Opinie klientów o Koggala Beach Resort

4.9 /6
Atrakcje dla dzieci
2.5
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.3
Pokój
4.5
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
3.8
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Monika Łódź 28.03.2014

Raj na Ziemii

Piękna plaża, cudowna rafa koralowa, urokliwe miasteczko, ferma żółwi, doskonała i niepowtarzalna kuchnia, wspaniała obsługa. Doskonałe miejsce!!!

5.0/6

Beata Ewa Kraków 21.04.2014

Hotel bardzo odpowiedni do ceny.

Ładny, mały, kameralny obiekt w kolonialnym stylu (drewno, rafia) idealnie dopasowany do wyglądu otoczenia.

5.0/6

JAN, BIELSKO-BIAŁA 29.04.2014

Sri Lanka, Hotel Koggala Beach

Hotel Koggala Beach położony jest w niewielkiej miejscowości Koggala, 15 km na południe od historycznego centrum miasta Galle z zabytkowym fortem holenderskim. Do lotniska w Colombo jest około 170 km. Hotel znajduje się przy przepięknej, szerokiej piaszczystej plaży publicznej (brak serwisu plażowego) o długości kilku kilometrów. Goście hotelu mogą korzystać z infrastruktury ogólnodostępnej sąsiednich hoteli: Club Koggala Village oraz The Long Beach Resort.

5.0/6

Monika, Świerklaniec 18.04.2014

Piękna plaża!!!

Pobyt w hotelu wspominamy bardo bobrze. Położony przy pięknej piaszczystej plaży, moim zdaniem same pokoje nie zasługują na 3,5* maksymalnie na 3*, choć położenie naszego pokoju, który mieścił się w niskim parterowym "budynku", z którego wychodzi się poprzez taras bezpośrednio na PIĘKNĄ szeroką piaszczystą plażę dodaje mu co najmniej 1*. Na Sri Lance spędziliśmy niezapomnianą podróż poślubną. Polecamy wszystkim ten kierunek.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem