Opinie klientów o Portugalia od deski do deski

5.3 /6
461 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.4
Transport
5.5
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Monika, Jastrzębie-Zdrój 08.08.2019

Rewelacja!

Wycieczka spełniła moje oczekiwania.

6.0/6

OlaS 26.09.2016
Termin pobytu: październik 2016

Szczerze polecam!

Właśnie wróciłam z wyjazdu "Portugalia od deski do deski". Było cudownie. Nie mam zastrzeżeń. Szczerze polecam.

6.0/6

Barbara, Warszawa 03.08.2021

Świetna wycieczka

Bardzo ciekawa wycieczka umożliwiająca poznanie niezwykłych miejsc Portugalii w "pigułce". Zachęca do powrotu do tego pięknego kraju. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie pomimo ograniczeń związanych z pandemią.

6.0/6

Beata i Sławek 21.03.2023

Portugalia od deski do deski. Objazd 13 - 20.03.2023.

Wycieczka spełniła nasze oczekiwania a nawet więcej. Kraj, jego historia, krajobrazy, przyroda, ludzie, miejsca zwiedzane urzekły. Organizacja bez zarzutu. Miejsca wypoczynku, po dniu zwiedzania, bardzo dobre. Zaskoczenia tylko pozytywne. Program zrealizowany w całosci a nawet z naddatkiem . Opis wycieczki w katalogu - jest wiarygodny. Polecamy wszystkie wyprawy fakultatywne - Wieczór Fado - wzrusza i zostaje z nami na długo, wyprawa do Tomaru - siedziby Templariuszy porusza wyobraźnie. Kazdy punkt wycieczki wazny i niezwykły. Widoki, krajobraz zapiera dech...Trzeba pojechać i zobaczyć , a jak sie było to koniecznie trzeba wrócic i jeszcze raz to poprzezywać. Ogromne słowa uznania dla Pani Pilot/Przewodnik: Pani Edyty .Jej wiedza, sposób przekazywania i opowiadania historii i zdarzeń, zaangażowanie, dbałość o szczegóły, barwa opisów, umiejętności organizacyjne, kompetencje - każdego dnia wzbudzały nasz szacunek, uznanie, podziw. Brawo Rainbow - gratulujemy Takich Przewodników. Pani Edyta wysoko podniosła poprzeczkę - na kolejnych wyprwach z Rainbow nie obędzie się bez porównań :) Pozdrawiamy serdecznie i raz jeszcze dziekujemy, że Pani z nami była.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem