrócimy.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    bardzo dobry pobyt

    Hubert, Kruszewo 21.11.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    wszystko super bardzo serdecznie polecam zarówno dla rodzin z dziećmi jak i bez. Kos jest piękna wyspą z malowniczym i zachodami słońca. położenie hotelu bardzo dobre

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje 17-24 maja

    Piotr, Poznań 27.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Dobrze ulokowany hotel przy morzu, fajnie rozplanowany kompleks z wieloma atrakcjami dla dzieci. Wszystko było fajnie urządzone z grami dla dzieci, mały minusik za remontowany w trakcie naszego pobytu plac zabaw.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    fajne wakacje

    DARIUSZ, TORUŃ 03.10.2021 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu.Polozenie kompleksu super,blisko do miasta Kos,widok na gory i morze,cos wspanialego. Obsluga w hotelu bardzo dobra, jedzenie urozmaicone ,duzy wybor owocow, deserow, Swietne animacje. Hotel godny polecenia.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    hotel

    urlopowicz 30.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Hotel położony w świetnym miejscu, bardzo dobre jedzenie. Animatorzy z Polski, dodatkowym plusem jest Pani na recepcji, która mówi po Polsku. pokoje czyste, dużo różnych zajęć z Animatorami. Polecamy

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Fantastyczny rodzinny hotel

    Sabina 03.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel piękny, zadbany. Pokoje komfortowe i bardzo duże. Kilka basenów dostosowanych do wieku dzieci i 1 basen ze strefą ciszy dla dorosłych. Przez cały dzień prowadzone były ciekawe i różnorodne animacje. Restauracja duża, nigdy nie trzeba było czekać na wolny stolik, każdego dnia serwowane były inne dania. Z czystym sumieniem możemy polecić pobyt w tym hotelu.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    wypoczynek rodzinny

    Wojciech, --- 22.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Bardzo sympatyczne miejsce, na wyjazd rodzinny z dziećmi. Głównie ze względu na aquapark oraz dodatkowy duży basen z ciepłą wodą. Hotel czysty, pokoje zadbane, regularnie sprzątane. Wystarczający wybór dań, które są oferowane w ramach all inclusive. Podobnie z napojami. Animacje odbywają się codziennie, oferta skierowana jest do dorosłych i do dzieci. Bardzo dużym plusem, w mojej opinii jest to, iż nie ma ryczącej non stop muzyki na basenach. Kolejną zaletą jest to, że na miejscu są polskie animatorki. Moja 8 letnia córka, była nimi zachwycona i zajęciami, które prowadziły. Woda w morzu ciepła i przejrzysta. Jedyny minus, to niekończąca się kolejka, do jedynego baru przy basenach, który wydaje jedzenie. Wypożyczyłem dwukrotnie samochód, w przystępnych cenach, możliwość wypożyczenia samochodu w hotelu. Jest co zwiedzać, jeśli ktoś lubi zwiedzanie. Podsumowując, bardzo fajne miejsce, na tygodniowe wakacje. Cała rodzina, wróciła zadowolona.