Adaaran Select Hudhuran Fushi
Kategoria lokalna: 4

Atuty oferty
Niezwykle malowniczy kompleks, otoczony złotymi plażami, a w głębi gęsto porośniętą bujną roślinnością tropikalną. Polecamy Klientom, chcącym ukryć się przed codziennością, idealne miejsce wypoczynku dla ceniących luksus, amatorów rozrywek i sportów wodnych.
Wypoczynek
All inclusive
Polski rezydent
do 100m
W cenie
W cenie
Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.
Hotel
Kompleks składa się z komfortowych willi utrzymanych w stylu polinezyjskim.
Recepcja 24 - godz., 4 restauracje: główna Banyan, dodatkowo płatne: a’la carte Sunset (10:00-23:00), a’la carte Lohis (10:00-23:00) i a’la carte Breeze (07:30-23:00). 4 bary, m.in.: główny Hiyala (10:00-24:00) i bar przy plaży (11:00-18:00). Basen z wydzieloną częścią dla dzieci, leżaki i parasole przy basenie - bezpłatne. Ponadto: plac zabaw dla dzieci, kantor.
W ogólnodostępnych częściach hotelu oraz w willach przy plaży internet Wi-Fi - płatny, w willach na wodzie - bezpłatny.
Resort posiada 157 różnych typów pokoi.
- Wille - (pow. ok 60 m2) - zlokalizowane w ogrodzie niedaleko plaży, nowocześnie wyposażone, posiadają: łazienkę (prysznic, suszarka do włosów), indywidualnie sterowaną klimatyzację, wiatrak, TV-sat., telefon, sejf (dodatkowo płatny), mini lodówkę (konsumpcja dodatkowo płatna), zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, taras (2 krzesełka + stolik).
- Wille na wodzie- (pow. ok. 64 m2) - prestiżowe, z prywatnym tarasem słonecznym z bezpośrednim wejściem do oceanu.
Położenie
Hotel położony na północnym Atolu Male, na wyspie o pow. ok. 33 ha. Ok. 19 km od międzynarodowego lotniska w Male, transfer motorówką trwa ok. 30 min.
Mapa
Plaża
Obiekt zlokalizowany na wyspie otoczonej przepiękną, białą, piaszczystą plażą z malowniczą laguną. Leżaki i parasole na plaży - bezpłatne.
Wyżywienie
Szczegóły lotu
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Pokoje
Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Opieka
rezydenta
Opinie klientów
Opinie o Adaaran Select Hudhuran Fushi
Atrakcje dla dzieci
Obsługa hotelowa
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Rezydent
Sport i rozrywka
Wyżywienie
Zdjęcia klientów
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rajskie Malediwy
Paweł, Bydgoszcz 25.05.2023 | Termin pobytu: styczeń 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel Adaaran Select Hudhuran Fushi spełnił nasze wszystkie wymagania. Wyspa znajduje się blisko lotniska, transport z Male szybką łodzią trwa ok. 30 minut. Od momentu opuszczenia łodzi obsługa hotelowa dbała o naszą wygodę. Jedzenie jest wspaniałe, bardzo różnorodne, szczególne wrażenie robił na nas bufet z jedzeniem indyjskim. Bardzo duży wybór dań dla wegetarian, pyszne dojrzałe owoce serwowane do każdego posiłku. Polecamy wille na plaży - są przestronne, wygodne, z bardzo szerokim łóżkiem, bezpośrednio po wyjściu z willi znajdujemy się na tropikalnej plaży. Wyspa jest stosunkowo duża (jak na wyspy-resorty na Malediwach :)) - w środkowej części wyspy znajduje się wspaniały ogród idealny do spacerowania. W formule all inclusive mamy dostęp oprócz głównej restauracji również do pizzy w części wyspy przeznaczonej dla surferów, dań, przekąsek na plaży i czterech barów, w tym baru swim-up ;) Przy pomoście do którego dopływają łodzie z gośćmi codziennie wieczorem można podziwiać przepiękne rekiny rafowe :). Bardzo polecamy poza wycieczką na snurkowanie zawartą w formule all-inclusive wybrać się na dodatkowo płatną (ok. 50 USD) wycieczkę na snurkowanie w miejscu, gdzie często widoczne są żółwie morskie. Poza ogromną ilością żółwi morskich udało nam się zobaczyć przepływającą mantę, płaszczkę, oraz wiele egzotycznych ryb. Spędziliśmy wspaniały czas na Malediwach, hotel Adaaran Select Hudhuran fushi okazał się doskonałym wyborem!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudne Malediwy
Aga, Sandomierz 18.11.2024 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiW hotelu spędziliśmy super czas. Byliśmy we czworo-2 pary w willach na wodzie. Polecam wszystkim. Wille super z wejściem do oceanu , z widokiem na zachód słońca. W oceanie rybki, płaszczki, rekiny codziennie podpływały pod taras. W domkach szampan i owoce na powitanie, boy hotelowy do którego mozna dzwonić i załatwiać wszystko. Do domków dojeżdzało się meleksami które kursowaly do 22.30 żeby potem nie budzić gości. Nam nie przeszkadzały zupełnie jeżdżące meleksy, najczęściej chodziliśmy pieszo . Wyspa kameralna, obeszliśmy spokojnie w około 3 godziny . Jedzenie super.W cenie pobytu 3 wycieczki- Dolphin cruise- poranna wycieczka podczas której zobaczyliśmy delfiny i Sunset Cruise -popołudniowa wyprawa na zachód słońca.Zapisać można się przy recepcji-leżą przygotowane listy lub u swojego opiekuna. Oprócz tego jest jeszcze snurkowanie trwające około 2 godziny-zapisy w centrum snurkowania przy basenie. Osługa hotelowa w porządku choć troche nieaktualna strona hotelowa którą nam udostępniono-np. inna godzina rejsów niż w rzeczywistości. Z hotelu odpływaliśmy po południu i nic nie musieliśmy dopłacać-zarówno drinki, jedzenie i inne atrakcje były dostępne do końca. Jedynie domek trzeba opuścić do godziny 12.00.Jedyny minus na tej rajskiej wyspie to kosmiczne ceny wycieczek fakultatywnych i ceny w sklepikach hotelowych , np ceny magnesów zaczynają się od 15 dolarów.Ale to dla chętnych. Ogólnie polecam wszystkim pobyt w tym hotelu