Opinie klientów o Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments)

3.9 /6
47 
opinii
Atrakcje dla dzieci
1.9
Obsługa hotelowa
4.0
Plaża
4.3
Pokój
4.2
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
4.1
Sport i rozrywka
2.4
Wyżywienie
2.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

1.0/6

Wojciech, Piaseczno 31.08.2015

Wszystko tylko nie Sea Front

To nasza kolejna podróż zagraniczna. Nie jesteśmy turystami, którzy wymagają wodotrysków i tego, żeby kelner skakał koło nas i podsuwał najznakomitsze kąski. Mieliśmy okazję zapoznać się już z uboższą wersją All zwaną soft czy też light, ale w tym maksymalnie 1,5 gwiazdkowych "hotelu" przeszła nasze najśmielsze oczekiwania zwłaszcza, że kwota jaką zapłaciliśmy już w lutym za tygodniowy pobyt dla trzech dorosłych osób nie była niska. A mając na uwadze to, że nie dostalismy takiego pokoju jaki był w umowie to już na 100% przepłaciliśmy. W Grecji jesteśmy zakochani. Już kolejny rok wracamy do niej. Na Kretę też wrócimy, ale w hotelu Sea Front byliśmy dwa razy: pierwszy i ostatni.

1.0/6

rozczarowana 19.11.2015

See Front nie polecam

Hotel położony przy plaży i to jest jedyny plus. Obsługa bardzo niemiła. Jedznie niesmaczne, zimne, tragiczne. Pani rezydent idealnie dopasowana do personelu czyli bardzo niemiła i niedbająca o renomę biura podroży. Na skargi klientów nie reagowała a wręcz przciwnie starała się udowodnić, że to tylko Kreta i nie mamy co narzekać. Atracji brak po 21 wszystko zamknięte. Ogólnie nie polecam.

0.5/6

Paweł 18.06.2016
Termin pobytu: czerwiec 2016

Nie polecam

Nie polecam. Obsługa hotelu bardzo wybiórczo stosuje zakazy, nakazy w zależności od klienta(czy daje napiwki czy nie, czy kupuje towary czy nie). Jednym wolno kąpać się w basenie nawet po 24-tej. Innym nie wolno po 21-szej. Jedni mogą zarezerwować sobie stolik do posiłków i nikt tam nie może usiąść a inni nie, kto pierwszy ten lepszy. Alkohole z barku można przynosić w ilości jedna sztuka, jeśli podchodzisz i chcesz wziąć coś dla siebie i dodatkowo osób siedzących przy stoliku (żona, brat) to sami muszą podejść, właściciel zabrania. Boją się, żeby za dużo nie stracić i tak z bardzo marnego all inclusive.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem