Pokaz fontann, Dubaj

Złoto

Mezopotamia - kolebka cywilizacji

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.5 /6 ( 5 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Dubaj – kosmopolityczna metropolia • Teheran – pałace szachów w alpejskiej scenerii • Mezopotamia – zabytki z początków cywilizacji • Sziraz – miasto poetów i ogrodów • Persepolis – religijne centrum dawnej Persji • Jazd – świątynie ognia i wieże wiatru • Czak-Czak – centrum pielgrzymkowe zoroastrian • Isfahan - połowa świata • Kaszan – rezydencje kupców

Terminy i ceny wycieczki 12

7 009 zł
( za osobę / 15 dni )
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku w Polsce, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozkłady. Przelot do Emiratów. Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Dubaju lub okolicy. Zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu półdniowe zwiedzanie nowych części Dubaju. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę. Dla chętnych możliwość rejsu jachtem kanałami pomiędzy drapaczami chmur - najlepsza sposobność do podziwiania tej dzielnicy (płatne dodatkowo około 30 USD). Kolejno przejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Odwiedzimy w nim akwarium Lost Chambers zamieszkiwane przez około 65000 zwierząt. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę. Przejedziemy także na plażę Jumeirah, gdzie nie tylko będzie okazja sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy także kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Następnie przejazd do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Po południu czas wolny; dla chętnych proponujemy półdniową wycieczkę na pustynne safari (6-os. samochody terenowe, z napędem na 4 koła). W ramach safari m.in.: przejazd samochodami po wydmach, przejażdżka wielbłądem, tatuaże z henny, pokaz tańca brzucha, kolacja z daniami z grilla. Koszt ok. 75 USD. Wieczorem powrót do hotelu w Dubaju lub okolicy na nocleg. (Trasa ok. 40 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora (razem 14 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe, wyposażone są w łazienki z wc, często klimatyzację i TV. Wyżywienie: Śniadania oraz za dopłatą obiadokolacje (we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych); napoje do kolacji dodatkowo płatne.
Do dyspozycji gości
Na terenie hotelu restauracja, bar, recepcja.
Wizy
Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przelot samolotem, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu (14), wyżywienie: śniadania; obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych, napiwków dla obsługi oraz Tour Guide System (razem ok. 370 EUR/os, płatne obligatoryjnie na miejscu), taksy turystycznej w Dubaju (ok.18 USD/pokój/objazd - płatne w hotelach).
Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (8) w systemie rezerwacyjnym (napoje dodatkowo płatne).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/mezopotamia-kolebka-cywilizacji/zakwaterowanie-irm
 
 
 
5.5

Ocena ogólna tej wycieczki

5.5
Program wycieczki
5.8
Pilot
5.4
Transport
5.1
Zakwaterowanie
5.2
Wyżywienie
4.4
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.