Opinie klientów o Stambuł - Zobacz, posmakuj, dotknij

5.3 /6
62 
opinie
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.4
Transport
5.8
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Maciej, Inowrocław 29.07.2022

Godne polecenia.

Wycieczka w 100% godna polecenia. Mimo , że w lipcu, pogoda słoneczna temp 28-33 C .

6.0/6

D. 30.05.2022

Niezapomniane wspomnienia

Wszystkim osobom zastanawiającym się, czy warto, mogę powiedzieć tylko jedno - WARTO! Stambuł jest przepięknym miastem, do którego mam nadzieję będę miała okazję jeszcze powrócić. Wycieczka objazdowa pozwala zobaczyć najważniejsze zabytki i atrakcje miasta bez np. stania w długich kolejkach. Dzięki opiece pilota wszystko, co widzimy, jest na bieżąco omawiane, a dzięki temu, że korzystaliśmy z systemu audio-guide, nie trzeba było skupiać się na tym, żeby znajdować się blisko pilota, żeby cokolwiek usłyszeć. Wszystkie informacje płynęły do nas wyraźnie wprost z mikrofonu pilota do słuchawki umieszczonej w uchu. Cały objazd moim zdaniem jet dobrze zorganizowany, a pani pilot, jak i towarzyszący jej lokalny przewodnik cały czas dbali, żebyśmy czuli się otoczeni opieką. Mieszkańcy miasta przyjaźnie nastawieni i pomocni, chętni do rozmów.

6.0/6

Michał, Mościska 01.11.2020

Stambuł - to TRZEBA zaobaczyć, posmakować i dotknąć!

Jeżeli szukacie niewyczerpującej wycieczki, która wprowadzi Was w świat sułtanów, rachatłukum i kawy po turecku, to to jest właściwy wybór. Program nie wymaga od uczestnika żelaznej kondycji, jest przeznaczony dla osób w każdym przedziale wiekowym. I to nie tylko dla miłośników serialu 'Wspaniałe stulecie". Warto zainwestować w programy fakultatywne, doskonale uzupełniają program.

6.0/6

EWA HALINA, NOWY SĄCZ 17.10.2020

Stambuł kompleksowo

Wyjazd październikowy miał te zaletę, że cudownie przedłużył lato. Wycieczka nie wymagająca kondycyjnie , krajobrazy urocze, architektura godna podziwu. Hotel dobry, jedzenie znakomite - uwielbiam kuchnię turecką. Urlop udany bardzo! Na pewno znowu odwiedzę Turcję. Zauroczył mnie ten kraj.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem