Opinie klientów o Grand Riviera & Sunset Princess

5.2 /6
24 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.2
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.0
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Dariusz, Ustka 26.03.2019

Pobyt w Grand Riviera marzec 19

Bardzo dobry wybór na pobyt 7 dni po wycieczce objazdowej. Hotel optymalnie położony dla wypoczynku.

5.0/6

ANNA, LEBORK 09.03.2022

Opinia

Wygląd hotelu super , przepiękny . Organizacja z leżakami beznadziejna . Restauracje dla cierpliwych

4.0/6

Filip, Lublin 26.12.2021

Raczej poniżej oczekiwań

Hotel w teorii 5-gwiazdkowy, ale nie należy spodziewać się luksusu. Do plusów można zaliczyć dość duże pokoje, kompleks basenów i codziennie sprzątaną plażę. Z drugiej strony jedzenie a la carte w wieczornych restauracjach woła o pomstę do nieba, a drinki w barach są dość przeciętne. Duży minus całej wycieczki to tragiczne wyżywienie podczas lotu (12h i jeden posiłek + kanapka).

4.0/6

MICHAL, NIEPOLOMICE 14.06.2021

Polecam

Hotel jak i obsługa na najwyższym poziomie !! zdecydowanie na 6, jedzenie bardzo smaczne każdy znajdzie coś dla siebie, hotel posiada swoją aplikację więc bez problemu można rezerwować restauracje i miejsca na różne animację, zajęcia fitness itp. Polecam tylko dla ludzi lubiących siedzieć w hotelu - jest co robić. Jeżeli chodzi o plażę to zdecydowanie odradzam !! Całe wybrzeże od Cancun po Tulum pełno glonów z których się unosi odór nie do wytrzymania, nawet jak traktorkiem pozbierają te glony to za 2 - 3 godziny są nowe i tak w kółko :) Jak ktoś Ci z biura powie że są piękne lazurowe plaże to po przyjeździe się grubo zdziwisz :) owszem są ale musisz wykupić sobie wycieczkę na wyspę Kozumel, Mujeres, Contoy, Holbox a to już dodatkowy koszt i ograniczenia czasowe bo zanim pojedziesz do docelowego miejsca to jeszcze jeżdżą i zbierają ludzi z innych hoteli, zdecydowanie lepiej się opłaca wynająć auto i nie być ograniczonym czasowo. Samo wydostanie się z hotelu do najbliższego miasta Playa del Carmen oddalonego od hotelu około 5 km jest możliwe TAXI ( w jedną stronę koszt około 20 USD ) może być taniej ale trzeba wyjść około 2 km do głównej drogi i łapać komunikację koszt około 5-6 USD w jedną stronę. Polecam sprawdzać na intrenecie przed wykupieniem wycieczki informacje dotyczące występowania glonów na plażach :)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem