Opinie o Lindos Breeze Beach Hotel

Kategoria lokalna: 5

5.4/6
(320 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.3
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.8
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.6
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Pobyt tygodniowy - pierwszy tydzień czerwca

    MACIEJ, POZNAŃ 22.06.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Wyjazd bardzo udany.2 plus 2 w wieku 12 i 16 lat.Zakwaterowanie w hotelu Lindos ,restauracje oraz atrakcje naprzeciwko w hotelu Imperial.Wszystko na wysokim poziomie,Znakomite jedzenie w ogromnej rozmaitości,obsługa kelnerska i hotelowa bardzo uczynna.Atrakcje w Aquaparku[piłka wodna,aerobic...]Show w amfiteatrze codziennie oprócz pn..Goście w wiekszości z U.K. Ładny apartament 2 pok.z klimatyzacją ,TV,lodówka.Pakiet powitalny butelka wina,schłodzona woda w lodówce. Plaża kamienista ale 10 min od hotelu piękna piaszczysta plaża w urokliwej lagunie Bistria Beach.Przy hotelu przystanek autobusowy,mozna zwiedzić całą wyspę.Polecam miasto Lindos,miasto Rodos i wyspę SimiWycieczkę na Simi wykupiona w Rainbow.Autobus w miarę punktualny,bilety u kierowcy ale w stolicy warto kupić bilety odrazu po przyjeżdzie w kasie bo mogą byc kolejki. Miejsce sopkojne,turystom nastawionym typowo na melanż proponuję zakwaterowanie w stolicy wyspy mieście Rodos. Osoby które kończą turnus popołudniu[doba do 11] mają prawo do tzw.shower room .Warto skorzystać.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wypoczynek na Rodos w IMPERIAL HOTEL

    Robert, Łęki 07.09.2020 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Super pobyt,wczasy bardzo udane,super jedzenie,miła obsługa.W czasie Covid paniki standardy przestrzegane przez obsługę.Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić ten hotel.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Super hotel

    Marcin, Wrocław 25.06.2019 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodziną

    Hotel Super obsługa bardzo miła polecam hotel dla rodzin z dziećmi

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    wakacje na Rodos

    TERESA JADWIGA, ZŁOTNIKI KUJAWSKIE 11.07.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Byliśmy w hotelu Lindos Breeze w miesiącu czerwcu. Czytając opinie innych urlopowiczów zgadzamy się z nimi w 100%.Wszystkie to "laurka" dla tego hotelu. Absolutnie doskonały poprzez piękny pokój, baseny, wyżywienie, animacje, uprzejmość obsługi (niesamowita Pani z baru przy basenie) i błogi spokój .Pobyt tam to wielka przyjemność i udany wypoczynek .Polecamy!!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Ocena hotelu i okolicy

    Roman, Opole 23.08.2021 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Docelowy hotel przekierował nasze zakwaterowanie do Lindos Imperial. Warunki były luksusowe, duży pokój i łazienka, czysto, codziennie zmieniana pościel i ręczniki, sprawna klimatyzacja. Obsługa hotelu bardzo uprzejma, jedna z recepcjonistek mówi po polsku. W okolicy hotelu jest piękny ogród i czysty, duży basen z mostkami i wysepkami na których rosną palmy. Łóżka na basenie są codziennie odkażane. W pobliżu znajdują się także inne baseny, w tym ze zjeżdżalniami i innymi atrakcjami dla dzieci. Wszystko jest pięknie podświetlane wieczorem - widok bajeczny. Plaża przy hotelu jest czysta, ale niestety żwirowo-kamienista. Na terenie obiektów hotelowych można czynnie uczestniczyć w różnych organizowanych animacjach sportowo-rekreacyjnych, w tym także dzieci. Restauracja główna serwuje bardzo szeroką gamę smacznych posiłków. Każdy coś wybierze dla siebie i dzieci (trzeba uważać, aby nie przytyć). Na uwagę zasługuje duża uprzejmość i szybka obsługa kelnerów donoszących picie na życzenie. We wszystkich barach przy basenach i morzu można coś dobrego przekąsić lub wypić orzeźwiający napój. Wieczory tarasy hotelu umila muzyka różnych zespołów odwiedzających obiekt. To wszystko sprawia, iż wczasy w tym hotelu uważam za bardzo udane i polecam wszystkim w przyszłości. Warto zainwestować!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Bardzo przyjemne miejsce

    Joanna, Warszawa 29.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Bardzo udany wyjazd, wielki kompleks hotelowy po drugiej strony ulicy, tak duży, że znalezienie wszystkich basenów sprawiło pierwszego i kolejnego dnia kłopot :-) Sam hotel Lindos Breeze fajnie wyposażony, pokoje na poziomie 0 mają super widok na basen, z kolei pokoje 2osobowe na poziomie -2 mają widok na trawę. Trochę słabo to wygląda, ale może ktoś lubi zacienione i ukryte przed ludźmi balkony. Z tyłu super bar, po barowym tournée stwierdziliśmy, że to właśnie w tym hotelu nad tym basenem jest najlepsza barmanka robiąca najlepsze drinki! Nawet autorskie, no i mówi po angielsku i rozumie. W barze głównym jest dziewczyna, która nie rozumie, uwaga. Szkoda, że ostatniego dnia znaleźliśmy ścieżkę prosto na plażę właśnie za tym barem, wcale nie trzeba iść ulicą. Super pobyt, dobre jedzenie, jedynie system rezerwacji kolacji działa kiepsko. Trzeba rezerwować 2 dni wcześniej i tylko do konkretnych restauracji tego dnia. Niemniej jednak udało nam się zjeść dwie kolacje, przy tygodniowym pobycie już drugiego dnia trzeba iść zarezerwać by mieć pewność, że zje się 3 kolacje. Najmniej oblegana restauracja to chińska, tam codziennie można było rezerwować, często jest też włoska, na możliwość rezerwacji greckiej i seafood trafiliśmy raz. BBQ było w październiku zamknięte, a meksykańskiej ani razu nie mogliśmy zarezerwować. Plus za to, że autobus miejski zatrzymuje się pod głównym hotelem. Ogólnie było fajnie. Pani rezydent zrobiła spotkanie, ale musi odświeżyć historię wyspy i przedstawiane daty powstania obiektów historycznych, również należy zaktualizować wiedzę o transporcie na wyspie. Dzięki przemiłej obsłudze w recepcji udało się uzyskać wszystkie potrzebne informacje, zarezerwować kolację i inne. Najbardziej zapadł nam w pamięć Pan z Kanady. Serdecznie pozdrawiamy.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Lindos Breeze beach

    BEATA, JAWORZNO 26.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Wakacje oceniam na bardzo dobry lokalizacja Super termin początek maja był idealny pod względem temperatury w sam raz plaża ok z tym że potrzebne są buty do wody gdyż jest kamienista

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Mega pobyt!!!!!!

    Barbara, Siedlce 09.08.2019 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Warto rezerwować ten hotel. Pokoje superior-ok, bufet szwedzki-super, obsługa-super, widoki-super, baseny-super, restauracje a’la carte-bardzo dobre. Rodos niezapomniane pod każdym względem.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    ODWIEDŹCIE KONIECZNIE, NAJLEPSZY BEZSPRZECZNIE

    Małgorzata, Opole 15.06.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    kochane reinbow chciałaby ogromnie szczczerze polecić hotel lindos breeze. pięknie położony, obok całego kompleksu lindos imperal.ze wszystkiego można korzystać.rozległy teren, wygodny do chodzenia. przyjedź z reinbow turyście drogi, po pięknych terenach poniosą twe nogi, cudowne jedxenie i drinki do rana. cudowny urlop i mega zabawa gwarantowana. obsługa - cudowni ludzie, którzy służą zawsze radą i pomocą, szczerzy i bardzo oddani swej pracy.były to nasze pierwsze wakacje za granicą i reinbow spisało się cudownie.czułam sie bezpiecznie i bardzo zaopiekowana.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Rodos nie tylko z okien hotelu

    Iwona 20.06.2022 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Dwa tygodnie błogiego odpoczynku na plaży hotelu Lindos Breeze (wizyty nad basenami były tylko drobnymi przerywnikami). Hotel wybrany z dużym namysłem, dlatego nie byłam zaskoczona świetną obsługą, doskonałym jedzeniem i warunkami pobytu. Leniwe wakacje umiliły nam wyprawy do miasta Lindos, rejsy po zatokach wschodniego wybrzeża Rodos oraz na wyspę Chalki. Pogoda gwarantowana, chociaż były i chmury, i wiatr, i burza, i truskawkowy księżyc. Ale przede wszystkim słońce, na które było zamówienie ;) Na temperaturę wody w morzu niestety nie mają (jeszcze?) wpływu pracownicy hotelu.