Obiekt

Pokoje

Kompleks składa się z komfortowych 192 willi utrzymanych w lokalnym stylu.

Internet

Internet Wi -Fi na terenie hotelu i w pokojach dostępny bezpłatnie.

Kategoria lokalna

****

Strona www

www.adaaran.com

Wyżywienie

Premium All Inclusive: śniadanie (7:30-9:30), lunch (12:30-14:30), obiadokolacja (19:30-21:30) w formie bogatego bufetu w restauracji Banyan i Sunset. Indian Pavilion tylko lunche i obiadokolacje. Przekąski w barze Beach Grill (10:00-19:00) oraz Hiyala (w wyznaczonych godzinach). Lokalne i wybrane importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe w barze Hiyala (10:00-24:00, w pozostałych godzinach płatne dodatkowo) oraz w innych barach w godzinach otwarcia. Dostępne świeżo wyciskane soki. Płatne dodatkowo: pozostałe napoje importowane.

Program sportowy i animacyjny

Hotel prowadzi animacje dzienne. Infrastruktura sportowa: siłownia, badminton, siatkówka plażowa, tenis stołowy, piłka nożna, siatkówka, kort tenisowy (oświetlenie płatne dodatkowo). Dodatkowo płatne: eleganckie SPA, sporty wodne (snorkeling, windsurfing, nurkowanie, surfing, narty wodne, sporty ekstremalne), wycieczki lokalne do Male czy na okoliczne wysepki, wyprawy na ryby oraz rejsy przy zachodzie słońca. W ramach All Incl możliwość skorzystania z wycieczki: oglądanie delfinów lub rejs przy zachodzie słońca. Klienci zakwaterowani na 5 nocy mogą wybrać 1 wycieczkę, klienci zakwaterowani powyżej 6 nocy mogą skorzystać z obu. Wymagana rezerwacja w recepcji, ilość miejsc ograniczona.

Dodatkowe informacje

Wizy

Wiza na Malediwy
Do przekroczenia granicy przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 1 miesiąc od daty powrotu. Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej. Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych.

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.

Uwaga! Powyższe warunki podane zostały na dzień 26.01.2023 r. i mogą ulec zmianie.

Przylatując na Malediwy należy okazać formularz Deklaracji Zdrowia Podróżnego.

Dotyczy obowiązku wypełnienia formularza zdrowotnego i posiadania kodu QR przed przylotem na Malediwy:

Formularz jest dostępny na: https://imuga.immigration.gov.mv/, należy go wypełnić dwukrotnie – przed wylotem na Malediwy i przed lotem powrotnym do Polski. Kod QR jest ważny przez 48 godziny od wypełnienia formularza - deklarację należy wypełnić nie wcześniej niż 48 godziny przed planowanym lądowaniem na lotnisku docelowym.

Do wniosku potrzebny jest nr biletu samolotowego dostępny u Sprzedawcy na ok. 2 dni przed wylotem.

Wzór wypełnienia wniosku dostępny jest u opiekunów rezerwacji.

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień 15.02.2023  r. i mogą ulec zmianie

Inne

Malediwy - informacje ogólne

Szczepienia
Międzynarodowa karta szczepień z potwierdzonym szczepieniem przeciwko żółtej gorączce (żółtej febrze) jest wymagana przy przylocie na lotnisku od tych pasażerów, którzy w przeciągu ubiegłych 6 dni przebywali w krajach unifikowanych żółtą gorączką.

Waluta
Rupia Malediwska [MVR] 1 rupia = 100 leria, kurs: 1 USD = 15,29 MRV, 1 PLN = 4,12 MRV. Nie jest konieczna wymiana waluty na rupie malediwskie. Powszechnie akceptowane są waluty wymienialne (zwłaszcza USD). Nie zaleca się dokonywania płatności kartami kredytowymi, gdyż automatycznie do ceny dodawane są wysokie koszty manipulacyjne.

Orientacyjne ceny
Butelka 1,5, l l. wody - ok. 3 USD. Drinki - od 6-8  USD.

Elektryczność
220 V/50 Hz wszystkie typy wtyczek

Telefony
Do Polski 00 48 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta. Z Polski 00 960 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta.

Czas
+ 4 h w stosunku do czasu polskiego w okresie zimy.

Przelot
Wylot do Male liniami rejsowymi z przesiadką. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.

Transfery do hoteli
Podane czasy transferów obejmują czas realnego przelotu/przejazdu motorówką. Nie został wliczony czas oczekiwania. Czas transferu może ulec wydłużeniu w zależności od rozkładów lokalnych przewoźników.

Warto wiedzieć
- Malediwy są krajem bezpiecznym dla turystów.
- W stolicy Male należy zwracać uwagę na odpowiedni strój i zachowanie, które może godzić w obowiązujące normy religijne i przyjęte obyczaje. Nie wolno prezentować symboli religijnych: krzyże, gwiazdy Dawida etc. przy wjeździe na Malediwy i będąc na miejscu.
- Nudyzm jest kategorycznie zabroniony.
- Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców w bardzo wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest wwóz tylko rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np.: za wwóz alkoholu grozi więzienie.
- W obszarze Malediwów wydzielono tzw. strefę turystyczną, w której zezwala się poruszać gościom z zagranicy. Aby samodzielnie zwiedzać atole nie należące do strefy, należy uzyskać specjalne zezwolenie - dotyczy to również lokalnych firm, które chciałyby na przykład poprowadzić trasę rejsu poza strefą turystyczną.
- Brak placówki dyplomatycznej. Malediwy znajdują się w kompetencji terytorialnej Ambasady RP w New Delhi (Indie).

Ważne! Pakiety i kosze powitalne dla nowożeńców wymagają potwierdzenia zawarcia związku małżeńskiego w okresie maksymalnie 6 ostatnich miesięcy (dokument należy zabrać ze sobą i okazać na recepcji podczas kwaterowania).

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny na Malediwach, trwa od początku listopada do końca marca.

Adaaran Select Hudhuran Fushi

5.6/6 (11 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka

Kategoria lokalna 4

Adaaran Select Hudhuran Fushi
Galeria (18)
Adaaran Select Hudhuran Fushi
Adaaran Select Hudhuran Fushi
Adaaran Select Hudhuran Fushi
Zdjęcie mapy
Mapa

Atuty oferty

Niezwykle malowniczy kompleks otoczony białymi plażami, a w głębi gęsto porośnięty bujną roślinnością tropikalną. Hotel lubiany przez Gości z uwagi na przyjemne pokoje, dobre wyżywienie i atmosferę. Idealne miejsce wypoczynku dla ceniących komfort oraz amatorów rozrywek i sportów wodnych.

Rodzaj wyjazdu

Wypoczynek

Wyżywienie

All Inclusive Premium

Na miejscu

Polski rezydent

Plaża

do 100m

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień 15.02.2023  r. i mogą ulec zmianie

Położenie

Hotel położony na północnym Atolu Kaafu, na wyspie o pow. ok. 33 ha. Ok. 19 km od międzynarodowego lotniska w Male, transfer motorówką trwa ok. 30 min.

Mapa

Plaża

Obiekt zlokalizowany na wyspie otoczonej przepiękną, białą, piaszczystą plażą z malowniczą laguną. Leżaki i parasole na plaży dostępne bezpłatne.

Do dyspozycji gości

Recepcja 24h, restauracja główna Banyan, dla Gości Willi na wodzie: Indian Pavilion oraz Sunset (wymagana wcześniejsza rezerwacja), Lohis Wave (wyłącznie dla surferów podczas sezonu). Sunset w formie a’la carte za dodatkową opłatą. 4 bary: Hiyala, Tiki (płatny dodatkowo), Beach Grill, Lohis Wave (dla surferów). Basen z wydzieloną częścią dla dzieci, leżaki i parasole przy basenie dostępne bezpłatne. Płatne dodatkowo: pralnia, lekarz, butik.

Obiekt

Wyżywienie

Szczegóły lotu

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Pokoje

lupa
strzałka w lewo
strzałka w prawo

Willa w ogrodzie

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 43 m2 | 1 pomieszczenie | Łóżko | Balkon / taras

Ostatnie 3 pokoje

bez dopłaty

lupa
strzałka w lewo
strzałka w prawo

Willa przy plaży

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 59 m2 | 1 pomieszczenie | Łóżko | Balkon / taras

+1 641

zł/Pokój

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

1 x Pokój

(Willa w ogrodzie)

Zmień
Za osobę11 425
Razem
22 851 zł
Zaliczka 10% 2 280 zł
rezerwujzablokuj miejsce na 3 dni
trwa wczytywanie

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.8
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Paweł, Bydgoszcz 25.05.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Rajskie Malediwy

Hotel Adaaran Select Hudhuran Fushi spełnił nasze wszystkie wymagania. Wyspa znajduje się blisko lotniska, transport z Male szybką łodzią trwa ok. 30 minut. Od momentu opuszczenia łodzi obsługa hotelowa dbała o naszą wygodę. Jedzenie jest wspaniałe, bardzo różnorodne, szczególne wrażenie robił na nas bufet z jedzeniem indyjskim. Bardzo duży wybór dań dla wegetarian, pyszne dojrzałe owoce serwowane do każdego posiłku. Polecamy wille na plaży - są przestronne, wygodne, z bardzo szerokim łóżkiem, bezpośrednio po wyjściu z willi znajdujemy się na tropikalnej plaży. Wyspa jest stosunkowo duża (jak na wyspy-resorty na Malediwach :)) - w środkowej części wyspy znajduje się wspaniały ogród idealny do spacerowania. W formule all inclusive mamy dostęp oprócz głównej restauracji również do pizzy w części wyspy przeznaczonej dla surferów, dań, przekąsek na plaży i czterech barów, w tym baru swim-up ;) Przy pomoście do którego dopływają łodzie z gośćmi codziennie wieczorem można podziwiać przepiękne rekiny rafowe :). Bardzo polecamy poza wycieczką na snurkowanie zawartą w formule all-inclusive wybrać się na dodatkowo płatną (ok. 50 USD) wycieczkę na snurkowanie w miejscu, gdzie często widoczne są żółwie morskie. Poza ogromną ilością żółwi morskich udało nam się zobaczyć przepływającą mantę, płaszczkę, oraz wiele egzotycznych ryb. Spędziliśmy wspaniały czas na Malediwach, hotel Adaaran Select Hudhuran fushi okazał się doskonałym wyborem!

6.0/6

Stanisław, Krasiejów 08.04.2019

Wypoczynek na Malediwach w Adaaran Select Hudhuran Fushi był CUDOWNY!:-)

5 dni wypoczynku na Malediwach po 5 dniach wycieczki objazdowej po Sri Lance to wspaniały pomysł. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podytu w tym hotelu. Piękne plaże, cudowna woda, roślinność jak z bajki, wyżywienie bardzo smaczne, wieczorami imprezy przy fajnej muzyce, obsługa bardzo miła i pomocna, domki na plaży bardzo fajne - poprostu RAJ NA ZIEMI!:-) Polecamy wszystkim.
Pokaż więcej opinii (9)

Pogoda

Średnie temperatury w grudniu

30

/26

°C

Temperatura dzień/noc

28

°C

Temperatura wody

9

Godzin słonecznych
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem