Opinie klientów o Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy (z przelotem do Singapuru)

5.2 /6
19 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.0
Program wycieczki
5.2
Transport
5.3
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Dorota, Zgierz 11.06.2024
Termin pobytu: wrzesień 2023

wycieczka objazdowa Singapur Malezja Bali

Program wycieczki prawie dobry, bowiem zabrakło 1 dnia w Singapurze. W programie nie było zwiedzania ogrodów przy hotelu Marina Bay Sands, a to super atrakcja i charakterystyczne miejsce. Reszta programu bardzo dobra. Mega minusem było to, ze nie było słuchawek i przewodnik mówił cos „pod nosem” i nie wszyscy to slyszeli. Poza tym organizacja ok.

5.0/6

WIESLAWA, ZIELONA GORA 03.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Azja Południowo-Wschodnia

Wycieczka bardzo udana pod względem organizacyjnym,program zrealizowany w 100 procentach.Wspaniały opiekun Pani Magda świetnie przygotowana do swojej roli.Program wycieczki uwzględniał najciekawsze miejsca przyrodnicze i urbanistyczne zarówno Malezji jak i Singapuru.Moja jedyna uwaga to zbyt krótki pobyt w Singapurze,przydał by się jeszcze jeden dzień.

5.0/6

Jacek, --- 22.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Azjatycka przygoda

To była nasza pierwsza tak daleka podróż oraz wielkie oczekiwania. I nie zawiedliśmy się. Niesamowity Singapur- miasto inne od wszystkixh nam znanych miast europejskich. Warto zobaczyć !!! Dzika Malezja - szczególnie zapadły nam w pamięci wycieczki po dżungli. Gorąco polecamy! No i oczywiście na koniec wisienka na torcie-Bali. Wyspa pełna ciepłych i uśmiechniętych mieszkańców. Naprawdę można odpocząć. Trzeba jednak przyznać, że te parę ostatnich dni to zdecydowanie za krótko na poznanie tej urokliwej wyspy. Wycieczka pełna wrażeń ale dla osób które lubią żyć na walizkach- jesteśmy w ciągłym ruchu. Osobiście polecam. Pilotka Asia - przekazywala nam wiele ciekawych i cennych informacji.

4.0/6

JOLANTA MAŁGORZATA, LUBLIN 26.05.2019

Pan Pilot Dawid

i objazdowej wycieczki
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem