Opinie klientów o Imperial Laguna by Faranda

4.5 /6
12 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.3
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
4.2
Pokój
3.3
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
3.9
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

BARTŁOMIEJ, Łowicz 30.01.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Meksyk 01/2023

Hotel wyłącznie na spanie - nic więcej. Obsługa biura i rezydentów Ok. Lot Dremlinerem - troche przereklamowany a posiłki bardzo słabe. Sam Meksyk - fantastyczny - szczególnie poza hotelem. polecam wypożyczyć samochód choc zasady jazdy sa inne jak w Europie - trzeba uważać.

6.0/6

ANNA, DĄBROWA GÓRNICZA 19.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Meksyk -pobut w hotelu Imperial Laguna

Był to mój piąty wyjazd do Cancun.Wybieram hotel Imperial Laguna z powodu dobrego położenia,spokoju,wygody.Nie spędzam czasu w hotelu Wychodzę rano,wracam wieczorem,zwiedzam.Wygodne łóżka,codziennie czyste ręczniki,sprzątanie.Basen bezpieczny.Na terenie części basenowej restauracja z różnymi przysmakami.Jeśli ktoś preferuje indywidualny rodzaj zwiedzania i wypoczynku to gorąco polecam

6.0/6

Marcin Żelazny, turysta:) 17.12.2020

Wakacje Meksyk. Celuisma 11.2012

Szczerze powiedziawszy jestem mile zaskoczony standardem w hotelu 2* codzienne sprzątanie (limpieza), wifi na terenie hotelu. W pokoju lodówka, sejf, tv. Bardzo życzliwi pracownicy obiektu, pewnego dnia zgubiłem bardzo cenną dla mnie rzecz, kiedy opowiedziałem o problemie, Pani z hotelu ją odnalazła. Polecam dla osób, które nie mają olbrzymich wymagań i przylatują na wakacje w celu ZWIEDZANIA:) Osobiście z wielką chęcią ponownie bym tam zamieszkał:)

6.0/6

Dagmara , Wałbrzych 28.08.2021

Ale Meksyk 🌅

" ...Meksyk przy Wałbrzychu to jak weekend w SPA..." cytat z piosenki Cleo idealnie pasuje do naszej wycieczki bo z mężem mieszkam w Wałbrzychu a na wakacjach w Meksyku było pięknie i bardzo miło wspominamy zarówno hotel jak i miejsce w którym się znajdował. Za tak niewygórowaną cenę spodziewaliśmy się gorszego standardu i byliśmy mile zaskoczeni.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem