Opinie o Cathrin Hotel

Kategoria lokalna: 4

4.4/6
(127 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.3
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
5.0
Pokój
3.5
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
3.9
Wyżywienie
4.6
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    OPINIA

    Wiktoria 30.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: do 25 lat, ze znajomymi

    Dla osób młodych odradzam wybór tego hotelu. Większość gości to emeryci- hotel nie jest nastawiony na rozrywkę i urozmaicenie czasu podczas pobytu. Muzyka leci bardzo rzadko a w zabawach, które raz na jakiś czas były organizowane przez animatorów, nikt nie bierze udziału.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wakacje 2024

    Urszula, Suwałki 23.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel na pierwszy rzut oka robi dobre wrażenie. Po wejściu do pokoju czar prysł, a dodam, że nie jesteśmy wymagający i dokonując wyboru hotelu zazwyczaj nie przywiązujemy dużej wagi bo większość pobytu spędzamy na zwiedzaniu. To co zastaliśmy w pokoju nie mieściło nam się w głowie. Syf, smród , wilgoć, meble stare. Miał być pokój 3-osobowy , dostaliśmy klitkę z łóżkiem polowym na którym miał spać nasz 23 letni syn. Ciasno, nie było gdzie się ruszyć. Poprosiliśmy o zmianę pokoju ,w zamian dostaliśmy większy już z normalnym łóżkiem ale równie zasyfionym i w dodatku w łazience z sufitu kapała woda i nie dało się korzystać z łazienki . Dostaliśmy trzeci pokój , zdecydowanie lepszy od pozostałych ale również nie sprzątany był chyba od poprzednich gości. Firma Rainbow powinna bardzo zweryfikować z szefem hotelu w jakich warunkach są kwaterowani Polacy. Ręczniki ani razu nie były wymienione, sprzątanie polegało tylko na opróżnieniu kosza na śmieci. Klimatyzacja działała dobrze ale bardzo głośna i bez regulacji temperatury i nawiewu więc trzeba było ją co rusz wyłączać i włączać. Jedzenie dobre, wybór niewielki ale każdy znajdzie coś dla siebie. Super basen ale leżaki trzeba było zajmować z samego rana. Hotel położony daleko od centrum, na pustkowiu, w okolicy nie było nic . Plaża piękna, 15 min spacerkiem , leżaki na plaży płatne. Na ogromną pochwałę zasługuje Pani z recepcji Roxana, doskonale mówiąca po polsku i to dzięki niej udało nam się wymienić pokój. Dużym plusem jest wypożyczalnia aut w hotelu , sprawnie i szybko załatwienie wszystkich formalności.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Nie najgorzej

    DANIEL, MIĘDZYRZECZ 02.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Widoki super, basen - duży tylko rano trzeba zająć leżaki, jedzenie - każdy coś znajdzie dla siebie, pokoje - nie na 4*, słabo sprzątane, w niektórych pokojach bardzo słabo (wręcz Brak) działająca klimatyzacja (w naszym pokoju działała idealnie)

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Hotel dla niewymagających, ale z potencjałem. Przygotujcie się na zwiedzanie!

    Marcin, --- 01.08.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Taki długi i szczegółowy opis wymaga podzielenia na kilka części, aby opinia była czytelna i użyteczna dla innych. Zrobimy to w dwóch wariantach: 1. **Długa, szczegółowa opinia** (do publikacji na portalach turystycznych) 2. **Krótkie podsumowanie** (do mediów społecznościowych lub skróconych portali) Spędziliśmy w hotelu Cathrin 8 dni, i chcielibyśmy podzielić się swoimi wrażeniami, aby pomóc innym w podjęciu decyzji. Lokalizacja i transport: Hotel położony jest w odległości około 2,5 km od miasta, co oznacza, że na wieczorne wyjścia trzeba dojechać taksówką (koszt to około 10 euro w jedną stronę). Dojazd nad morze jest możliwy autobusem, który kursuje trzy razy dziennie. Ze względu na lokalizację, bardzo dobrym pomysłem jest wypożyczenie samochodu (w hotelu dostępny za 45 euro za dobę), co daje pełną swobodę w zwiedzaniu. Polecam piękny rezerwat przyrody Dolina Motyli, to była bardzo przyjemna wycieczka! Atrakcje i rozrywka: Należy nastawić się na to, że hotel nie oferuje wielu atrakcji dla dorosłych. Wieczory kończą się dość wcześnie, a rozrywka sprowadza się do puszczania muzyki przez animatora. Raz w tygodniu można wziąć udział w bingo i posłuchać godzinnego koncertu na żywo. W ciągu dnia organizowane są atrakcje głównie w basenie, takie jak piłka ręczna czy siatkówka. Plus za to, że można skorzystać z kortu tenisowego za darmo. Niestety, siłownia jest płatna (10 euro za godzinę). Uważam, że praca animatora była bardzo słaba, co odbijało się na braku entuzjazmu wśród gości. Jedzenie i obsługa: Jedzenie jest smaczne, ale po kilku dniach staje się dość monotonne. Ogromny plus należy się jednak za przepyszne ciasta i wypieki, które były absolutnie rewelacyjne. Kelnerzy są bardzo sympatyczni, zawsze uśmiechnięci i gotowi do pomocy. Drinki w barze są w szerokiej gamie, ale trzeba pamiętać, że po godzinie 23:00 wszystko jest dodatkowo płatne (np. piwo za 4 euro).Bar przy basenie czynny do 18 , niestety była zawsze sporą kolejki . myślę że samoobsługowy nalewał do piwa i napoi dla dzieci rozwiązałby problem kolejki. Pokoje i czystość: Pokoje są skromne, ale funkcjonalne. Były sprzątane codziennie, co obejmowało mycie podłóg, ogólne ogarnięcie i wymianę ręczników. Było czysto i schludnie. Dodatkowe udogodnienia i personel: Panie w recepcji są bardzo miłe i chętnie próbują pomóc w każdej sprawie. Na terenie hotelu jest dobrze zaopatrzony sklepik. Wielkie słowa uznania dla miłego i pomocnego ratownika basenowego, który udzielił nam fachowej pomocy po oparzeniu skóry. Również bardzo pozytywnie wspominamy boja hotelowego George’a, który zawsze był uprzejmy i pomocny. Basen i plaża: Basen jest duży i było na nim sporo miejsca. Leżaków jest dużo, ale niestety, jak to często bywa, trzeba je rezerwować wcześnie rano (już po 9:00 rano trudno znaleźć wolne miejsce). Do plaży idzie się około 15 minut. Plaża jest kamienista, więc stanowczo polecam zabrać ze sobą buty do wody i maskę do snurkowania, aby cieszyć się podwodnym życiem. Warto też przygotować się na to, że leżaki na plaży są płatne (około 30 euro za komplet). Spacerem (około 20 minut) można dotrzeć do przepięknej zatoki Antoniego Quinna, choć plaża tam również jest kamienista i mała. Widoki są jednak niezapomniane! Podsumowując: Hotel Cathrin to dobra opcja dla osób, które nie szukają bogatej rozrywki na terenie obiektu i chcą potraktować go jako bazę wypadową do zwiedzania okolicy. Jeśli szukasz spokoju i lubisz zwiedzać na własną rękę, będziesz zadowolony. Jeśli jednak oczekujesz dynamicznego życia nocnego w hotelu, warto poszukać innej opcji. Ogólnie, polecam dla niewymagających turystów z samochodem.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Urlop Rodos

    Justyna, Łopuszno 21.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Ogólnie pobyt uważamy za dość udany. Duży plus za świetna lokalizację hotelu. Niedaleko urokliwych zatok oraz punktów widokowych. Do Najbliższego miasteczka Fariliki około 4 km pieszo, niby niedaleko ale w te upały nie polecam pieszej wędrówki. Lepiej poczekać na autobus, który jeździ z pod hotelu (koszt biletu to 2,5 Euro, do Rodos 5Euro). Jeśli chodzi o jedzenie to nie wszystko nam smakowało (np zupy są totalnie niejadalne... Do każdego obiadu była jakaś zupa krem i smakowała jak woda...nawet konsystencja nie przypominała zupy). Trzeba jednak przyznać, że zarówno na śniadanie, obiad jak i kolację było na tyle różnorodnego jedzenia, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na śniadaniu zawsze przepyszne naleśniki, jajka w różnej postaci jajecznica, sadzone omlet, kiełbaski, płatki z mlekiem, grzanki, kanapki, warzywa, owoce, fasolka po bretońsku. Na Obiad i kolację były sałatki, frytki, różnego rodzaju zapiekanki, ryby, spagetti, ziemniaki opiekane, mięso typu kebab, filet z indyka, ratatuj, zapiekane bakłażany, duszone warzywa. Nie można też zapominać o pysznych deserach oraz chalwie. Piwo oraz wino nielimitowane. Codziennie były 4 drinki dnia, były smaczne nigdy po nich nie bolała głowa. Hotel widać że nie jest pierwszej młodości ale jest przytulny i w części wspólnej czysty. Niestety leżak nas basenem trzeba zająć rano gdyż o 9 są już wszystkie zajęte do końca dnia. Jeśli chodzi o animacje to od poniedziałku do soboty jest stretching, aqua aerobik, waterpolo i dart w ciągu dnia. O 21:30 jest też animacja wieczorna na zmianę jest to karaoke, dyskoteka, bingo, jaka to melodia. W zależnosci od typu rozriwki trwają albo 20 minut albo do max 23. Najwiekszym minusem hotelu jest czystość pokojów... Ręczniki nie są wymieniane, chyba że kilkakrotnie upomnisz się o to w recepcji. O żadnym sprzątaniu pokoju to już nawet nie ma mowy i nie mówię tu o jakimś wielkim sprzątaniu ale o wrzuceniu śmieci z z kosza i zostawienia czystego worka. Jednak w ciągu tygodniowego pobytu możnaby chyba te śmieci wyrzucić.... Pokoje stare, trafił się nam pokój na dole i niestety mieliśmy mrówki w pokoju, które obsłudze zdawały się nie przeszkadzać. Także jeśli chodzi o czystość pokoi to bardzo duży minus.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Budżetowy wyjazd

    PIOTR, WARSZAWA 19.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Hotel bez szału i fajerwerków, opcja budżetowa, jedzenie smaczne, dużo ale cały czas to samo, przekąski tragiczne można powiedzieć że frytki i lody zarówno o 10 i o 16 to samo, do obiadu i kolacji już nie można kawy wziąć bo ekspresy pozakrywane. Jeśli chodzi o pokoje to klima indywidualna sterowana na zasadzie 3 prędkości nawiewu temperatury się nie zmienia, ale jest bardzo zimna także jest do wyboru spać w nocy przy buczącej klimie w zimnie albo cicho w duchocie i gorącu. Bywają problemy takie jak np dostaliśmy pokój z 2 osobnymi łóżkami, zamek w pokoju nie działał, ale obsługa bardzo sprawnie załatwiła sprawę z wymianą pokoju i naprawą zamku ( tak, zamek był zepsuty w tym 2 pokoju który dostaliśmy). Animacje super, cały czas jest coś do roboty, myślę że brak jest animacji dla dzieci, dla dorosłych jak najbardziej polecam. Alkohole lokalne, nie ma problemu z zamówieniem mocniejszego drinka bądź nawet 10 shotów. Piwo i wino bardzo dobre, bar do 23 a później bar działa do 1 w nocy ale już płatnie. Wstając przed 10 bez problemu można złapać 2 leżaki, później już jest problematycznie. Ogólnie jak na wyjazd budżetowy do 4 gwiazdek to polecam. Bardzo pomocna pani recepcjonistka mówiąca po Polsku. Pani rezydent tylko do sprzedaży wycieczek, jak zadaliśmy pytanie jak z Faliraki wrócić autobusem to niestety nie wie bo jeździ samochodem, także trzeba sobie radzić samemu. Do plaży 10min ale jeździ busik 2 razy dziennie za darmo Ping pong drewniane paletki, bilard siłownia i tenis płatne także tutaj duży minus

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Cathrin hotel all inclusive

    Grzegorz, Bielsko-Biała 01.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Hotel z dala od miasta co ma swoje zalety i wady. Zbudowany dawno temu. Ma potencjał ale wymaga przebudowy . Jedzenie mocno średnie, recykling produktów spożywczych. Bazowanie na kurczakach wieprzowinie I słabiej jakości rybach. Jako baza świetny hotel, ale jeśli chodzi o jedzenie i picie all inclusive - później średniej

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Pobyt w lipcu 2024

    Iwona Joanna, Łódź 21.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel oceniam na 3 gwiazdy,moim zdaniem nie spełnia kryteriów 4 gwiazdkowego .Jedzenie dobre,różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie ,obsługa Super,oprócz dwóch Panów obsługujących bar w godzinach wieczornych,animatorzy super

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Ocena ogólna

    Sebastian, Jastrzębia 26.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Szukając ofert prosiliśmy o hotel bez bardzo małych dzieci. Jechaliśmy wypocząć a nie słuchać płaczu. Bardzo ładny ogród. Ktoś ukradł ilość z pokoju, przed kolacją był po powrocie już nie.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hotel porażka

    RAFAŁ, --- 19.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Nieprzyjemna nic nie wiedząc recepcjonistka drinki dodatkowo płatne mrówki i karaluchy w pokoju i łazience jedzenie słabe i mało do wyboru co innego pokój na zdjęciach a dostaliśmy taki przed remontem i z materaca i twardymi jak deska pozwróceniu uwagi rezydent ę powiedziała że to załatwi i nic do końca pobytu nie polecam hotel na dwie gwiazdki a nie na cztery