Luxury Bahia Principe Akumal

5.6/6 (40 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Luxury Bahia Principe Akumal
Galeria (21)
Luxury Bahia Principe Akumal
Luxury Bahia Principe Akumal
Luxury Bahia Principe Akumal
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.3
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
5.6
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Marta, Gdańsk 22.07.2021

Riviera Maya - wakacje życia!

Marzenia się spełniają - tak w wielkim skrócie mogłabym skomentować nasze wakacje w resorcie Bahia Principe Akumal. Ośrodek pięknie położony, wśród egzotycznej roślinności, z mnóstwem dzikich zwierząt swobodnie poruszających się po terenie hotelu (i niegroźnych). Ogromnym plusem była możliwość korzystania z udogodnień pozostałych dwóch ośrodków należących do Bahia Principe, czyli Coba i Tulum. Spacerując wzdłuż wybrzeża można było zatrzymać się w hotelu Coba czy Tulum i skorzystać z barów, restauracji, basenów. Na terenie ośrodka, w lobby i restauracjach ( ze względu na pandemię) obowiązywały maseczki, czego obsługa pilnowała, wszędzie rozstawione były płyny do dezynfekcji rąk. Obsługa hotelowa na najwyższym poziomie, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Pokoje codziennie były sprzątane, pościel i ręczniki wymieniane, minibar uzupełniany. Jedzenie w restauracjach przepyszne i różnorodne; wybór był naprawdę ogromny. Wszystko było świeże, niektóre potrawy przygotowywane były na miejscu na życzenie klienta. I kawa...znakomita! Trzeba wspomnieć też o pani Natalii, naszej rezydentce - niezwykle pomocna i zaangażowana, była z nami w stałym kontakcie, dzięki niej czułyśmy się tam pewnie i bezpiecznie. I do tego panie przewodniczki, z którymi wybrałyśmy się na 2 wycieczki fakultatywne: do Coba i Tulum i na Holbox (ogromnie polecamy!) - czapki z głów! Od pań biła pasja i zaangażowanie, widać było, że lubią to, co robią. I do tego świetne poczucie humoru i zainteresowanie każdym uczestnikiem wycieczki. Na koniec aż miałyśmy ochotę je wyściskać! Podsumowując: Gdy na tropiki masz chęć, do Meksyku z Rainbow leć! :-)

6.0/6

Dagmara, Bytom 09.10.2021

Najpiękniejsze wakacje w Meksyku

Na wakacje do Luxury Bahia Akumal wybraliśmy się na naszą podróż poślubną i absolutnie tego nie żałujemy:) Było pięknie! Samo położenie hotelu pośrodku dżungli daje super klimat, hotel piękny, czysty i zadbany. Przemiła obsługa, nawet ogrodnicy witają cię z daleka :) Wszystko było na miejscu, nie było potrzeby aby jechać do miasta. Niedaleko lobby Tulum tzw. Hacjenda ze sklepami, apteką - bardzo duży plus. Komunikacja meleksami - bardzo wygodna. Jeśli następnym razem wybierzemy się do Meksyku to na pewno do tego hotelu.
Pokaż więcej opinii (38)

Meksyk - Filmowy świat Rainbow

Meksyk - Chichen Itza oraz Valladolid! | R.pl

Meksyk - Chichen Itza oraz Valladolid!

Meksyk - Wyspa Cozumel i jej atrakcje | R.pl

Meksyk - Wyspa Cozumel i jej atrakcje

Wideoporadnik: Praktyczne informacje przed wyjazdem do Meksyku

Wideoporadnik: Praktyczne informacje przed wyjazdem do Meksyku

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem