Opinie klientów o Jomtien Palm Beach

4.9 /6
24 
opinie
Atrakcje dla dzieci
2.9
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
4.6
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

J&J 22.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Hotel dla niewymagających

Hotel już trochę przechodzony, pokoje a w szczególności łazienki wymagają odświeżenia lub remontu. Śniadania w porządku, basen całkiem przyjemny, nie za duży ale na szczęście zawsze znalazły się leżaki. Plaża po drugiej stronie ulicy, niestety nie za ładna jak to w okolicy Pattaya. Jomtien nieco oddalone od Pattaya walking street, ale łatwo dojechać. Ogólnie nie polecam miejscowości i okolicy, zgiełk, hałas, imrezownia... Odpocząć można w dalszych rejonach jak Rayong lub wyspy.

4.0/6

Valentyna, Ostrołęka 03.03.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

hotel jomtien Palm

Hotel w porządku. plaża blisko, tylko w morzu nie da się compac , morze bardzo brudne. Byłyśmy wymusiąne wyjechać na wyspę Ko LAN żeby się nacieszyć morzem

4.0/6

dagmarpatrasova 11.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Tajlandia wypoczynek

Część wypoczynkową Baśniowej Tajlandii oceniam bardzo dobrze, Rainbow porozwoził nas po hotelach i zostawił samych sobie i to chyba było najlepsze- żadnych organizacyjnych wtop .

4.0/6

MICHAL JANUSZ, WARSZAWA 03.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Średni hotel

W ścianie cienkie drzwi do sąsiedniego pokoju przez które praktycznie wszystko słychać. Basen dość duży, ale niezbyt atrakcyjny. Plaża przy hotelu bardzo zatłoczona i nieładna. Śniadania codziennie dokładnie takie same, ale nie były złe. Z Jomtien Palm Beach jest blisko na Night Market i do portu więc lokalizacyjnie jest ok. Hotel położony tuż przy dużej, dość hałaśliwej ulicy. Należy go traktować wyłącznie jako miejsce na nocleg, a na wypoczynek i dużo lepszą plażę warto uciekać na Koh Larn. Generalnie w Pattaya ciężko o kameralny hotel, większość z nich to wysokie budowle.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem