Opinie klientów o LABRANDA Les Dunes d’Or

4.9 /6
99 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.0
Intensywność programu
5.5
Obsługa hotelowa
4.8
Pilot
5.5
Plaża
5.2
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.5
Program wycieczki
5.5
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
4.5
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ryszard, Świdnica 19.11.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Moje wrażenia.

W Maroku byłem po raz pierwszy. I co ważne, mam nadzieję, że nie ostatni. Te kilka dni, to zdecydowanie za mało, aby poznać ten przepiękny kraj, ludzi, obyczaje, kulturę. To co mi bardzo odpowiadało, to brak rodzin z małymi dziećmi. To miał być dla mnie wypoczynek, naładowanie baterii i taki się okazał. Mało animacji a te, które się odbywały, były bardzo ubogie. Natomiast wycieczka do Marakeszu była rewelacyjna. Ale to za sprawą Sylwii, naszej rezydentki. Wykazała się ogromną wiedzą na temat kraju, kultury, obyczajów i mieszkańców Maroka. Świetnie też zaplanowana trasa zwiedzania. Naprawdę ogromny szacun dla Sylwii. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się odwiedzić Maroko. Jest tyle jeszcze do zobaczenia.

6.0/6

Jacek, Swieradów 11.10.2021

Jacek

Hotel bardzo ładny, czysty, wygodny, z miłą obsługa położenie idealne, blisko plaży, bulwaru i Mari y. Wyżywienie doskonale. W barze dobre trunki światowych marek a nie miejscowy badziew.

6.0/6

BŁAŻEJ, SŁODKÓW 04.08.2017
Termin pobytu: lipiec 2017

GODNY POLECENIA !!! :-)

Hotel naprawdę godny polecenia, bez względu na wiek. Bez problemu z leżakami przy basenach. Wyżywienie bardzo obfite. Zarówno kuchnia europejska, jak i lokalna. Drinki ok. Przekąski w ciągu dnia. Aż 3 kolacje tematyczne: marokańska, włoska i rybna. Internet wifi z zasięgiem przy basenie :-) Codzienne animacje. Bliskość oceanu i fajnej kilkukilometrowej promenady wyłożonej kostką. Bliskość pięknego zachodu słońca z góry Kasba! W pokojach bardzo czysto. Cenna lodówka na wyposażeniu. Tylko wypoczywać. POLECAM !!! :-)

6.0/6

Wojciech, Dąbrowa Górnicza 25.11.2015

pełnia zdowolenia

Bardzo gorąco polecam ten hotel
145625
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem