Opinie o Sunny Days

Kategoria lokalna: 4

4.8/6
(130 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.1
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
3.7
Pokój
4.8
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
3.7
Wyżywienie
4.5
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Rodzinne wakacje

    Rachela, --- 10.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Jesteśmy bardzo zadowoleni i wypoczęci. Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas ❤️❤️❤️❤️: Panią z recepcji! Panowie na barze super obsługa! Zamówienia były donoszone do stlika lub leżaka przy basenie - zawsze mili i uśmiechnięci 👍👍👍

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Udany wypoczynek na Rodos

    Aneta 11.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Pobyt w hotelu Sunny Days był naprawdę wyjątkowy !Czyste komfortowe pokoje ,miła i pomocna obsługa oraz pyszne jedzenie sprawiły,że nasze wakacje były idealne.Dodatkowo cieszyło nas że część personelu mówiła po polsku.Hotel położony jest w spokojnej okolicy ,a biuro podróży Rainbow zadbało o każdy szczegół wyjazdu .Z czystym sumieniem polecamy to miejsce wszystkim,którzy szukają relaksu,dobrej kuchni i greckiego klimatu .Obsluga biura Rainbow na bardzo wysokim poziomie,polecam wszystkim !

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Udany urlop

    Sylwia 18.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Pobyt rodzinny ( 2+1 ), fajny hotel, smaczne jedzenie, przesympatyczna i pomocna obsluga zwlaszcza Panie z Polski ( Weronika i jeszcze jedna nie pamietam Imienia ). Jedzenie: kilka potraw do wyboru. Smacznie czysto, pyszne zupy. troche malo owocow. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Brak animacji, nam akurat to odpowiada. Z atrakcji dla dzieci bilard - platny 2 € za gre. Plaza po drugiej stronie hotelu, kamienista, czysta. Podmiejskim mozna podjechac na inne plazy na wyspie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    totalny relaks ☺️

    Ewelina, 13.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Kolejna grecka wyspa - kolejne cudowne chwile ☺️ Rodos zdecydowanie skradła nasze serca. Położenie hotelu - idealne! Zaraz po wyjściu z hotelu główna ulica pełna sklepików, straganów, tawern - dzięki czemu można było poczuć klimat wyspy zarówno w ciągu dnia - jak i wieczorami. blisko duży supermarket dzięki czemu można było poczuć się jak lokalsi. Miasto oddalone od miasta Rodos - na tyle blisko, że poszliśmy tam spacerem 😄 dzięki temu zwiedziliśmy wyspę z każdej strony. Na jeden dzień wypożyczyliśmy auto - było to wystarczające - zobaczyliśmy Lindos oraz północna, zachodnią i południową część wyspy, a na niej piękne plaże i zatoki. podczas tego wyjazdu postawiliśmy na relaks - udało się zarówno odpocząć jak i zobaczyć wyspę z wielu stron. standard hotelu - w porządku, widoczne było że hotel dopiero się rozwija i dostosowuje do europejskich warunków. obsługa - cudowna! na żadnej wyspie nie było tak sympatycznych ludzi! oczywiście dużym atutem była obecność dwóch dziewczyn - Polek, zawsze chętne do pomocy. Chłopaki z baru - tego się nie da opisać! tak mili, kulturalni, cały czas czuwali nad tym, aby nic nam nie brakowało. Pokój duży, czysty - jedynym minusem była przez większość czasu zimna woda. Pokoje sprzątane tak często, jak się tego chciało. Basen - w porządku, trochę mało leżaków wokół - ale problemem byli ludzie , którzy rzucali ręczniki na leżaki i cały dzień stały puste bo nie korzystali… Ale dla mnie to nie był problem - korzystałam z puf i kładłam się obok basenu dla dzieci ☺️ plaża po drugiej stronie hotelu - krótki spacer i jesteś na rajskiej plaży ☺️ jeśli chodzi o jedzenie - obiady, kolacje - pyszne, zawsze można było wybrać coś dla siebie. do tego wino, piwo, napoje. śniadania - nieco monotonne. widać było, że w restauracji- testują nowe rozwiązania i próbują dodawać nowości - więc jeśli poprawią kwestię jedzenia - to hotel bedzie naprawdę dobry! brakowało świeżych owoców (arbuz, melon itd.) Drinki na all inclusive - przepyszne ! wybór ogromny i czuć, że to były prawdziwe drinki, robione z pełną dokładnością ☺️ to był cudowny czas! totalny relaks!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Rodyjskie Wakacje

    Dariusz, Żory 17.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Odprawa na lotniskach oraz przelot w obie strony - bez zarzutu: oby zawsze tak to wyglądało. Warunki w hotelu i obsługa - bardzo dobre. Wycieczki - warte polecenia.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Udany wyjazd

    Martyna 26.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Bardzo fajny hotel, super obsługa mówiąca po polsku- pozdrawiamy Weronikę :) pokoje czyste i schludne. Bardzo smaczne jedzenie, uważam że każdy znajdzie coś dla siebie! Trochę krótko otwarty basen 17-18, oraz tylko jeden bar- właśnie przy basenie. Okolica pełna sklepików, tawern i barów.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Polecam z całego serca

    Aga 27.06.2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Wszystko super hotel obsługa jedzenie basen polecam blisko plaży blisko miasta Rodos przepięknego miasta blisko do aquaparku ogromnego i doliny motylki. Wszędzie blisko. Hotel oferuje podwózkę do wielu atrakcji można wynająć auto u rezydenta.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Cudowni ludzie ❤️

    Magdalena 17.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Wspaniała obsługa hotelu skradła nasze serca ❤️ Dwie Panie z Polski zabawiały gości, odpowiadały na pytania, były wprost przemiłe ❤️ barmani dbali aby każdy koktajl był na najwyższym poziomie 👏🏼 basen czysty, leżaki dostępne, pokoje sprzatane codziennie. W hotelu również dostępna niewielka siłownia, stół do bilardu, waga do ważenia bagaży, oraz automat. jedzenie niezbyt zróżnicowane, ale zawsze super świeże i smaczne. Bardzo blisko do plaży, a w sąsiedztwie wiele barów min. z karaoke i restauracji. Polecamy i pozdrawiamy całą obsługę ❤️

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Urlop rodzinny

    PATRYCJA, OLAWA 14.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Kameralny hotel, pokoje czyste i schludne, co prawda są już dotknęte czasem i wymagają małego odświeżenia lub wymiany mebli. Byliśmy końcem lipca. Mogłoby być wiecej leżaków przy basenie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Super pobyt w hotelu Sunny Days

    Marzena 25.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Byliśmy w hotelu Sunny Days 7 dni. Cały pobyt oceniamy na 6+. Obsługa i pracownicy hotelu bardzo mili. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie różnorodne, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Polecamy hotel z całego serca.