ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Mamaia, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Mamaia
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Mamaia wakacje

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Mamaia
Samolot
państwo kraj
flaga
Rumunia
Region: Mamaia
Waluta: RON
Mamaia to chyba najbardziej znany rumuński kurort, rozciągający się na brzegu Morza Czarnego. 7-kilometrowa linia brzegowa, złocisty, drobny piasek i niezwykła atmosfera. To miejsce, do którego powinna zawitać każda wycieczka objazdowa po Rumunii, nawet organizowana na last minute. Czym urzeka Mamaia? Jest położona na mierzei między morzem a jeziorem, przez co zachwyca przede wszystkim niepowtarzalnym krajobrazem. Ale to nie wszystko. I zabytków wartych zobaczenia na własne oczy tu nie brakuje. W okolicy znajdują się choćby słynne ruiny antycznego greckiego zamku Histria. Tu również wypoczniesz nad ciepłym morzem i naprawdę się zrelaksujesz. Mamaia Cię zachwyci!

Opinie o Mamaia:

4.8/6
Ocena ogólna Mamaia
5.0 / 6
Mamaia

Miejscowość wypoczynkowa nad Morzem Czarnym z piękną , szeroką plażą i wieloma atrakcjami np. DelfinariumDodał(a):
Ilona, 2021.08.01
4.0 / 6
Mamaia

Niewykorzystany potencjał pięknych plaż, może za kilkanaście lat będzie tam turystyka wypoczynkowa na skale światowaDodał(a):
Helena, 2019.09.12
5.0 / 6
Mamaia - ciekawa kraina

Region wart odwiedzenia. Ciekawe krajobrazy, folklor, historia - mieszanka kusząca każdego. Tak blisko, a tak mało o sobie wiemy.Dodał(a):
ADAM, 2019.09.07
4.5 / 6
We wrześniu Mamaia układa się do snu

<P>Miejscowość kojarzy mi się nieco z naszą Krynicą Morską. Z jednej strony morze, z drugiej jezioro/zalew. We wrześniu większość hoteli pustoszeje, restauracje są zamknięte, leżaki puste, są rozmontowywane. Ale jako kurort w sezonie musi być super, jest tam wszystko to, co najbardziej potrzebne jest do leżingu, plażingu,&nbsp;smażingu i kąpieli w morzu. Ale no właśnie, tylko w sezonie.</P>Dodał(a):
Aleksandra (BurzOla), 2018.10.20
4.5 / 6
plaża

<P>ładna plaża warto tu spędzic kilka chwil, objazdówka tego nie gwarantuje</P>Dodał(a):
WALDEMAR, Gostyń, 2018.09.03
6.0 / 6
Plaże w Mamai

<P>Odpoczywaja w wyższym komforcie niż my nad naszym morzem. Parasole, leżaki są powszechnie dostępne za małą opłatą (15 lei w tym piwo lub pepsi). Czysto, spokojnie i bezpiecznie.</P>Dodał(a):
Diana, 2018.07.24