Opinie o Rejs wśród fiordów i lodowców Alaski - Carnival Cruise Line
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
WYCIECZKA NA ALASCE
MAREK MARIAN, 23.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeWycieczka na Alaskę Bardzo udany wypoczynek.pogoda dopisała, było ciepło i bez deszczu. Razem z mężem po raz pierwszy odbyliśmy rejs Carnival Spiryt. Cudowne fiordy, wspaniałe widoki, urokliwe miasteczka. Pan rezydent Arek jest przewodnikiem. Polecamy turystom wybrać się w taka trasę. Pozdrawiamy
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo ciekawie
Elżbieta, Gdańsk 08.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąCiekawe i różnorodne wrażenia - poczynając od Seattle, poprzez bardzo różnorodne alaskańskie miejscowości po kanadyjską Wiktorię. Przyroda wspaniała, a że pogoda dopisała (deszcz padał tylko w Ketchikan - ale to wynika z indiańskiej nazwy: "Mokre miejsce") było i widokowo i przyjemnie. Andy- Przewodnik na naszym objeździe bardzo kompetentny i "pozytywnie zakręcony. Jedynie statek trochę już przestarzały...