Opinie klientów o Imperial Laguna by Faranda

4.5 /6
12 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.3
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
4.2
Pokój
3.3
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
3.9
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

ANNA, DĄBROWA GÓRNICZA 15.05.2022

OCENA POBYTU W CANCUN

dnego nie widzialam.Bylam natomiast na farmie krokodyli i tam rzeczywiście okazałe osobniki.Pobyt bardzo atrakcyjny.Jeżeli ktoś chce mieszkać w strefie hotelowej , mieć jednak więcej spokoju i zwiedzać na wlasną rękę polecam ten hotel.

5.5/6

ANNA, DĄBROWA GÓRNICZA 26.12.2019

ocena pobytu w hotelu Imperial Laguna w Cancun

Wybór hoteIu Imperial Laguna w Cancun uważam za doskonały.Same zalety- w strefie hotelowej-w związku z tym przemieszczanie się autobusami turystycznyminie stanowil żadnego problemu. Hotel polożony blisko centrum handlowo-restauracyjnego,jednak nie przy glownej ulicy co również ma znaczenie. W hotelu cich, spokojnie ,inny świat - nie to co w olbrzymich hotelach np. Riu-pięknym jednak bez szans na spokoj.W Riu kupilyśmy 2 wycieczki- na wyspę ze snurkowaniem i do Tulum.Hotel Imperia lLaguna - mila, profesjonalna obsluga w języku angielskim, czysto-codzienne sprzątanie, codziennie czyste ręczniki. Pokoje -wystarczająco duże, wygodne materace, telewizor, Wi-Fi, czego więcej oczekiwać jak przyjeżdża się zwiedzać.Sniadanka dobre-tosty, slodkie buleczki, dżemy, plątki , dobra kawa ,sok pomarańczowy.Na terenie hotelu , nad zatoką restauracja z doskonałym menu-korzystalyśmy kilka razy gdy nie jadłyśmy w lokalnych restauracjach. pokój nasz na parterze, wyjście na taras z widokiem na zatokę wsród alejek z przepiękną roślinnością, maly , czyściutki basenikzachęcający do kąpieli.Calę zaplecze do wypoczynku-lezaki, stoliczki-możliwość calodniowego pobytu na terenie hotelu.Mimo,że ma tylko 2 gwiazdki uważam ,że jest godny polecenia do pobytu i wypoczynku.

5.5/6

ANNA, DĄBROWA GÓRNICZA 16.11.2021

noclegi w hotelu Imperial Laguna

Hotel Imperial Laguna wybralam , ponieważ w 2019 w nim się zatrzymaląm będąc w Cancun.Hotel o charakterze w chwili obecnej w mojej ocenie bardziej noclegowym-bardzo wygodne lóżka. Pokoje częściowo remontowane, czysto , personel dbający o turystow.Baseny czyste , czyszczone kilka razy dziennie , całe zaplecze wypoczynkowe ok.Piękne widoki z pokoju Dużo obcokrajowców i obywateli Meksyku wypoczywających w tym hotelu. Po wyjściu z hotelu mały sklepik ,w ktorym wszystko-napoje, owoce, słodycze, kawa, pamiątki itp. Około 3 minut od hotelu stacja benzynowa z bardzo dobrze zaopatrzonym sklepem -śniadania w rożnej postaci, Przy stacji kilka restauracji, 1 pizzeria, przystanek autobusowy . Okolicza bezpieczna , kilka pensjonatów obok. Jezeli ktos nastawia sie na wypasiony hotel , glośny, z bardzo dużą ilością turystów, barów , restauracji , dyskotek na terenie hotelu to w tym hotelu tego brak. Jeżeli ktoś chce ciszy , spokoju , wygodnego lóżka , dobrego snu to gorąco polecam.W tym roku zwiedzaląm nieco inaczej , byłąm w pięknych miejscach , w których nie byłąm 2 lata temu.Pobyt świetny.Polecam

4.5/6

Waśniowska 05.07.2021

Meksyk

Dobra lokalizacja. Hotel dla osób, które chcą zwiedzać raczej. Hotel czysty tylko raczej jak akademik hotel wymaga remontu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem