Opinie o Cathrin Hotel
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Cathrin
Miłosz 02.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: do 25 lat, w parzeHotel starszego typu, przydało by się odświeżenie pokoi a szczególnie łazienek. Pokoje sprzątane codziennie na najwyższym poziomie. Jedzenie na śniadaniach i lunchu monotonne po 3-4 dniach brakuje czegoś nowego. Na plus w kolacjach codziennie wieczór tematyczny w innym stylu, tylko że z 7 na których byliśmy zachwyciły na 2 (azjatycki i meksykański) pozostałe wyglądu jak lunch. Basen nie oblegany ze względu na temperaturę wody oraz chemię basenowa nie rozśmieszaną leżąca na dnie. Do najbliższej plaży 600 metrów a do malowniczej zatoki Antoniego Queena około 1000 droga asfaltową to również niewątpliwie zaleta. W snack barze nie zastaliśmy snacków co równiez nie jest pozytywnym odbiorem hotelu. Do życzenia rozniez pozostawia widok z pokoju bo pokój z widokiem na ogród okazał się pokojem z widokiem na parking. Na wyjeździe mieliśmy dokupione jeszcze 3 wycieczce (Rodos w pigułce, Wyspa Symi oraz Miasto Rodos) wszystkie gorąco polecamy, szczególne uznanie dla przewodnika Nikodema. Podsumowując opinie zdecydowane wybralibyśmy się ponownie na wyspę Rodos z biurem Rainbow lecz zdecydowanie do innego hotelu.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Szczerze nie polecam wręcz odradzam
Nie ma to jak na wczasach:) 24.11.2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeByliśmy w tym hotelu na wakacjach prze 2 tygodnie na przełomie września i października. Jesteśmy w wieku 40+ i na niejednych wakacjach już byliśmy i trochę wiemy jak powinno wyglądać to czy tamto. Jeszcze, wiadomo że czasem trzeba przymrużyć oko ale tego się tutaj nazbierało za dużo. Nie jesteśmy takim typem ludzi którzy są delikatni i to jest nasza pierwsza opinia. Dostaliśmy pokój nr. 458 z widokiem na ogród. Za jakiś czas wrzucę filmik żeby każdy mógł zobaczyć prawdę bo napisać można wszystko a nagrania się nie zmodyfikuje. W skrócie prócz tego że pokój miał wiele rzeczy do poprawy. Chodzące mrówki i rainbow odpowiada na reklamację że to wina turystów, kilka pająków. Wpuściliśmy je celowo, brak słów. Cieknąca woda w toalecie, brak gniazdek w łazience. Klimatyzacja bez pilota u nas była wyłączona bo chłodziła a lepiej byłoby dogrzać tą norę. Brak wody cieplej w godzinach wieczornych. We wnęce w ścianie była zabudowana szafa z 8 wieszakami na 2 osoby i tylko na coś krótkiego typu koszulki. Na łóżku do przykrycia jakieś sztywne kapy-dywaniki. Nie można było zamknąć drzwi do łazienki bo zamek nie chodził. Jak ktoś się krępuje to problem. Korek w zlewie zamykał całkowicie wodę, szyba z wanny-prysznica była ruchoma, nie uszczelniona i woda po szybie ściekała na podłogę. W restauracji głównej kawa i herbata dostępna tylko do śniadania, nie wiem dlaczego tak robią chyba ze względu na oszczędność bo ekspresy stoją. Goście którzy są pierwszy dzień np. na obiad czy kolacji podchodzą i nic… zero nie każdemu chce się zostawić stolik i iść ok. 50-70 metrów po kawę. Pan menadżer na kolację blokuje wstęp i z każdym spaceruje żeby mu przydzielić stolik. Rozumiem takie rzeczy gdyby były praktycznie wszystkie zajęte i ten biedny gość miałby szukać ale jest np. wolnych 30 stolików 2,3,4 osobowych, kolejka na 30 minut katastrofa. Każdy chce zjeść i lecieć dalej bo szkoda życia. Według nas pan menadżer ma swoje 5 minut i wykorzystuje je oczywiście dla siebie doskonale;) Nie pijemy alkoholu ale prosząc wieczorem o kawę z mlekiem barmana z łaską robi kawę i na prośbę o drugie mleczko powiedział że nie da, szok , szok. Na takich wakacjach człowiek czuje się jak proszący biedak. Smutne to ale prawdziwe. Jedzenie w restauracji na śniadanie bardzo monotonne, na obiad i kolacje jest ok. Jeżeli ktoś myśli że wieczorem po kolacji jest gdzie spacerować to jest w błędzie. Ciemno, pojedyncze latarnie i wszędzie daleko. Na Rodos ogólnie jest fajnie tylko najlepiej jest wypożyczyć samochód i zwiedzać tą wyspę po swojemu na spokojnie. Prócz hotelu mamy mnóstwo fajnych wspomnień.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ocena hotelu
Oliwia, Lublin 31.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: do 25 lat, w parzeHotel ma średnie jedzenie. Jest wybór produktów jednak jedzenie nie było dobre. W pokojach i łazienkach mrówki. Hotel z daleka od miasta, jednak widoki przez to są piękne. Blisko (10 min pieszo) plaża kamienista. siłownia płatna
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bywało lepiej
Paweł, Gliwice 20.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąZ jakiegoś powodu duże grono klientów dostawało okropny, śmierdzący, brudny (pleśń) pokój na początek, w którym jedyną opcją przewietrzania było otwarcie drzwi, bo okna były szybami samymi bez klamek i dopiero po prośbie nie było problemu by wymienić pokój na inny. Podczas urlopu 3 lub 4 rodziny odezwały się do nas w tej sprawie jak my poradziliśmy sobie w tej sutuacji. Drugi pokój był lepszy, ale dalej trochę brudny. Klimatyzacja była bardzo brudna. Studenci biologii mogli by napisać pracę magisterską na temat tego mikroekosystemu który znajdował się wewnątrz. Nie dotykaliśmy jej w ogóle. Sprzątanie pokoju przez obsługę nie robiło żadnej różnicy, mogli by wymieniać tylko ręczniki i wyszło by na to samo. Tarasu z jakiegoś powodu nie zamiatali w ogóle. Łóżeczko dziecięce które dostaliśmy było bardzo brudne i nie miało materacyka. Zamiast tego były dwa zwinięte śmierdzące koce. Koniecznie było podstawianie od spodu czegoś by je wyrównać bo się zapadało. Beach bar i snack bar to bardzo grubo przesadzone słowa. Beach bar serwował 4 drinki i okropne soki/cole które trzeba bylo rozwadniać by dało się je wypić. Snack bar to jabłka/gruszki, jakieś suche paluszki i dwa bemary z ciastkiem francuskim. Po lunchu dochodzily do tego jakieś frytki i małe pizzerynki. Do tego najgorsze lody jakie w życiu jadłem. Smakowały jak zamrożona wata cukrowa z aromatem np truskawki. Lody z proszku. Po prostu jak jedzenie cukru łyżkami. Jedzenie różnie, wybór był, dało sie znaleźć coś dobrego, ale czasem trafiały się śmierdzące kawałki mięsa. Słodkości były dobre, ciasta aksamitne. Obsługa miła, baseny ok. Lokalizacja hotelu spoko, do okoła hotelu kilka urokliwych miejsc. Sklepów brak (nam to nie przeszkadzało, wolimy spokój). Strach było wchodzić do windy (raz drzwi przytrzasneły nas w trakcie wchodzenia, mocno uderzyły). Proces wpychania ludzi do tych okropnych pokoii mocno nas zbulwersował. Ogólnie nie poleciłbym za te pieniądze tego hotelu.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Na jeden raz...
PIOTR, Lubniewice 20.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPiękna okolica, bajeczne widoki, piękna pogoda, mnóstwo słońca! Jeśli chodzi o przyrodę i klimat to strzał w dziesiątkę! Pokój hotelowy niestety psuje całość naszej opinii na temat pobytu. Wyglądało to tak,jakby cofnąć się do lat 80-ych. Pokój wymaga gruntownego remontu. Zdjęcia pokazane w opisie są nie do końca wiarygodne, podrasowane i nie oddają rzeczywistości. Pokój oceniamy na zawyżone 1........
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cathrin Hotel
DAWID, Chmielnik 03.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąBardzo dobra lokalizacja hotelu, blisko plaży (10 minut spacerkiem), piękne widoki. Duzo przestrzeni na terenie hotelu oraz wokół niego. Hotel posiada sporo wad, wybierając hotel 4* spodziewalismy sie lepszego standardu. Basen jest duży, ale niestety woda w nim jest brudna, za malo leżaków (część z nich popękana). Pokoje niezbyt przytulne, w pokoju na parterze nieprzyjemny zapach i mrowki wchodzace przez szczeliny w drzwiach. Podczas 7 dniowego pobytu pokoj byl sprzatany tylko raz (reczniki rowniez wymienione 1 raz). Jedzenie smaczne, ale mało urozmaicone. Plus za lody dostępne prawie cały dzień i ogólnodostępne dystrybutory z napojami w restauracji (nie trzeba czekać w kolejce). Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
…
Kinga, Wyśmierzyce 01.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: do 25 lat, ze znajomymiPokoje na zdjęciu wyglądały zupełnie inaczej. Pokoje z lat dziewięćdziesiątych, które powinny być już dawno wyremontowane. W łazience śmierdzi grzybek strach postawić stopę na płytki w pokoju lub w łazience, a jeśli chodzi o klimatyzację to raczej bym tego tak nie nazwała zwykły wiatrak który jest cały ukorzony od środka i ledwo co działa.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Mogło być lepiej
ToszToSzok 13.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąBasen spoko - duży i leżaki zawsze się znalazło, żarcie ujdzie, driny słabe (mocno chrzczone), brak oświetleniu dla gości późnym wieczorem w ciągach komunikacyjnych, ogromna wilgotność w pokoju ala "grzyb" - brak odpowiedniej wentylacji mechanicznej, brudne materace - lepiej nie odsłaniać dla spokojnego snu :). obsługa spoko, lokalizacja super - blisko fajnych plaż, wypożyczalnia aut w hotelu dużym plusem, Plusik dla Pani z recepcji z popołudniowej zmiany chętnie dzieląca się informacjami co i jak najlepiej zobaczyć, nieczyste (zasikane) łazienki w częściach wspólnych. Brak smsa o godzinie wyjazdu busa ostatniego dnia z biura podróży co jest w standardem u konkurencji.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
pobyt w lipcu
Bogusława, Świeradów-Zdrój 13.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel fajnie położony, częściowo wyremontowny, niestety trafiliśmy za pośrednictwem Reinbow do części niewyremontownej. Ztym biurem jadę na wakacje ostatni raz.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pokój tragedia, poza tym ok
Patrycja, Starogard Gdański 07.09.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeRodos oczywiście przepiękne. Plaża cudowna. Okolica piękna i spokojna. Hotel był jednak rozczarowaniem. O ile jedzenie i basen były w porządku, pokój pozostawiał wiele do życzenia, był brzydki i brudny. Nie zepsuło nam to wakacji bo to w końcu tylko pokój, ale spodziewałam się lepszego standardu za tę cenę.