Opinie klientów o Maritim Crystals Beach

4.9 /6
15 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.8
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
5.7
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
4.1
Sport i rozrywka
3.8
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Aga i Grześ 06.05.2017
Termin pobytu: listopad 2017

Rajski hotel :-)

Hotel Maritim Crystal Beach wybraliśmy na 2-gi tydzień wypoczynku. Pierwszy tydzień spędziliśmy na "rajskich wakacjach - objazd" i stacjonowaliśmy w hotelu Le Meridien - na zachodzie wyspy. Chcieliśmy 2-gi tydzień spędzić na wschodzie:-) Pokój dostaliśy ładny, czysty, duży...jednak mąż tak od niechcenia zapytał o możliwość innego lepszego pokoju - i okazało się, że jest wolny pokój, w którym mieszkają właściciele hotelu jak do niego przyjeżdżają. Cóż mogę powiedzieć - raj, oczywiście za nie małą dopłatą:-) do oceanu kilka kroków, własny taras z wypoczynkiem i łóżkami na tarasie itp. Hotel bardzo fajny, dobre trunki, świetna obsługa...niczego nam nie brakowało, super wypoczęliśmy. Naprawdę polecamy ten niezdecydowanym:-) Nie szukaliśmy zbytnio rozrywek - choć co wieczór w barze głównym było coś organizowane i nawet potańczyliśmy. Polecamy rejs szybką łodzią - załatwiony na plaży - 2 godziny - bardzo fajny z opcją snurkowania jak ktoś chce. Ocean i widoki z łodzi fantastyczne.

6.0/6

Marcin I Beata Radom 14.11.2022
Termin pobytu: październik 2022

Gorąco polecam

Bardzo dobry hotel. Jedzenie dla każdego, dużo i smacznie. Strefa basenowa że zjeżdżalniami, naprawdę jest co robić.

6.0/6

Joanna, Gdynia 21.12.2022
Termin pobytu: grudzień 2022

Maritim Crystals

Bardzo uroczy hotel,cudowny Ocean Indyjski,przepiękne zachody i wschody słońca. Bardzo pyszne jedzenie.

6.0/6

Bożena, ŁÓDŹ 06.02.2019

wspaniały wypoczynek

Z pobytu, w tym hotelu i na tej wyspie, byliśmy bardzo zadowoleni. Wybieram hotele w dużych ogrodach, w budynkach hotelowych o jak najmniejszej ilości pięter, przestronnych pokojach. Tu jeszcze duża, pięknie urządzona łazienka.Wszystko to spełniał ten hotel. Piękne i przestronne miejsca. do plażowania, szum oceanu i chłodzący wiaterek. Woda w oceanie ciepła, szmaragdowo czysta i tak słona, że pływa się bez wysiłku ale uwaga: zdażają się jeżowce!! Bardzo uprzejma obsługa, pomocna w każdej chwili i w każdym miejscu. Mnóstwo atrakcji organizowanych przez hotel, np: gimnastyka przy oceanie, gimnastyka w basenie, nauka tańców, przygotowywania regionalnych posiłków, nurkowania i wiele innych. Wieczorami różnorakie atrakcje zakończone tańcami i zabawą. Restauracja główna, bufetowa serwowała posiłki każdego dnia innej kuchni świata. Ja objadałam się jedynie świeżymi rybami oceanicznymi i owocami morza ale róznorakich mięs, warzyw było mnóstwo. Podobały mi się też zupy, pierwszy raz jadłam tę z rukwi wodnej (podobno najzdrowsza roślina świata).Poza bufetem były jeszcze restauracje a la carte w ramach all inclusive. Świetnym chwytem marketingowym był darmowy barek (w lodówce), codziennie uzupełniany. Napoje bezalkoholowe i alkoholowe można było dostać na każdym kroku i wypiliśmy z tego barku może ze 4 piwa w czasie całego, dwutygodniowego pobytu, ale z sytuacją, że barek w pokoju jest gratis, spotkałam się po raz pierwszy i bardzo mi się to spodobało. Mauritius przypadł mi do serca bardzo.. Piękna krajoobrazowo i przyrodniczo wyspa. Po prostu rajska, Mile zaskoczył mnie poziom życia mieszkańców i stan dróg. Pojeżdziliśmy trochę po niej, jest niewielka a drogi bardzo malownicze i zadbane. W nawet małych miejscowościach: jest szkoła, punkt szpitalny, świątynie kilku wyznań (jakoś się nie gryzą). Nie widać afrykańskiej nędzy ( np. Kenia, Zanzibar). Ludzie mili, uśmiechnięci (to chyba ten klimat). Porozumieć można się po francusku i angielsku najlepiej ale inne języki europejskie też są znane. Polecam zarówno wyspę na rajskie wakacje jak i Hotel Maritim Crystal Beach. Pewnie są jeszcze lepsze na wyspie ( nie mam porównania) ale proszę mi wierzyć: ten jest wystarczająco luksusowy:)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem