Opinie o Lindos Breeze Beach Hotel

Kategoria lokalna: 5

5.4/6
(320 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.3
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.8
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.6
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Pobyt 10.08.-19.08.2019

    Wielisław i Elżbieta Papierz 30.08.2019 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodziną

    Byliśmy rodzinnie w tym hotelu. Hotel wymaga jeszcze dopracowania np. pok.3 osobowy a tylko 1 miejsce na walizkę, żadnych wieszaków do powieszenia np. szlafroka, ręcznika itp. Ale to wszystko drobiazgi do uzupełnienia. Obsługa bardzo kompetentna i miła. Pani menadżer p. Swietłana bardzo miła, uczynna, kompetentna, uśmiechnięta i zaangażowana w to aby wczasowiczom niczego nie brakowało. Hotel super, ale restauracja to istny"kołchoz". Obsługa w restauracji też bardzo miła i uczynna. Po mimo swojej wielkości i ilości gości uwijali się i z uśmiechem na buziach. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone (może ja nie jestem malkontentem) i duuużżo, arbuza, dzięki. Przewodniczka wycieczki objazdowej po RODOS p. Ania Lenczewska bardzo urocza i super przygotowana, całą drogę opowiadała ciekawie na temat z licznymi anegdotkami także na temat.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Polecam pobyt w hotelu

    Damian, Tarnów 18.10.2021 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Spędziłem w hotelu Lindos Breeze Beach Hotel tydzień. Bardzo miło wspominam ten wyjazd i mogę polecić ten hotel. Jest jedno 'ale'! Trzeba bardzo uważać na to by przydzielono nam pokój konkretnie w tym hotelu/budynku ( o czym więcej później). Hotel Breeze de facto stanowi część większej całości Lindos Hotels. Hotel położony jest na uboczu tego kompleksu (co stanowi plus, gdyż jest o wiele spokojniej niż w pozostałej części). Nie ma w nim restauracji (co nie stanowi problemu, gdyż główna restauracja znajduje się po drugiej stronie spokojnej ulicy w głównym budynku kompleksu). Za hotelem znajduje się mały brodzik dla dzieci i basen (nie jest on duży, ale dla osób oczekujących przede wszystkim ochłodzenia w czasie plażowania - a nie rekreacyjnego czy sportowego pływania - jest wystarczający). Przy hotelu bar wraz z przekąskami (kanapki, tortille) oraz drinkami. Za barem legendarna Pani Camellia (o której czytaliśmy w innych opiniach przed naszym wyjazdem), która zapewnia by nigdy nikomu zgromadzonemu przy basenie nie zabrakło jakiegoś napoju. Szczególnie polecam Mohito Pani Camelli! Z racji, że hotel nie jest duży nad basenem (przynajmniej w trakcie naszego pobytu) nie było tłumów i o każdej porze dnia można było znaleźć wolne leżaki. Dla podróżujących na przełomie września/października i nie wyobrażających sobie plażowania bez słońca mała uwaga - nad basenem słońce jedynie gdzieś do godziny 16/17 (potem chowa się za budynkiem i basen oraz jego otoczenie znajduje się w cieniu). Z tego też względu zazwyczaj chodziliśmy późno na lunch, a następnie udawaliśmy się nad plaże lub inny basen w kompleksie. W trakcie dnia można również skorzystać z kącika z przekąskami w recepcji (gdzie zrobi się kawę, napije wody lub przygotowywanych codziennie rano napojów, czy zje jakąś kanapkę). Pokoje są w porządku. W czasie naszego wyjazdu codziennie sprzątane, wyposażane w świeże ręczniki, żele pod prysznic i szampony do włosów. W pokojach sejfy (w naszym przypadku nie były pobierane za korzystanie z nich dodatkowe opłaty - wydaje mi się, że dotyczy to wszystkich klientów, ale pewności nie mam). Z hotelu można przejść w 5 minut do plaży (całą drogę na plażę można pokonać w zasadzie przez kompleks hotelowy). Na plaży dostępne są hotelowe leżaki (bez dodatkowych opłat). Podobnie jak przy basenie nie zdarzyło nam się nie znaleźć jakiegoś wolnego leżaka. Nad plażą znajduje się również punkt gastronomiczny, gdzie można zjeść jakąś przekąskę (hamburger, frytki, tortille, sałatki greckie) oraz wziąć napój alkoholowy lub bezalkoholowy. Sama plaża bardziej żwirowa, aniżeli piaszczysta, morze przy brzegu również kamieniste. Koniecznie należy wziąć ze sobą buty do wody. Morze ciepłe, czyste, przejrzyste – polecam wziąć maskę do nurkowania z rurką (chociaż zwykłe okulary do pływania też się nadadzą) żeby poobserwować co się dzieje pod wodą. Co do basenów to w kompleksie znajdują się ich razem cztery. Jeden wspomniany już wcześniej przy Breeze, drugi za głównym budynkiem, trzeci w drodze na plażę (wraz z barem) oraz czwarty ‘mini aqua park’ ze zjeżdżalniami. Co do stołówki jedzenie w porządku, wprost proporcjonalne do zapłaconej ceny, bardzo często z wieczorami tematycznymi np. śródziemnomorskim. W ramach wyjazdu mogliśmy skorzystać również po jednym razie z trzech tematycznych restauracji (greckiej, włoskiej, meksykańskiej). Nam się udało skorzystać tylko z greckiej, dlatego restaurację radzę rezerwować tuż po zameldowaniu (można to było zrobić przez aplikację do której można się zalogować po otrzymaniu hasła do wi-fi). Ja niestety zwlekałem z rezerwacją i zrobiłem ją dopiero wieczorem pierwszego dnia. Niestety jedyne wolne miejsce jakie wtedy zostało to te w greckiej i to ostatniego dnia wyjazdu. Dla tych, którzy chcą skorzystać z siłowni – znajduje się taka w kompleksie, ale mała uwaga dla tych co korzystają z siłownia regularnie - proszę się nie spodziewać, że jest to miejsce gdzie można odbyć swój pełny trening – dwie bieżnie, rowerek, kilka hantli (głównie o wadze 7.5, 10 i 12.5 kg), maszyna do wyciskania i to w zasadzie tyle. SPA dodatkowo płatne. Jeżeli chodzi o gości hotelowych to w trakcie naszego wyjazdu byli to głównie Niemcy, Brytyjczycy i Polacy. Na miejscu można również wynająć samochód (i np. we własnym zakresie objechać wyspę), a także skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego. Sam hotel położony na uboczu, poza główną miejscowością – można do niej jednak dojechać autobusem. Jedyne co zniszczyło pierwszy dzień wyjazdu to to, że bez wytłumaczenia skierowana nas na ‘check-in’ do drugiego budynku nie informując w ogóle, że Hotel Breeze ma pełne obłożenie i nie ma dla nas tam pokoi. Na początku wydawało nam się, że po prostu meldunek odbywa się w innym budynku. Niestety po otrzymaniu kluczy okazało się, że jesteśmy w zupełnie innej części kompleksu. Pomimo, że pokoje w tej części miały nieco lepszy standard (były większe), to ich usytuowanie były o wiele mniej korzystne w porównaniu z Breeze (o wiele dalej do głównej restauracji, na plażę, do basenów). Po zgłoszeniu, że nie jesteśmy zadowoleni z pokoi i że chcemy być zameldowani w Breeze na drugi dzień zostaliśmy tam przeniesieni.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Rodzinny wypoczynek + wycieczka fakultatywna

    Jacek, Wieliczka 18.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel Lindos Breeze wybraliśmy świadomie jako wygodne miejsce do odpoczynku po intensywnych dniach :) Rzeczywistość okazała się zgodna z oczekiwaniami, chociaż standardy 5* greckich pokojów pozostawiają trochę do życzenia :)

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wakacje jakich mało.

    Teresa, Osiek 05.10.2021 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    To były cudowne dwa tygodnie. Komfort towarzyszył nam dosłownie na każdym kroku. Już po osłonięciu zasłon - szok. Malowniczy krajobraz urzekał nie tylko mnie, ale i męża. Restauracja z wieloma wygodnymi miejscami, które wskazywali kelnerzy. Mile zaskoczyło nas przestrzegana ostrożność przed cowidem. Przed każdym posiłkiem mierzono nam temperaturę. Bogaty stół szwedzki. Przy wyborze z bogatego menu jakiegoś dania obowiązywały rękawiczki i w całym hotelu maseczki. Na szczególną uwagę zasługuje personel- sprawny i uprzejmy. Nie dopatrzyliśmy się nigdzie krytycznej uwagi. Wycieczka fakultatywna na Symi również dobrze zorganizowana. Pomysł ze słuchawkami ułatwił nam zrozumienie i bliższe poznanie różnych ciekawostek. Kolacje tematyczne ogromnie urozmaicone.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Udany pobyt

    Małgorzata, Kostrzyn nad Odrą 27.06.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Wycieczkę zakupiliśmy jako prezent komunijny. Młody był bardzo zadowolony. Zjeżdżalnie, lody, sporo przekąsek dla dzieci we wszystkich barach. Dorośli tez zadowoleni. Można korzystać z infrastruktury Lindos Imperial czyli 3 kompleksów basenowych. Duży wybór restauracji a la carte chociaż ich rezerwacja nie należała do najłatwiejszych - jako goście Breeze nie dostaliśmy dostępu do aplikacji hotelowej i musieliśmy to robic osobiscie. Bary ( również serwujące przekąski) przy każdym basenie i na plaży.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Wakacje dla każdego

    Anna, Pabianice 24.09.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Polecam wszystkim ładnie, czysto, duży obszar, pyszne jedzenie, kamienista duża plaża, małe fale prawie brak, dużo atrakcji, dobre napoje.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    zdecydowanie warto

    PIOTR, GŁOWNO 11.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Opinia tyczy się raczej całego kompleksu niż hotelu Lindos Breeze. Przede wszystkim położenie.. kompleks na wzgórzu, niesamowicie klimatyczny. Hotel z którego korzysta się ( jedzenie, baseny itd) podczas pobytu to Lindos Imperial i tutaj 5* jak najbardziej natomiast sam Breeze to takie dobre 4-4.5 max. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Obsługa mega miła. Co nas zaskoczyło to mały poczęstunek w pokoju (butelka wina, owoce i woda. Co ważne zapas butelkowanej wody można uzupełniać bezpłatnie) Jedzenie smaczne i zawsze spory wybór natomiast jak to bywa w większości hoteli - repertuar czasem się powtarza. Co do jedzenia i restauracja a la carte to podczas 7 dniowego pobytu przysługują 3 wizyty co również było zaskoczeniem na plus (Polecam restaurację grecką, oraz tą z owocami morza ..azjatycka była słaba ;) ) Na terenie kompleksu kilka sporych basenów, bary z napojami i różnymi przekąskami. Co wieczór na tarasie, przy głównym barze muzyka na żywo na niezłym poziomie.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Mariusz - wakacje z rodziną

    Mariusz, Tychy 20.07.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    To nasz pierwszy raz na Rodos i w ogóle w Grecji, więc sporo rzeczy było dla nas nowych. Wyspa piękna z wieloma ciekawymi miejscami. Ogólnie bardzo polecam. Co do samego hotelu - wyżywienie, baseny, plaża, "all inclusive" - wszystko w najlepszym porządku. Niezwykle gościnna i miła obsługa, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Świetne wycieczki - szczególnie zwiedzanie miasta Lindos robi wrażenie, chociaż nie każdemu będzie odpowiadać wcześniejsze wstawanie na poranny autobus. Pogoda 10/10.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    wakacje maj

    Weronika 18.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Świetne miejsce, kompleks małych hoteli z dostępem do Lindos Imperial. Super jedzenie, świetna, uśmiechnięta i pomocna obsługa, urocze miejsce. Polecam

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    Spokojne miejsce z pysznym jedzeniem

    Marcin, Wrocław 13.10.2022 | Termin pobytu: październik 2022 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel Lindos Breeze jest częścią większego kompleksu Lindo Imperial. Moloh, który jednak sprawia wrażenie kameralnego hotelu. Na terenie jest wszystko co potrzebne do wypoczynku - sporty wodne, doskonała kuchnia, kuchnie tematyczne (aż 6!), korty, boiska, liczne baseny i zjeżdżalnie, bary i plaża z leżakami., a do tego sklepy, gry i animacje dla każdego. Położenie w środkowej częścio wyspy jest olbrzymim plusem, gdyż do Lindos z amiteatrem dojechać można w 30 minut busem spodem hotelu, samochodem lub busem na południe wyspy a do Rodos 40 minut autem. Pokoje są czyste, każdego dnia sprzątane, obsługa bardzo przyjazna i pomocna we wszystkim.