Opinie o Lindos Breeze Beach Hotel

Kategoria lokalna: 5

5.4/6
(320 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.3
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.8
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.6
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Świetny hotel w przystępnej cenie

    Marta 03.10.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel jest częścią olbrzymiego kompleksu Imperial, z którego można korzystać bez ograniczeń. Pokoje są odnowione i duże. Bardzo wygodne. Przyjechaliśmy w nocy i zostaliśmy poczęstowani ciastem oraz kanapkami. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, zawsze uśmiechnięta i bez łaski . Jedzenie rewelacyjne. Baseny zadbane i duże. Nigdy nie brakowało leżaków. Plaża jest wystarczająco duża ale żwirkowa. W barach przy basenach i na plaży wyśmienite przekąski- w każdym co innego, robione na bieżąco, a nie jakieś odpady z kuchni. W hotelu są sklepy, bankomat, nawet malarz portretów. Ręczniki basenowe - depozyt zwrotny 10 Euro, wymieniane co dwa dni. Do dyspozycji bezpłatnie siłownia. Fajne, nienachalne animacje. Sprzątanie pokoju dokładne, bardzo miłe panie sprzątające. W lodówce w pokoju koszyk z owocami oraz zgrzewka wody a także wino i zestaw miejscowych produktów. W dniu urodzin w lodówce znaleźliśmy tort !!!! Na terenie hotelu nie widać skutków pożarów, ale na pobliskiej plaży Glystria już niestety tak.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Lindos Breeze Bech Hotel

    JAROSŁAW, RUDA ŚLĄSKA 21.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymi

    Wakacje super, Hotel bardzo duży dużo basenów .Jedzenie dobre.Wakacje uważamy za Udane.Polecam dla rodzin z dziecmi

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Fantastyczny hotel

    Aleksandra 29.09.2024 | Tagi: do 25 lat, ze znajomymi

    Mieliśmy zarezerwowany pokój w innym hotelu, w którym nastąpił overbooking i zostaliśmy przeniesieni do hotelu Lindos Breeze Beach Hotel, co wyszło nam na dobre. Hotel Lindos Breeze jest połączony z hotelem Lindos Imperial, w którym znajdziecie wszystko o czym pomyślicie. Oba hotele są bardzo ładne i zaaranżowane z pomysłem. W hotelu Lindos Imperial można korzystać ze wszystkich atrakcji, od basenów, przez animacje, po plażę. Jest jeden basen z barem przy hotelu Lindos Breeze i aż 4 baseny, każdy z barem, w hotelu Lindos Imperial. Jedzenia jest aż nadto, śniadania, obiady, kolacje, przekąski i restauracje tematyczne à la carte. Samo jedzenie jest na naprawdę wysokim poziomie i bardzo zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie. Plaża znajduje się dosłownie przy hotelu, a na niej leżaki, wliczone w cenę oraz bar. Lokalizacja też jest odpowiednia, ponieważ od razu przy hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dojechać praktycznie wszędzie, do Lardos, Lindos czy nawet Rodos. Co chwilę organizowane są animacje, prowadzone przez bardzo sympatycznych i uprzejmych animatorów. Obsługa hotelu także jest bardzo pomocna i uśmiechnięta. Podsumowując, hotel jest naprawdę godny polecenia. 😊

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Godny polecenia hotel

    Zbigniew, Chojnice 01.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Hotel pięknie położony a jego wartość dopełnia możliwość korzystania z bogactw Lindos Imperial. Na szczególną uwagę zasługuje jakość i urozmaicenie posiłków oraz bardzo miła obsługa. Nie mogę tutaj pominąć Camelii, która prowadzi Pool Bar przy Lindos Brezze, przeurocza, uczynna i bardzo zaangażowana osoba, to dzięki niej dni były piękniejsze i jeszcze bardziej przyjemne ;)... Chętnie wrócę do Lindos Brezze

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wrześniowy wyjazd

    Iwona, ------ 11.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel oceniam bardzo dobrze. Mieszkaliśmy w części tzw. strefa ciszy więc był spokój, który ja sobie cenię szczególnie w nocy. Wszyscy pracownicy hotelu bardzo mili i znający angielski. Jedzenie bardzo dobre, tylko kawa mi nie smakowała. Szczerze polecam ten hotel.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Opinia o Hotelu.

    DARIUSZ, Wejherowo 29.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Lindos Breeze Beach Hotel bardzo mały i kameralny, ze swoim basenem drink barem przy basenie, cisza i spokój gwarantowane. Miejsca na leżakach zawsze dostępne, żadnej walki o leżaki. Restauracja gdzie spożywamy posiłki w hotelu Lindos Imperial 2 minuty spaceru od Breeze. Korzystasz z całej infrastruktury hotelu Imperial. Jeśli chodzi o Breeze czysto, codzienna zmiana ręczników i pościeli, ale zawsze na łóżku 2$ zostawialiśmy. Podłogi w pokoju i korytarze poza nim codziennie myte. Jedyny mankament to prysznic, no nie był na 5 gwiazdek na pewno. Bardzo mili ludzie, po angielsku wszyscy płynnie, oprócz starszych Panów ogrodników i sprzątających plaże czy ogrody. Klimatyzacja super, cichutka i mocna, na powitanie w pokoju 4 duże wody, kosz owoców i winko. Do plaży 4 minuty spaceru, na plaży obowiązkowo buty do wody, żadnych problemów z leżakami nawet w 1 linii od brzegu, na plaży drink bar, świetnie wyposażony, leją co chcesz ile chcesz. Pan Aris manager hotelu bardzo miły i pomocny, korzystasz do samego odjazdu z całej opcji all inclusive, nie zależnie o której opuścisz pokój. Naprawdę spoko, jedynie ciut ten prysznic... Jeśli chodzi o Imperial: 3 baseny 5 drink barów, aquapark, amfiteatr codziennie wieczorem występy, restauracja to żadnej walki o stoły, nie wejdziesz jak obsługa nie zaprowadzi do stolika, czasem kilka minut trzeba poczekać na wolny stolik. Jedzenie mistrzostwo, co prawda śniadania trochę te same, ale jak jest 6 sposobów podania jajek to chyba wystarczy. Woda w morzu i basenach gotowana, dobrze że mieliśmy okulary do snurkowania, niesamowite ryby i widoki pod wodą. Do miasteczka Lardos autobus 2 Euro 12 minut jazdy taxi 13 Euro. Rozkład dają w recepcji elegancko wydrukowany. Polecam świetne greckie restauracje. W imperialu sklep, jest 600m od hotelu też sklep ciutek tańszy niż ten hotelowy i słabiej wyposażony więc się według mnie nie opłaca. Pogoda wymarzona 36-37, lampa, jednego dnia 40 to już trochę za wiele. Ogólnie super super super.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Super wyjazd

    Mariusz, Sochaczew 14.11.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Wakacje w hotelu uważam za udane. Okolica przyjemna, szkoda tylko że ucierpiala w wyniku tegorocznych pożarów. Hotel raczej 4* , pokoje trochę słabe ale głownie łazienka. Poza tym na plus możliwość korzystania z całego komleksu basenów i beach barów. Możliwe że jeszcze tutaj wrócę.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Rodos Lindos

    Anna, Grajów 01.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel kameralny z małym basenem przy którym można na wygodnych łóżkach wypocząć w ciszy. Całe zaplecze gastro i rozrywka jest zaraz obok w drugim hotelu i jest świetnie zorganizowane. A tam jedzenie urozmaicone i bardzo dobre, dużo basenów, leżaków, atrakcje dla dzieci. Elegancko i przyjemna obsługa. Hotel pośród totalnie niczego, ale komunikacja bardzo dobra.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    wczasy na Rodos

    ANNA, TCZEW 29.08.2020 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Wspaniały hotel,miła i uczynna obsługa,pełen komfort,jedzenie najlepsze w Grecji.5 tematycznych restauracji,najlepsza pizza jaką kiedykolwiek jadłam.Polecam wczasy z Rainbow!!

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    Prawie super

    JWZ 04.08.2021 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Ośrodek wspaniały, niby rozległy , ale tłoku nie ma. Świetna organizacja. Pierwszy kłopot pojawił się jednak uż pierwszego dnia z racji błędnych informacji Rainbow dotyczących pokoi. Okazuje sie , że pokoje superior znajdują się w glównej części kompleksu - Hotel iMPRERIAL, podczas gdy standardowe ulokowane są w leżącym nieco na uboczu małym hotelu Breeze ( będącym cintegralną częścią całości). Inne osoby, które wybrały pookoje superior, a priori były delegowane do Imperiala. Wybierając grupą pokoje standardowy i superior mieliśmy być rozdzielen do różnych budynkówi., na co, zresztą za namową pracowników recepcji Breeze, nie chcieliśmy sie specjalnie zgodzić. Na szczęście menadżerowie hotelu bez problemu poszli nam na rękę lokując nas w jednym miejscu IImperiala., choć straciliśmy na to, zupełnie niepotrzebnie, ładnych parę godzin. Potem już w zasadzie bez problemów. Piękne okolice i widoki, aczkolwiek do zwiedzania niewiele, Przepiękny architektonicznie ośrodek, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, spokój i zabawa w jednym miejscu. Kilka mniejszych basenów z barami w zasaddzie tuż pod pokojami. Nie ma tłoku. Trochę kłopotów z leżakami, choć nie zawsze (szczególnie Anglicy rezerwowali je już po 7 rano). Same pokoje bardzo OK., wszystko co potrzebne było, choć nasz akurat domagał się odnowienia. Niektóre, inne, były już po remontach. Na powitanie czekała butelka wina - miły gest. Plaża choć czysta, to mało atrakcyjna, , kamienista, szara, dobrze mieć buty. Wyżywienie ok, typowe dla All, po paru dniach jedliśmy już w bardzo ograniczonym zakresie (głównie owoce :) ). Zrobiliśmy sobie za to wypady do okolicznych knajpek - jest sporo naprawdę dobrych. Polecamy wycieczkę po wyspie, my mieliśmy wersję VIP - bardzo wygodna, dobrze zorgaznizowana i ciekawa. Rejs po zatokach za to dość monotony. Poza tym, dla aktywnych, łatwe, jak na Grecję, podróże autobusami i taksówkami do wyspowych atrakcji. Bez problemów można dogadać się po angielsku. Wypożyczenie samochodu w biurze OASIS- w budynku Breeze, okazało się ponurą klapą - przyjęto rezerwację na auto, po czym okazało się, że z racji wieku potencalnego kierowcy(<21lat) nie może on wypożyczyć samochodu w Grecji. Rezerwacja 50 Euro przepadła, pomimo bardzo nieprzyjemnej rozmowy z mocno agresywnym właścicielem (pracownicy hotelu stwierdzili, że po prostu świadomie nas oszukano) i wiemy, że nie był to precedens - tak, że ostrożnie..... są inne wypożyczalnie., gdzie już na wstępie informowano chociażby o takim ograniczeniu. Ogólnie pobyt oceniamy bardzo wysoko, byliśmy bardzo zadowoleni, również z organizacji przez Rainbow.