WAKACJE W Nikaragui

19.02.2019 (wtorek)
Wylot z Warszawa
Wg programu imprezy
objazd i wypoczynek
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
6 900 zł
za os. / 12 dni
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
08.04.2019 (poniedziałek)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd
8 999 zł
za os. / 11 dni

Ciekawi wakacji w Nikaragui?

Nikaragua:

Między Hondurasem a Kostaryką, w sercu Ameryki Środkowej, kryje się Nikaragua – wyjątkowe państwo latynoamerykańskie, które może się stać celem Twojej podróży. Magiczna przyroda, połą-czona z urokiem architektury kolonialnej i zabytkami sprzed wieków urzeknie nawet najbardziej wymagających.
Wycieczka objazdowa, której celem będzie Nikaragua, pozwoli Ci zobaczyć m.in. kultowy wulkan Momotombo, wybrać się do stolicy kraju – Managuy, zobaczyć na własne oczy lagunę Tiscapa czy słynny stadion narodowy Dennis Martines. Nikaragua nieraz Cię zaskoczy – nawet, gdy wybierzesz się tu na last minute!

Opinie o Nikaragui

4.0/6

Malowniczy kraj z wielką perspektywą na przyszłość

Nikaragua ma równie urozmaiconą przyrodę, jak sąsiednia Kostaryka. W rozwoju ekonomicznym i społecznym na razie jednak wyraźnie jej ustępuje. Ma szanse szybszego rozwoju, ale czy je wykorzysta?

Dodał(a):
Tadeusz, Rychvald, Czechy, 26.02.2018

4.0/6 Ocena ogólna o Nikaragui

Pogoda w Nikaragui

Nikaragua leży w strefie klimatu równikowego, co sprawia, że pogoda nie ulega dużym zmianom w ciągu roku. Na wybrzeżach kraju występują pory deszczowe z opadami sięgającymi nawet 6000 mm, które znacznie rzadziej pojawiają się w jego centrum. Temperatura utrzymuje się na poziomie 27-30°C, a w wyższych partiach gór spada nieznacznie, bo jedynie o 10°C. Nikaraguę często także nawiedzają silne huragany.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.