Opinie o Portugalia od deski do deski

5.3/6
(670 opinii)
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.4
Transport
5.5
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.8

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Od deski do deski

    Jakub, - 24.05.2022

    Wycieczka bardzo udana, zwiedzanie klasztoru Hieronimitów oraz Tomar i Bathala dodałbym do programu i lot do Lizbony zamiast do Foro bo traci się cały dzień na dojazd z i do Faro, a w południowej części Portugalii nie ma zwiedzania.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Portugalia od deski do deski

    Robert, Marki 12.10.2022 | Termin pobytu: wrzesień 2022

    Wyjazd uważamy za udany. Dużo zwiedzania bez wstawania o barbarzyńskich godzinach. Hotele przyzwoite, obawialiśmy się że będą gorsze.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Opinia od deski do deski

    Kazimierz, Gliwice 24.08.2016

    Doskonała organizacja. Bardzo dobry przewodnik.Polecam wszystkim poznanie smaków, klimatu, kultury i muzyki Portugalii. Niezapomniane przeżycia. Szczerze polecam wszystkim.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    13

    Polecam ,,Portugalię od deski do deski"

    Ewa St. 19.11.2016

    Wycieczka spełniła nasze oczekiwania.

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem