Infinity by Yelken Aquapark & Resorts

5.2/6 (289 opinii)
Infinity by Yelken Aquapark & Resorts
Galeria (33)
Zaślepka wideo
Infinity by Yelken Aquapark & Resorts
Zdjęcie mapy
Mapa

Atuty oferty

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci

5.3

Obsługa hotelowa

5.2

Plaża

4.4

Pokój

5.3

Położenie i okolica

5.6

Rezydent

5.3

Sport i rozrywka

5.1

Wyżywienie

5.0

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

Zdjęcia klientów (413)

6.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

0

Zadowolony klient

MAREK, GNIEZNO 22.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025

Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu z miejsca z widoków. Bardzo jestem zadowolony z biura podróży Rainbow z opiekunki naszą grupą. Byliśmy zaopiekowani przez cały pobyt aż do odprawy ogromny ukłon w stronę Pani Opiekunki na pewno w przyszłym roku skorzystamy z usług waszego biura 🙂

6.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

136

Rewelacyjny hotel, blisko Efezu!

Michał, Mszanka 19.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024

Polecam wszystkim z dziećmi, które potrzebują aquaparku. Wszystko na miejscu, oprócz tego co w hotelu, można wyjść do restauracji obok, gdzie są również sklepy. Raj dla dzieci zarówno pod względem atrakcji jak i jedzenia. Hotel bardzo czysty, codziennie zmieniane ręczniki, obsługa sympatyczna, a z głośników czasami lecą polskie hity. Animatorzy na 5. znają jak to zwykle bywa sporo słów po Polsku. Wycieczka do Efezu bomba. Trzeba niestety uważać na słońce, zabrać wodę i nakrycie głowy. Potem wizyta w centrum złota (ceny kosmos!), następnie obiad, pyszny ale było brak frytek/ziemniaków więc mój 8-latek nic nie zjadł. Ogólnie wyjazd bardzo udany, polecam ten hotel i Rainbow!

Pokaż więcej opinii (287)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem