Opinie o Riu Tikida Dunas
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Doskonały odpoczynek
Zbigniew, --- 18.03.2024 | Termin pobytu: marzec 2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąOdpoczywalismy w trzy osoby,w tym jedna niepelnosprawna na wózku inwalidzkim.Hotel doskonale przygotowany dla osób niepelnosprawnych,wszedzie podjazdy i zjazdy,ktore bez zadnych problemów można pokonywać.Biuro podróży Rainbow po informacji telefonicznej zarezerwowalo nam pokój na parterze z tarasem z przepieknym widokiem na morze. Sam pobyt przebiegał bezstresowo,jedzenie urozmaicone w niesamowitych ilościach, personel mega pomocny nigdy nam sie nie zdazylo zeby czegokolwiek nam odmówiono. Mega sprawą bylo pozwolenie na zjedzenia sniadania i obiadu chociaż pierwszym posilkiem powinna byc kolacja. Skorzystaliśmy tez z wycieczki do Marrakeszu i tu niestety nie wszystko bylo ok.Mimo staran pani przewodnik w tak duzym mieście i takim tloku przechodząc gęsiego po wąskich uliczkach i zwiedzajac zabytki niestety nie bylo słychać tego co opowiada przewodnik . Myślę, ze zestawy słuchawkowe to jest teraz rzecz calkowicie normalna i ich brak uważamy za olbrzymi minus tej wycieczki. I na koniec jeszcze jedna rzecz,na którą po prostu brak okreslenia nie wiem jak to odebrac,a mianowicie w drodze powrotnej z hotelu na lotnisko pani przewodnik mowila o calkowicie innych zasadach panujących na marokanskich lotniskach i uwaga dopiero teraz poinformowała wszystkich ,ze do Unii Europejskiej można z Maroka wwieźć tylko banany i daktyle.Poradzila nam ,ze gdybysmy mieli inne owoce to mozemy je sobie zjesc w samolocie, albo mozemy je wyrzucić. Przecież taką informację można bylo, a wręcz należało podac po przylocie do Maroko. No i jeszcze rzecz najważniejsza od samego przylotu poprzez odprowadzenie do hoteli i powrót na lotnisko zorganizowany perfekcyjnie za co i nie tylko za to bardzo sredecznie Państwu dziękujemy.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam
EDYTA, Nadarzyn 17.12.2024 | Termin pobytu: listopad 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel pięknie położony przy promenadzie ciągnącej się az do portu, idealne miejsce do spacerowania. Pokoje ok, łazienki wymagają odświeżenia, sprzątane codziennie. Jedzenie smaczne, duży wybór. Obsługa bardzo pomocna. wszyscy uśmiechnięci. Generalnie warto, swietne miejsce na odpoczynek. polecam wycieczki fakultatywne z Maroko z Abdulem, rewelacja .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo przyzwoity hotel :)
Anna, 16.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel- pokój, obsługa, baseny extra. Piękna przyroda do okola, wszystko zadbane. Jedzenia pod dostatkiem, nikt głodny nie będzie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego hotelu, możliwe że do niego wrócimy bo jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w czerwcu :).
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Warunki i obsługa
Elżbieta, Koszalin 18.11.2025 | Termin pobytu: listopad 2025 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiWarunki hotelowe super, bardzo dobre wyżywienie, obsługę bardzo miła, uczynna. teren hotelu pięknie zagospodarowany. Byłam drugi raz i chętnie pojechałabym ponownie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super Hotel
Maciej, 23.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel bardzo rozległy, położony przy promenadzie i plaży, b.ładnie urządzony, dużo zieleni, staw z kumkającymi żabami, wszystkie pokoje zwrócone w stronę ogrodu, oceanu lub basenu. Chyba najładniejszy z tych w poblizu. Przemiła i uczynna obsługa mówiąca sporo po polsku, pokoje duże i wygodnie urządzone. Jedzenie to pełny przepych, ogromny wybór smacznych potraw przez cały dzień, ogromny wybór drinków i innych napoi. Duże lagunowe baseny duzo zieleni. Animacje w dzień i wieczorem. Piękna szeroka plaża z miękkim piaskiem. Hotel chroniony przez strażników cała dobę, na promenadzie i plaży też dużo policji. W pobliżu ulica z wieloma sklepami z cenami czasami lepszymi niz na Suku. Ogólnie POLECAM !!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo udane wakacje
Tomasz, Warszawa 25.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel super, obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Plaża na wyciągnięcie ręki. Jedzenie urozmaicone i smaczne. Polecam w 100%.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt w Agadir że
kokoszka3@op.pl 08.04.2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzeJesteśmy bardzo zadowoleni z położenia hotelu.Wspaniali młodzi animatorzy, bardzo komunikatywni,mili.Super umilali chłodne wieczory.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dwa tygodnie całkowitego luzu.
BEATA, BIELSKO-BIALA 30.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeWakacje spędzone w hotelu mile wspomomamy. Hotel jest położony w wypielęgnowanym ogrodzie przy samej plaży dlatego szum fal słychać cały dzień. Opieka hotelowa na wysokim poziomie szczególnie ze strony uśmiechniętych animatorów w ciągu dnia oraz wieczorami . Na terenie hotelu są strumyczki stawy nad którymi mieszka ciekawskie stadko kaczek, które czasami odwiedzają wczasowiczów w pokojach.W hotelu pracuje sokolnik, który czuwa aby mewy rybitwy nie opanowały baseny. Hotel jest w stylu marokańskim dlatego jest ciekawszy od pozostałych hoteli Riu w Agadirze. W przyszłości mamy zamiar wrócić .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam ten hotel
Jaroslaw, Chocianów 24.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel super, czysto ,spokojnie, obsługa miła,fajne położenie ,blisko różnych atrakcji ,plaża piaszczysta ,czysta ,
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Riu Tikida Dunas - oaza spokoju i elegancji
ANNA, Gdańsk 07.02.2026 | Termin pobytu: styczeń 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąDo Riu Tikida Dunas dotarliśmy po tygodniowej objazdówce północnego Maroka, gdzie mieliśmy 6 różnych hoteli o bardzo różnej klasie, więc już na pierwszy rzut oka hotel Riu Tikida Dunas wydał nam się przepięknym i eleganckim miejscem, poczynając od recepcji na pokoju i restauracjach kończąc. Pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju - ogromnie dużo przestrzeni, duże łóżka, piękny widok z balkonu i wreszcie dwie szafy na ubrania, gdzie nasza trójka mogła się swobodnie pomieścić. Sejf w cenie. Lodówka w pokoju. Czajnik i sprzęty do zaparzenia herbaty i kawy. Codziennie sprzątanie i wymiana ręczników. Obszerna łazienka. Bardzo duże i stabilne półki przy łóżku - pomieściły nie tylko szklanki z wodą, czy lekturę, ale również telefon, czy laptop. To wszystko sprawiło, że tygodniowy pobyt w tym pokoju był bardzo komfortowy. Ma śniadanie był duży wybór owoców i warzyw, jak również świeżo wyciskany sok z pomarańczy i grejpfrutów. Lunche były naprawdę bardzo różnorodne, czasami miałam wrażenie, że bardziej różnorodne niż kolacje. Mięsa, owoce morza, ryby i praktycznie codziennie coś innego. Bardzo, bardzo smaczne. Kolacje są w innej restauracji, bardziej eleganckiej i jest wtedy obsługa kelnerska przy napojach i winie. Są to zazwyczaj wieczory tematyczne - włoska, hiszpańska, czy też marokańska kuchnia, ale prócz tego jest też europejski standard. Słodyczy bez liku, i choć nie jestem fanką słodkości, to miło było popatrzeć na te pięknie ułożone kolorowe stosy ciastek, ciast, deserów. Zawsze też zarówno na kolację, jak i na lunch były lody. No i jest to pierwszy hotel, w którym były tak dobre frytki. Może nie dla dorosłych, ale dzieci je uwielbiają, więc naprawdę super, że dbają o to, aby jedzenie nie było masowe, czy pod gusta angielskich turystów. W większości gośćmi hotelu byli Francuzi i wydaje mi się, że jedzenie też było bardziej wyszukane dzięki temu. W Riu Tikida Dunas jest również bardzo dobra kawa w barach. Korzystaliśmy również z dwóch dodatkowych restauracji i tak, jak mogę pochwalić restaurację azjatycką, to niestety marokańska trochę mnie rozczarowała. Nie jest to mój pierwszy pobyt w Maroko i wiem, że kuchnia marokańska jest przepyszna i pełna smaków, takie dania jak kuskus royal, czy tajine z kurczaka, czy z baraniny z kiszonymi cytrynami to naprawdę pyszne potrawy, a niestety w Alhambrie, czyli tej kuchni marokańskiej były raczej przeciętne. Czego zabrakło? Przypraw i kiszonej cytryny. Fajnie, gdyby była opcja podania tajine w oryginalnym glinianym naczyniu. Myślę, że robiło by to o wiele większe wrażenie. Herbata marokańska była nalewana wieczorami, ale też można było ją dostać w barach. Wg mnie też mogłaby by być opcją do śniadania. Wino w hotelu jest z butelek, a nie z nalewaków, co uważam również za duży plus. No i jest naprawdę dobre i uwaga - marokańskie. Widok z restauracji podczas śniadania i lunchu na ocean i promenadę - przepiękny. Obsługa bardzo miła. Baseny. W styczniu na zewnątrz baseny są dla odważnych, ale ten wewnętrzy był podgrzewany i miał bardzo przyjemną temperaturę. O 12:00 każdego dnia był w nim aqua aerobik. Pod hotelem stoją taksówki i można szybko dotrzeć do ruin Kasbah Agadir Oufella, dawnej twierdzy z XVI wieku, która była niegdyś sercem miasta, czy do barwnego targowiska Suk El Had, ale chyba najładniejsza była La Médina d'Agadir oraz Taghazout - to mała berberyjska wioska rybacka położona pół godziny drogi od miasta Agadir. Kiedyś mieszkali tu głównie Berberowie, a dziś jest to hipsterski kurort dla surferów, ale klimatu mu nie można odmówić. Hipnotycznie działa podglądanie setek surferów próbujących swoich sił na deskach wśród szumu oceanu i skrzeczących mew. Pobyt w tym hotelu uważam za bardzo udany i myślę nawet o powrocie, co rzadko mi się zdarza i jestem raczej wymagającym Gościem. Chciałabym dołączyć zdjęcia, ale nie widzę takiej opcji.