Pokaz fontann, Dubaj

Złoto

Mezopotamia - kolebka cywilizacji

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.3 /6 ( 6 opinii )
Egzotyka 19/20 - Second Minute Wycieczka samolotem
Dubaj – kosmopolityczna metropolia • Abu Dhabi - stolica Emiratów i największy meczet Szejka Zayeda (opcjonalnie) •Teheran – pałace szachów w alpejskiej scenerii • Mezopotamia – zabytki z początków cywilizacji • Sziraz – miasto poetów i ogrodów • Persepolis – religijne centrum dawnej Persji • Jazd – świątynie ognia i wieże wiatru • Czak-Czak – centrum pielgrzymkowe zoroastrian • Isfahan - połowa świata • Kaszan – rezydencje kupców

Terminy i ceny wycieczki 11

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku w Polsce, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozkłady. Wylot do Iranu  - możliwe międzylądowanie i nocleg w Dubaju a kolejnego dnia rano przelot do Teheranu (w tym dniu nie ma kolacji w hotelu - dotyczy klientów którzy dopłacili do tej opcji).

Dzień 2

Po przylocie do Teheranu wyruszymy na zwiedzanie miasta. Leżące na zboczach masywu górskiego Elburs kilkunastomilionowe miasto jest największym na Bliskim Wschodzie i najbardziej kosmopolitycznym ośrodkiem w kraju. Zwiedzanie stolicy rozpoczniemy od Pałacu Białego i Zielonego w kompleksie Saadabad, rezydencji ostatnich szachów Iranu - rodziny Pahlawich. Przejedziemy także do malowniczego parku Wody i Ognia, skąd rozciąga się widok na góry Elbrus i północne dzielnice miasta. Odpoczniemy przy kawie i przejdziemy przez imponujący wielkością, wielopoziomowy most dla pieszych. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i obiadokolacja (opcjonalnie), nocleg. (Trasa ok. 70 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora (razem 13 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe, wyposażone są w łazienki z wc, często klimatyzację i TV. Wyżywienie: Śniadania oraz za dopłatą obiadokolacje (we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych); napoje do kolacji dodatkowo płatne.
Do dyspozycji gości
Na terenie hotelu restauracja, bar, recepcja.
Wizy
Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przelot samolotem, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu (13), wyżywienie: śniadania; obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych, napiwków dla obsługi oraz Tour Guide System (razem ok. 370 EUR/os, płatne obligatoryjnie na miejscu), taksy turystycznej w Dubaju (ok.20 USD/pokój/objazd - płatne w hotelach).
Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (8) w systemie rezerwacyjnym (napoje dodatkowo płatne).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/mezopotamia-kolebka-cywilizacji/zakwaterowanie-irm

Dodaj opinię

5.3

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Iranie! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon