Opinie o Lindos Breeze Beach Hotel
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udane wakacje
ROBERT, RUDA SLASKA 07.07.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąByliśmy na wakacjach w drugiej połowie czerwca z dwójką dzieci oraz znajomymi. Wszystko było SUPER.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
POLECAM !!!
MARCIN, BEŁCHATOW 24.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąLindos Breeze Beach Hotel jest idealnym miejscem na spokojne wakacje, jeżeli potrzebujesz odpocząć w ciszy i spokoju przy basenie to idealnie trafiłeś. Kameralny hotelik z małym basenem, barem wygodnymi leżakami, idealny żeby wypocząć bez krzyków dzieci itp. jeżeli masz ochotę na aquapark, wieczorne występy, bar z drinkami to też dobrze trafiłeś ponieważ będąc gościem Breeze możesz korzystać ze wszystkich atrakcji w wielkim hotelu Lindos Imperial od którego dzieli cię tylko uliczka. Lindos Imperial - kilka basenów, Aquapark, plaża z leżakami i barem, restauracje al'a carte, przepyszne jedzenie w restauracji głównej, profesjonalna obsługa(bardzo pomocna), pyszne drinki w głównym barze oraz wiele różnych atrakcji. Żeby wszystko opisać braknie miejsca. Polecam to miejsce, ogólnie nie wracam dwa razy w to samo miejsce ale myślę o tym żeby jeszcze kiedyś odwiedzić hotel Breeze ponownie!! Pozdrawiam dla załogi Breeze szczególnie dla menedżera !!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pełnia komfortu i odpoczynku
Wojciech, Warszawa 05.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzePobyt w Lindos Breeze był dla nas jednymi z najprzyjemniejszych wakacji w życiu. Hotel wchodzi w skład dużego kompleksu hotelowego Lindos Imperial, ale znajduje się trochę na uboczu, dzięki czemu zachowuje pewną kameralność. Zarazem jest blisko do budynku głównego z restauracjami, barami i dodatkowymi basenami. Całość kompleksu jest bardzo dobrze zaprojektowana - niezależnie, czy się odpoczywa przy basenie, czy na plaży, blisko znajdują się bary z napojami i przekąskami oraz węzły sanitarne. Kolejnym plusem to lokalizacja hotelu - miejscowość Kiotari znajduje się pośrodku wybrzeża, dzięki czemu wynajętym samochodem można dotrzeć w dowolny zakątek wyspy w ok. 30-40 minut. Cała obsługa hotelowa jest profesjonalna, miła i pomocna - szczególnie miło wspominam barmankę w barze przy basenie Lindos Breeze - Camelia jest osobą o niezwykłym wewnętrznym cieple, co jeszcze bardziej uprzyjemniało pobyt. Pokój hotelowy był wygodny i dobrej wielkości, ale fakt faktem nie reprezentował sobą poziomu pięciu gwiazdek. W łazience nie ma żadnego kontaktu, okno w łazience było nieszczelne i lekko pęknięte, czajnik był tani i plastikowy, telewizor nie najnowszy, klimatyzacja skrzypiała - ale te pojedyncze niedociągnięcia nie wpływały na ogólnie bardzo pozytywne wrażenia z pobytu. Pokoje codziennie były sprzątane, a po zameldowaniu w pokoju czekał powitalny koszyk owoców, butelka wina oraz zgrzewka wody. Opieka rezydentki była poprawna - pani Monika szybko odpowiadała na smsy, ale oczekiwałem większej pomocy: np. na pytanie o wynajem samochodu wymieniła jedynie firmę współpracującą z Rainbow i nie potrafiła wskazać, gdzie mógłbym znaleźć bardziej atrakcyjne oferty (a okazało się, że w miejscowości Kiotari jest firma o połowie tańsza od polecanej). Podsumowując - tydzień pobytu w tym hotelu pozwolił na pełny, bardzo wygodny relaks w komfortowych warunkach.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rodzinne Wakacje
ANETA, JAWORZNO 10.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPobyt w hotelu uważamy za bardzo udany. Piękna, cicha okolica. Hotel kameralny a zarazem można korzystać z całego kompleksu Imperial znajdującego się kilka metrów dalej. Przemiła, pomocna obsługa. Pyszne posiłki- każdy znajdzie coś dla siebie. Baseny super. Do morza bliziutko. Jednym słowem mega udane wakacje z Reinbow i na pewno do powtórzenia. Polecamy z całego serca! Polecamy
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacyjny hotel z fantastyczną obsługą!
Monika, Wejherowo 27.05.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąJeżeli trafiasz do hotelu i jesteś w towarzystwie teściowej, która w tym hotelu nie znajduje niczego, do czego mogłaby się przyczepić, to znaczy jedno, hotel jest fantastyczny! Z czystym sumieniem polecam wszystkim. Najpyszniejsze posiłki i przemiła obsługa! Polecam gorąco!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecamy Serdecznie
Patryk, warszawa 31.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeByliśmy z żoną w zeszłym tygodniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, miła i pomocna obsługa. Bardzo dobre jedzenie, pokoje sprzątane codziennie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
HOTEL REWELACJA
DARIUSZ, POZNAŃ 24.07.2022 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąhotel,obsługa,jedzenie, picie ,baseny,zjeżdzalnie,animacje, okolica- wszystko na wysokim poziomie !!! jak najbardziej wszystkim polecam !!!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo udane wakacje
Beata, --- 23.07.2021 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel spełnił nasze oczekiwania. Będąc w hotelu ma się wrażenie że mieszka się w małej wiosce, w którym jest kilka basenów pełno "domków" tunele podziemne prowadzące do Lindos Imperial. Wszyscy pracownicy są niezwykle mili i uśmiechnięci. Serdecznie pozdrawiamy Panią Beatkę, która jest niezwykle sympatyczną oraz serdeczną osobą, zawsze chętną do pomocy oraz udzielenia informacji. W restauracji głównej pracują bardzo serdeczne osoby (pozdrawiamy Panią kierownik sali która sprawdza temperatury jak również całą obsługę) No i na koniec animatorzy... Ludzie którzy w tym roku byli animatorami są po prostu cudowni. Basian fantastyczny tancerz, zresztą cała ekipa ale nasze serce skradła najbardziej LENKA. Cudowna osoba której z całego serca życzymy powodzenia Lenko nigdy sie nie zmieniaj jesteś cudowna. Podsumowując: Hotel, pokoje, jedzenie, klimat obsługa.. wszystko wielkie wielki 6 /6
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wypoczynek
Justyna, 03.10.2022 | Tagi: do 25 lat, ze znajomymiWakacje uważam za udane, hotel ogromny przez co trzeba się na początku poruszać z mapką (dostaje się ją w dniu przyjazdu). Goście mogą korzystać z całego kompleksu hotelowego, dużo basenów różnorakich. Fajnym dodatkiem, z którym jeszcze nie spotkałam się nigdzie indziej było to, że w recepcji całodobowo dostępne są przekąski oraz napoje, kawa, herbata, owoce dla gości hotelowych ☺️ recepcjoniści bardzo mili i uprzejmi, zawsze służyli pomocą ☺️
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Odpoczynek + jubileusz.
HALINA, LGOTA MUROWANA 07.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeByło pięknie. Szczególnie łóżko, duuuże, miękkie, wygodne , małżeńskie łoże. 😘 Różnorodność jedzenia, ryby, owoce morza, dziwne, ale smaczne zupeczki. No i ogólnie wszystko pyszne. Kolacje a, carte. - super. I nasz jubileusz, 35lat pożycia. Pani Agnes z recepcji hotelu głównego. zapisała nas na kolacje włoską, i niespodzianka: szampan i tort, udekorowane łóżko. Ja byłam w szoku, jeszcze nigdy nie miałam takiej niespodzianki. Bardo dziękuje pani Agnes. Ona jest super, i ma wielkie serce. ❤ Dziękujemy.