Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dubaj i Abu Dabi miasta warte zobaczenia, lecz przereklamowane, 3 dni wystarczająco. Reklamowany stok narciarki o połowę krótszy niż w Druskiennikach przy naszej granicy, gdzie jest zadaszony i otwarty przez cały rok. Reszta wycieczki to wegetacja, szczególnie bez dodatkowo płatnych atrakcji, oczywiście jeśli ktoś lubi plażowanie to może mieć inne zdanie. Choć w planie nie ma EXPO to naprawdę polecam aby wybrać wycieczkę ze zwiedzaniem EXPO, bo na EXPO spokojnie 2 dni to minimum jaki można spędzić nie nudząc się ani chwili. Wycieczka w umowie niby tania jak na ZEA, lecz faktyczny koszt z atrakcjami trzeba liczyć razy dwa.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Według mnie warto zobaczyć zarówno Dubaj jak i całe Zjednoczone Emiraty Arabskie. Sporo miejsc zachwyca ale są takie które nie powalaja, warto pojechać i ocenić samemu czy zgadza się z naszymi wyobrażeniami.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Program wycieczki dobry ale powinien być odwrócony. Najpierw miejsca słabe potem miejsca które robią wrażenie. Przynajmniej na końcu można zacząć zapominać o mrówkach w pokoju, braku czystości i słabym jedzeniu.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Jechaliśmy z wielkimi oczekiwaniami, na miejscu jednak nas ten Kraj mocno rozczarował. Poza Dubajem i meczetem w ABU DABI nie ma tam czego oglądać. Pozostałe dni to tylko zapychacze czasu. Nie wiem czy nie lepiej zrobić kilku dni po prostu na wypoczynek. Pogoda piękna, upał nie doskwierał. Maksymalnie było 30 stopni, wieczorami ok. 21.