Saluti Roma - Rzym i Watykan

5.3/6 (152 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Saluti Roma - Rzym i Watykan
Galeria (8)
Saluti Roma - Rzym i Watykan
Saluti Roma - Rzym i Watykan
Saluti Roma - Rzym i Watykan
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
5.5
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.4
Transport
5.0
Wyżywienie
3.7
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Paula i Piotr 10.03.2024

Rzym i Watykan

Wycieczka jest bardzo intensywna, ilość zwiedzonych miejsc przerasta oczekiwania. Przewodnicy posiadali ogromną wiedzę o Rzymie jak i Watykanie. Program wycieczki został tak skonstruowany, że umożliwia zwiedzanie wielu zabytków na mapie Rzymu. Bywały takie dni, że czasu wolnego nie było dużo. Pan Piotr - pilot wycieczki jest osobą niezwykle empatyczną, cierpliwą i zaangażowaną. Potrafi podpowiedzieć gdzie zjeść, jak poruszać się na własną rękę w czasie wolnym. Czuwa nad całą grupą i pilnuje, aby nikt się nie zgubił. Pan Piotr posiada wiedzę o Rzymie i chętnie się nią dzieli. Myślę, że jest to jeden z najlepszych pilotów w ekipie Rainbow. Hotel położony jest na obrzeżach Rzymu, bardzo dobrze skomunikowany z samym Centrum (kilka przystanków koleją i metrem). Pokoje są czyste i przestronne. Śniadania typowe kontynentalne tzn. chleb, ser, szynka, marmolada, rogalik, kawa, herbata, sok. W hotelu obok znajduje się restauracja, natomiast w okolicy nie ma żadnego sklepu. Warto skorzystać z wycieczki fakultatywnej (jeżeli jest organizowana) w pierwszym dniu po przylocie, ponieważ zwiedza się miejsca nieobjęte programem. Wycieczka fakultatywna jaką był Rzym nocą to wieczorny przejazd autokarem po Rzymie. Niestety u nas trafiła się deszczowa pogoda, poza tym wiele zabytków Rzymu nie jest podświetlonych nocą, więc pomimo dużych oczekiwań w stosunku do wycieczki okazała się ona po prostu średnia. Warto dodatkowo wykupić wieczór włoski - jest to pyszna kolacja (przystawki, dania główne, deser, wino czerwone i białe, woda) wraz z przedstawieniem operetkowym. Luty jest też świetnym miesiącem na zwiedzenie, ze względu na wiosenną pogodę w Rzymie i mniejszą niż w miesiącach letnich liczbę turystów.

6.0/6

Monika 25.06.2015

Wyczerpująca

Wycieczka wyczerpująca zarówno fizycznie ale również wyczerpująca temat "Podstawy Rzymu". Dobry program zarówno dla osób, które traktują ją jako jedyną wyprawę do tego miasta ale również dająca doskonały wstęp do dalszych wypraw. W opisie powinna jednak być informacja że jest to wyzwanie fizyczne. W Rzymie nie ma ławek, żeby choć na chwile usiąść i dać odpocząć nogom a przecież nie można ciągle siedzieć w kafejkach.
Pokaż więcej opinii (150)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem