Pośród dzikiej przyrody

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
San Jose i wulkany Kostaryki • lasy deszczowe i plantacje kawy • Nikaragua • zjazd z wulkanu na sankach lub desce • kolonialne perły - Granada i Leon • jezioro Nikaragua i wyspa Ometepe • Kanion Somo • podniebny szlak w El Mistico • Fabryka cygar w Esteli

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Przelot samolotem rejsowym (z przesiądką w jednym z europejskich portów) do San Jose. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przylot do San Jose, odprawa paszportowa, a następnie transfer do hotelu. Obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 50 km).

Dzień 2

Po śniadaniu spacer po San Jose. Odwiedzimy Muzuem Jadeitu, w którym znajduje się największa kolekcja na świecie wyrobów wykonanych z kamienia półszlachetnego - Jadeitu. Znajduje się w nim 2500 przedmiotów z tego kamienia w tym: biżuteria, przedmioty wykorzystywane w rytuałach szamańskich,  a także spora kolekcja ceramiki, łącznie około 7000 eksponatów. Następnie przejazd do wodospadów La Paz Waterfall Gardens  i czas wolny w cudownej scenerii jednego z nich. Możliwość oglądania między innymi tukanów, kolibrów czy przepięknych motyli morfo. Przejazd do hotelu w La Fotuna, kolacja i nocleg. Dla chętnych wizyta w basenach geotermalnych (dodatkowo płatne, ok. 60 USD). (Trasa ok. 150 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele/Logde o standardzie **/*** - (10 rozpoczętych dób hotelowych)
Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w łazienki, często mini bar (płatny dodatkowo) i TV. Większość hoteli posiada klimatyzowane pokoje.Pokoje 3-osobowe wyposażone są w łóżko małżeńskie oraz łóżko pojedyncze.
Do dyspozycji gości
w większości hoteli restauracja i bar, czasami także basen oraz ogród
Wyżywienie
śniadania i obiadokolacje - 10 rozpoczętych dób hotelowych
Wizy
Do żadnego z odwiedzanych krajów nie jest wymagane posiadanie wizy.
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu. Informacja dotyczy obywateli Polski.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym z przesiadką w Amsterdamie lub Paryżu), oraz przeloty wewnętrzne, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach lub pousadach jw. (10 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie według programu (śniadania i obiadokolacje lub luche/lunch boxy podczas części objazdowej, All Inclusive podczas wypoczynku nad Pacyfikiem), opiekę pilota w Panamie, Kostaryce i Nikaragui, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napojów oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu), w tym bilety wstępu, podatki wylotowe, opłata graniczna Kostaryka - Nikaragua, przewodnicy, napiwki wynosi ok. 600 USD/os
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.