Opinie o Estival Islantilla
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Estival Islantilla
Robert 12.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzePolecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wyjazd na wakacje z rodziną
Mariusz, Błaszki 11.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąWyjazd zorganizowany przez firmę Rainbow. Wszystko zgodnie z Naszymi oczekiwaniami. Jedzenie smaczne, każdy mógł coś wybrać dla siebie. Czyste pokoje, . Wycieczki zorganizowane perfekcyjnie. Polecam wszystkim
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Islantilla Olle
ZBIGNIEW, NOWY TARG 30.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeHotel , wyżywienie i pozostałe usługi b. dobre . Położenie umożliwia wycieczki do wielu cennych miejsc Hiszpanii .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacja!!!
Dorota, --- 08.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel rewelacyjny, bezpośrednio przy pięknej plaży, do której przechodzi się tylko przez promenadę. Pokoje bardzo zadbane, czyste, wygodne - mieliśmy studio składające się z sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym, balkonem. Bardzo dobra organizacja na stołówce - przy takiej ilości gości, nie trzeba było szukać wolnego stolika. Jedzenie przepyszne, bardzo różnorodne, alkohole oryginalne. Teren wokół hotelu piękny, dwa baseny - osobny dla dzieci, ten większy idealny jeśli ktoś chce popływać. My większość czasu spędzaliśmy nad oceanem, jednak po południu nie było problemu ze znalezieniem wolnych leżaków przy basenie. Miejscowość bardzo urokliwa, raczej spokojna, dla osób nie poszukujących nocnych rozrywek. Idealne miejsce wypadowe na bardzo ciekawe wycieczki - albo organizowane przez biuro albo indywidualnie: Portugalia/Algrave, Sewilla, Kadyks, Gibraltar... My pożyczyliśmy samochód w bardzo przystępnej cenie i w bardzo prosty sposób - dzwoniąc na infolinię wypożyczalni i podając nazwę hotelu oraz numer pokoju. Jedynym mankamentem tych wakacji była męcząca podróż - późne loty i do tego słaba organizacja na lotnisku w Katowicach. Bardzo gorąco polecam!!!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wakacje
Marcin 13.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąSpędziliśmy drugi już świetny tydzień w Estival Islantilla. Hotel wspaniale położny, hiszpański vibe, fajna atmosfera, dobrze się wypoczywa. W tym roku szczególne podziękowania dla animatorek z Rainbow dla dzieci- Julia i Patrycja, świetna robota :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
:-)podróż:-)
kamyk 17.08.2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel bardzo fajny, obsługa elegancka, jedzenie wyborne, rezydentka i animatorki profesjonalne. Wycieczka na Gibraltar jak najbardziej udana. Jedynie 4,5 godzinny dojazd i kolejne na powrót bardzo męczący .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniałe wakacje
Aleksandra 24.03.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeFantastyczny hotel z pięknymi, wewnętrznymi patio z bardzo zadbaną roślinnością. Bardzo miły, przyjazny personel. Hotelowy ogród z zadbaną, piękną roślinnością, basenami, barem i restauracją przekąskową. Restauracja główna bardzo dobrze zorganizowana z bardzo różnorodnym, bogatym menu. Do śniadania dostępny jest nawet "szampan". Otoczenie hotelu i sama miejscowość daje możliwość długich spacerów, ale też dalszych wycieczek- od portugalskiego wybrzeża Algarve, przez przepiękną Sevillę po Gibraltar.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Estival
Urszula.poswiata@wp.pl 14.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel super jak na 4 gwiazdkowy. Jedzenie bardzo dobre i duży wybór. Obsługa miła i pomocna. wszystko bez problemów rezydentka zawsze pomaga. Mozna wyslac sms i odpowie
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
21-28.08.2025
Aneta, 31.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąhotel piękny, ogród z palmami roślinnością cudowny i duuuzy, baseny 3 jeden dla maluchów, drugi od 1,30 do 1,90 bardzo duży, trzeci ze zjeżdżalniami. leżaków nigdy nie brakowało jak przy basenach były zajęte o zawsze były na trawie pośród palm. hotel, obsługa, jedzenie, baseny, promenada, plaża zrobiły mega wrażenie. warto pojechać polecam w 100%.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fantastyczne wakacje
Pablo 20.09.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąWrażenia bardzo dobre. Obsługa, standard wszystko na najwyższym poziome. Rezydentki super, animatorzy Kamila i Adrian rewelacja. Mili uprzejmi, uśmiechnięci , chętni pomocy i kreatywni to ich wizytówką..