Last minute Maroko Agadir

Egzotyczny Agadir - słoneczna stolica Maroko

Chcesz przeżyć naprawdę egzotyczną przygodę? Nie martw się, wcale nie musisz lecieć kilkanaście godzin na koniec świata! Możesz bowiem zdecydować się na ofertę last minute do Agadiru – słonecznej stolicy Maroko. Szerokie i zjawiskowe plaże oraz bogate życie nocne zachęcają, żeby wybrać to miejsce na wakacje! Orientalny klimat miesza się europejskim stylem, stanowiąc bardzo nietuzinkowe połączenie. Agadir jest największym ośrodkiem miejskim na południe, od gór Atlas. To jednocześnie najważniejszy kurort turystyczny w całym Maroko, który na pewno nie jeden raz pozytywnie Cię zaskoczy!

Agadir, czyli wakacje last minute w egzotycznym Maroko!

Agadir pod względem plaż po prostu… nie ma sobie równych! Główna plaża ciągnie się tutaj na ok. 11 km, będąc szeroką, piaszczystą i z łagodnymi zejściami do Oceanu Atlantyckiego. W żadnym innym miejscu w Maroko nie ma tak bajecznej linii brzegowej! W Agadirze panują idealne warunki do spędzania wolnego czasu na plaży – klimat pozwoli zarówno na leniwe opalanie się, jak i korzystanie z możliwości uprawiania sportów wodnych. Ponad 300 dni słonecznych roku zdecydowanie zachęca, aby wybrać opcję last minute i przylecieć tu na wymarzone, egzotyczne akacje!

Czy warto wybrać się do Agadiru?

Oczywiście, że tak! Agadir to niesamowite miasto portowe – warto zasiąść w jednej z tutejszych, kameralnych kawiarenek, aby przyjrzeć się bliżej codziennym połowom i pracy tutejszych rybaków. Jeżeli chcesz skosztować zupełnie nowych smaków i zapoznać się z nieznaną na co dzień kuchnią marokańską, last minut do Agadiru będzie bardzo dobrym rozwiązaniem! Tadżin, harir czy marokańska herbata nigdzie nie smakują tak doskonale, jak właśnie w Agadirze! Nie można pominąć również targowiska arabskiego, gdzie koniecznie zakupić trzeba aromatyczne przyprawy. Nadal nie wiesz, gdzie polecieć na wymarzone wakacje? Agadir to świetna destynacja, która na pewno zaskoczy wszystkich Twoich znajomych! Zrób więc coś nietypowego, zarezerwuj last minute w Agadirze i… baw się dobrze!

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon