Anaxos Bay

5.2/6 (16 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Anaxos Bay
Galeria (27)
Anaxos Bay
Anaxos Bay
Anaxos Bay
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Anaxos Bay

5.2 / 6(16 opinii)
Atrakcje dla dzieci
2.5
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
5.6
Pokój
4.1
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
2.8
Wyżywienie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Joanna, Łódź 19.09.2022

Wakacje w Anaxos

Wybierałam wycieczkę świadomie. Zależało mi na ciszy, klimacie greckiej prowincji ( a nie turystycznego kurortu), bliskości morza i natury. Moje oczekiwania zostały spełnione. Anaxos to miejscowość w której znajdują się Studia o podobnym l standardzie ulokowane pomiędzy prywatnymi domami. Kiedy wybierałam się na wieczór z grecką muzyką graną w tawernie było to spotkanie w którym uczestniczyła wielopokoleniowa publiczność mieszkańcow miasteczka plus turyści. Nie jest to grecki wieczór z zorbą organizowany dla gości z hotelu all inclusive. Nie na tym mi zależało. A, że studia niejednokrotnie wołają o remont i częstsze sprzątanie... Tego si spodziewałam. Wolę taką niedogodność niż hałas popularnych ośrodków. Wolę niezakłócony szum morza od muzyki dochodzącej z baru i basenu z mnóstwem animacji. Natomiast każdy w zależności od potrzeb i preferencji szuka opcji, która najbardziej mu odpowiada. Spokojny urlop w Anaxos spełnił moje oczekiwania

6.0/6

MAGDALENA, Kraków 19.09.2022

Anaxos - świetny pomysł na budżetowe wakacje!

Spokój, cisza, piejące koguty i zapach ziół. Anaxos Bay to idealne rozwiązanie dla osób, które nie oczekują luksusów i umieją zaakceptować wygodne, choć skromne warunki. Przyjemny; 2 - 3 minutowy spacer na plażę. Po drodze dwa sklepiki, które zadowolą oczekiwania. Nawet jak zapomnieliście klapek kąpielowych. W ogóle Anaxos to miejscowość, gdzie jest przyjemnie "wsiowo", bez zadęcia i bez "głupich" atrakcji. Cena adekwatna do oferty. Rozważam powrót!
Pokaż więcej opinii (14)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem