Opinie o Sunny Days
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam z czystym sumieniem
Robert, PIASECZNO 25.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, w parzeStosunek ceny do jakości naprawdę na duży plus. Czysto, miła obsługa, cudowna i bardzo pomocna pani z Polski w recepcji. Zupełnie nie rozumiem ludzi, którzy wystawiają niskie oceny, a już śmiech mnie ogarnia, gdy minusami są np. brak ananasów poza sezonem albo twarde gruszki xD. Jeżeli chodzi o jedzenie, to rzeczywiście jest dość niewielki wybór w porównaniu do hoteli w Turcji czy Egipcie, ale to, co jest do wyboru, zawsze jest świeże i smaczne. Właściwie jedynym poważnym minusem jest to, że na plażę trzeba przechodzić przez teren innego hotelu (i to dosłownie, bo to nie spacer przez parking, tylko trzeba wejść do środka, przejść obok recepcji, a potem obok leżaków ludzi z tego hotelu), ale ja byłem na urlopie jeszcze przed sezonem i w morzu się nie kąpałem, bo było za zimne, więc nie mogę obniżyć za to ogólnej oceny. W pobliżu hotelu mnóstwo barów i restauracji, do tego tuż obok jest zarówno postój taksówek, jak i przystanek autobusowy, a ponieważ wyspa jest dość dobrze skomunikowana, można sporo zwiedzać na własną rękę. POLECAM!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zadowoleni
Stanisław 19.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzePobyt bardzo udany. Czysto, smacznie, bardzo zaopiekowani przez obsługę hotelu, szczególnie miłe Polki p. Wronikę i p. Anię które pozdrawiamy. Dobra lokalizacja, blisko plaży, komunikacji miejskiej do stolicy Rodos. Wyspa piękna, piękne widoki, warto wynająć samochód i odwiedzić wszystkie atrakcje. Polecamy, kiedyś tam wrócimy.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Sunny Days
Teresa, Wodzislaw Slaski 23.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiWyjazd 13.06. do 20.06.2025r. Hotel kameralny, sympatyczny, blisko miasta Rodos (dojazd autobusem ok.15min.) Pokoje po remoncie, ładne, czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie smaczne, zawsze każdy mógł coś dla siebie wybrać. Dobre drinki przy basenie. Obsługa bardzo miła, sympatyczna i pomocna. W restauracji i recepcji sympatyczne Panie polki Weronika i Ania co było bardzo wygodne - pozdrawiamy. Super jakość za przystępną cenę.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
wypoczynek
KRYSTYNA TERESA, Gorzów 01.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiBardzo udany wyjazd hotel atrakcyjnie położony świetne jedzenie bardzo miła obsługa polecam wykaz do tego miejsca kopiowania
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
OK
Jolanta, 30.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parzeObsługa z biura podróży na super poziomie. Pierwszy raz wybraliśmy sie na wakacje z biura podróży nie wiedząc na czym to polega, ale z taką organizacja i obsługa nie mieliśmy sie czego bać i stresować. 😊 to samo dotyczy hotelu Suuny Days oraz obsługi w nim. Życzliwi o otwarci ludzie😊
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Greckie wakacje w hotelu Sunny Days
Mariola Ewa 24.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzePobyt w hotelu Sunny Days był naprawdę udany !Hotel położony jest w świetnej lokalizacji- 5 km od miasta Rodos. Blisko plaża z pięknymi widokami . Pokoje w hotelu czyste i regularnie sprzątane . Jedzenie różnorodne , smaczne , jedynie śniadania trochę monotonne :( Obsługa w hotelu bardzo uprzejma i pomocna 🙂 Cały pobyt wspominam bardzo pozytywnie i z przyjemnością wróciłabym tam ponownie . Wszystkim ,którzy planują wakacje na wyspie Rodos , z czystym sumieniem polecam właśnie ten hotel 😊
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dobry hotel, ogólnie nie ma na co narzekać.
Andrzej 18.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiHotel w porządku, obsługa miła , jedzenie bardzo dobre. Plaże z tej strony wyspy kamieniste i w większości hotelowe, leżaki i parasole płatne, ale przed sezonem nie było problemu by przejść sie kawałek i poleżec na plazy innego hotelu. Radze zabrac buty do plywania. Do miasta Rodos najlepiej taksowka za 10-12 Euro. Jesli oczekujecie spokoju w nocy , poproscie pokoj zdala od basenu, muzyka i krzyki czasami nie dawaly spac nawet do 4 rano. Ogólnie polecam.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Serdecznie Polecamy! Wspaniała baza wypadowa.
Agnieszka 06.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel butikowy ,dla osób które lubią kameralny wypoczynek. Jedzenie smaczne i różnorodne, ciekawe dania greckie. Bardzo miła obsługa hotelowa oraz obsługa w restauracji i barze. Wspaniała baza wypadowa , wszędzie blisko . Po drugiej stronie ulicy plaża kamienista ( trzeba przejść przez inny hotel,ale to nie problem) - piękne Morze Egejskie . Oprócz tej jednej plaży przy hotelu ,Rodos ma do zaoferowania piękne plaże piaszczyste. Jeżeli ktoś lubi zwiedzać to polecamy wynająć samochód i w dwa dni zwiedzić całą wyspę . Przepiękne zakątki Rodos np: piaszczysta plaża Tsambika , słynne zatoczki , Akropol w Lindos ( w Lindos również warto wybrać się na plażę aby ochłodzić się po całym dniu zwiedzania. )Parking płatny 7 euro na cały dzień . Wybierzcie się po śniadaniu aby uniknąć wycieczek. Polecamy zameczek w starym mieście Rodos oraz muzeum starożytnej Grecji które warto zobaczyć. Stare miasto Rodos z pięknymi uliczkami i tawernami zapadnie Wam w pamięć . Warto wspomnieć o komunikacji miejskiej która znajduje się po lewej stronie kilka metrów od hotelu, autobusy jeżdżą co 15min do miasta Rodos i nie tylko ( niebieska linia). Atmosfera Grecji długo zapada w pamięć . Wrócimy.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt na Rodos
Anna 11.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeByliśmy na Rodos w Hotelu Sunny Days pod koniec czerwca. Hotel kameralny, świetnie położony blisko ulicy gdzie jest ogromna dostępność sklepików i uroczych restauracji. Obsługa Hotelu bardzo mila, pomocna szczególnie Panie z recepcji , które są Polkami. Jedzenie dobre, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jak dla mnie same zalety. Polecam ten hotel dla osób ceniących sobie spokój
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sunny Days wakacje
Kinga Katarzyna, Lublin 15.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel ładny w bardzo dobrej lokalizacji. Przepyszne jedzenie, różnorodne. Obsługa bardzo miła i pomocna.