Sylwester w Serbii

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Podwójny sylwester w Serbii • Sremski Karlovci • Budapeszt i Belgrad - stolice nad Dunajem • kolacja i zabawa sylwestrowa z muzyką na żywo!

Terminy i ceny wycieczki 1

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Nocny przejazd do Serbii.

Dzień 2

Rano zakwaterowanie w hotelu w Nowym Sadzie. Czas na odpoczynek po podroży. Po południu przejazd do Karłowic (Sremski Karlovci) i zwiedzanie barokowego centrum miasta – zobaczymy pałac patriarchy, cerkiew św. Mikołaja, najstarsze gimnazjum serbskie, fontannę “Cztery Lwy” oraz Kościół Pokoju - miejsce podpisania Pokoju Karłowickiego, który zmienił mapę tej części Europy. Wizyta w winiarni i degustacja znakomitych win wraz z tradycyjnymi przekąskami – region Fruszkiej Gory słynie z uprawy winorośli. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotel Stari Krovovi 3*
Prowadzony przez rodzinę od wielu pokoleń, kameralny hotel, położony jest w miejscowości Nowy Sad. Nowy Sad to wielokulturowe miasto, położone nad Dunajem, będące niegdyś stolicą Serbskiej kultury
Do dyspozycji gości: Recepcja 24 godz., restauracja, SPA, salka fitness (dodatkowo płatne).
Pokoje: Hotel oferuje komfortowe pokoje z łazienkami (prysznic) oraz suszarką do włosów. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, minibar, telefon oraz telewizor.
Wyżywienie: Śniadania w formie bufetu i serwowane obiadokolacje. Uroczysta kolacja sylwestrowa i noworoczna z muzyką na żywo i nieograniczoną ilością serbskich napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Internet: Na terenie obiektu Internet Wi-Fi (bezpłatny).
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania i obiadokolacje, kolacja noworoczna w dniu 1.01, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, przewodników, Tour Guide System, taksy klimatycznej, wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 59 EUR/os (łącznie z systemem TGS, bez opłaty klimatycznej, koszt opłaty klimatycznej ok. 1,5 euro za dzień), kolacja sylwestrowa all inclusive z muzyką na żywo za dopłatą 50 EUR/os płatne u pilota na miejscu.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon