Opinie klientów o D Varee Jomtien Beach

5.0 /6
59 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.2
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.3
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.6
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.0/6

Grzegorz Jerzy, --- 22.12.2022
Termin pobytu: grudzień 2022

Tajllandia

Hotel bardzo średni z fajnym widokiem. Ale to co opisują w folderach że elegancki to przesada. W/g naszych norm poniżej 3 gwiazdek

3.0/6

MARCIN, CIESZYN 12.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

czasy świetności ma już za sobą

hotel na 4 noce da się wytrzymać, na dłużej byłoby ciężko. Niezbyt czysto, przy głośniej ulicy. Atutami hotelu są : bliskość plaży- niestety, mimo sprzątania, brudnej, ładny widok z balkonu na zatokę i bar na 38 piętrze

3.0/6

Magdalena Aleksandra, Gorzow Wielkopolski 15.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

miejski hotel bez szału

Nie mam w zwyczaju pisać negatywnie o hotelu bo zawsze staram się wyciągać jakiej plusy, dlatego co mogę doradzić to proponuje wybrać inny hotel. Na plus okolica która pozwalała stołować się poza hotelem . Łazienki w pokojach dramat, przy jednym jak i przy drugim basenie po 10 leżaków na tak olbrzymi hotel . Skoro jest to hotel do wypoczynku po objeździe to normalnym jest relaks przy basenie . niestety w dużej mierze był niemożliwy ze względu na brak miejsca.

3.0/6

Justyna, Warszawa 01.01.2023
Termin pobytu: listopad 2022

D Varee Jomtien Beach

Hotel bardzo ładnie prezentuje się na zewnątrz, okazała budowla. Dawno już przeżył swoje lata świetności, meble w pokojach wymagają zmiany lub renowacji. Przy umywalce należało uważać aby kran się nie urwał. Suszarka oczywiscie była ale nie działała. Balkon duży, ładny z ładnym widokiem na zatokę i miasto. .
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem