Sardynia i Korsyka - Szmaragdowe Perły

5.0/6 (150 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Sardynia i Korsyka - Szmaragdowe Perły
Galeria (11)
Sardynia i Korsyka - Szmaragdowe Perły
Sardynia i Korsyka - Szmaragdowe Perły
Sardynia i Korsyka - Szmaragdowe Perły
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.2
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.1
Transport
5.2
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

SYLWIA, GOLANICE 08.10.2022
Termin pobytu: wrzesień 2022

Sardynia objazdowa z korsyką, polecamy

Wycieczka objazdowa, program ciekawy, może trochę napięty. Jak dla mnie trochę mało czasu wolnego, i większość plaż np. widzieliśmy tylko z okien autobusu. Hotele ok. Jedynie w sassari była duża odległość od centrum, i problem żeby wieczorem wyjść. Przewodnik p. Łukasz super człowiek. Rzeczowy, spokojny. Zawsze uśmiechnięty i pomocny. Polecam wszystkim

6.0/6

Martyna, GDYNIA 21.08.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Wspaniała wycieczka !

Bylismy razem z mężem na wycieczce w sierpniu 2018r. Wycieczka jest bardzo ciekawa, program interesujący. Intensywność średnia. Pierwszy hotel w którym przebywaliśmy (przez 3 noce) na wysokim standardzie (Hotel San Trano). Jedzienie również bardzo smaczne,właściciele pomocni. Drugi hotel bardzo skromny, czysty, w centrum miasta. Ostatni hotel, wktórym przebywaliśmy był typowo transferowy, bez klimatyzacji, zawilgocony, jedzenie bardzo słabe. Pozostawił na koniec bardzo nieprzyjemne wrażenie. Co jednogłośnie stwierdziliśmy całą 25- osbową grupą. Organizacja wycieczki bardzo dobra, jako grupa mieliśmy pierwszeństwo. Niejednokrotnie była to również zasługa Pani pilotki. Wiedzieliśmy, gdzie iść, o której się spotkać. Nikt nie został pozostawiony samemu sobie. Doskonałym pomysłem są słuchawki, które dostajemy na cały pobyt. Dzięki temu każdy z nas doskonale słyszał opowieść pilota i wiedział, gdzie się udać np. wychodząc ze statku. Najlpeszym momentem była oczywiście wizyta u pasterzy. Fantastyczne spotkanie z sardyńską gościnnością i kuchnią zdecydowanie najlepsza integracja grupy !! Brakowało nam jedynie plażowania. W programie jest raz (2h). My Panią Pilot poprosiliśmy o jeszcze jeden dzień, udało jej się wygospodarować 1,5h dodatkowo (dziękujemy ! :) ) Najmniej naszej symaptii i zainteresowania zaskarbiły sobie Nuragi. Wycieczka na Korsykę ciekawa, lecz przywołanie jej w nazwie wycieczki- zbyt szumne :) Pilotka odprowadziła nas na lotnisko pod samą odprawę i ze smutkiem opuściliśmy piękną Sardynię.
Pokaż więcej opinii (148)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem