Wczasy w Mamaia - co musisz wiedzieć?

  • O Mamaia
  • Opinie
  • Pogoda
  • image/svg+xml Zdjęcia
Flaga Mamaia

Mamaia

Stolica:
Rumunia
Waluta:
RON
Powierzchnia:
0 km2
Liczba ludności:
0

Mamaia to chyba najbardziej znany rumuński kurort, rozciągający się na brzegu Morza Czarnego. 7-kilometrowa linia brzegowa, złocisty, drobny piasek i niezwykła atmosfera. To miejsce, do którego powinna zawitać każda wycieczka objazdowa po Rumunii, nawet organizowana na last minute. Czym urzeka Mamaia? Jest położona na mierzei między morzem a jeziorem, przez co zachwyca przede wszystkim niepowtarzalnym krajobrazem. Ale to nie wszystko. I zabytków wartych zobaczenia na własne oczy tu nie brakuje. W okolicy znajdują się choćby słynne ruiny antycznego greckiego zamku Histria. Tu również wypoczniesz nad ciepłym morzem i naprawdę się zrelaksujesz. Mamaia Cię zachwyci!

Zobacz również oferty w innych regionach w Rumunii: Alba Bihor Braszów Bukareszt Kluż Maramuresz Marusza Sybin oraz informacje o Rumunii.

Opinie o Mamaia

Mamaia
4.5 /6

We wrześniu Mamaia układa się do snu

Miejscowość kojarzy mi się nieco z naszą Krynicą Morską. Z jednej strony morze, z drugiej jezioro/zalew. We wrześniu większość hoteli pustoszeje, restauracje są zamknięte, leżaki puste, są rozmontowywane. Ale jako kurort w sezonie musi być super, jest tam wszystko to, co najbardziej potrzebne jest do leżingu, plażingu, smażingu i kąpieli w morzu. Ale no właśnie, tylko w sezonie.

Dodał(a):
Aleksandra (BurzOla), 20.10.2018
4.5 /6

plaża

ładna plaża warto tu spędzic kilka chwil, objazdówka tego nie gwarantuje

Dodał(a):
WALDEMAR, Gostyń, 03.09.2018
6.0 /6

Plaże w Mamai

Odpoczywaja w wyższym komforcie niż my nad naszym morzem. Parasole, leżaki są powszechnie dostępne za małą opłatą (15 lei w tym piwo lub pepsi). Czysto, spokojnie i bezpiecznie.

Dodał(a):
Diana, 24.07.2018
5.0/6 Ocena ogólna Mamaia

Pogoda w Mamaia

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon