Nadbałtyckie stolice – Litwa-Łotwa-Estonia – Sylwester w Tallinie

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.5 /6 ( 4 opinii ) Sylwester 2019
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
• Wilno i Ostra Brama • Secesyjna architektura i hanzeatycki klimat Rygi • Stare Miasto w Tallinie z listy Unesco • dla chętnych kolacja sylwestrowa w centrum Tallina (za dopłatą)

Terminy i ceny wycieczki 1

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1 - 29.12

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w Wilnie lub okolicy, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa z Warszawy ok. 500 km)
 

Dzień 2 - 30.12

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Udamy się na zwiedzanie Wilna z lokalnym przewodnikiem. Odwiedzimy cmentarz na Rossie, na którym spoczywa m.in. matka i serce Józefa Piłsudskiego, Kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu. Podczas spaceru zobaczymy: stare miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO z Ostrą Bramą i słynnym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej, dziedziniec klasztoru Bazylianów, cerkiew św. Ducha, ratusz, Uniwersytet Wileński, kościół św. Anny i pomnik Adama Mickiewicza. Czas wolny w centrum Wilna. Dla chętnych obiad z tradycyjną kuchnią litewską (dodatkowo płatny ok. 21 EUR/os.). Następnie przejazd do Rygi, nocleg w okolicy Rygi. (trasa ok.300 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** klasy turystycznej - położone zazwyczaj na obrzeżach miast: Wilno - 1, Ryga - 1, Tallinn - 2.
Do dyspozycji gości
W hotelu znajduje się recepcja oraz bar.
Pokoje
Funkcjonalnie urządzone, 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z WC i łazienkami i TV-sat.
Wyżywienie
Śniadania.
Świadczenia
Cena obejmuje:
przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar, WC), zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe: 1 w Wilnie, 1 w Rydze, 2 w Tallinie), 4 śniadania typu bufet kontynentalny, program turystyczny j.w, opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za przewodników lokalnych, degustacji, kolacji sylwestrowej (za dodatkową opłatą), wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępów, opłat za przewodników, degustacji, zestawu słuchawkowego Tour Guide: ok. 75 EUR/os. płatne pilotowi wycieczki.
KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna)
Zorganizowana w restauracji w pobliżu centrum miasta: przekąski, dania ciepłe, sałatki, deser. Kawa, herbata, woda i lampka wina musującego na osobę o północy. Pozostałe napoje dodatkowo płatne. Muzyka elektroniczna z rożnych stron świata, niewielki parkiet do tańca. Dokładny program kolacji sylwestrowej podany zostanie w listopadzie 2019 w osobnym komunikacie, który dostępny będzie w biurach agencyjnych i własnych Rainbow oraz na stronie internetowej: www R.pl.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinię

4.5

Ocena ogólna wycieczki

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon