Opinie klientów o Jomtien Palm Beach

4.9 /6
24 
opinie
Atrakcje dla dzieci
2.9
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
4.6
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.0/6

Aneta, 14.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Jomtien palm beach

Hotel dość stary, przydałby się remont. Nie polecam osobą które wybierają się wyłącznie na wypoczynek w tym hotelu.

3.0/6

BARTŁOMIEJ, Bydgoszcz 24.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Bardzo słaby

Pobyt 4 dniowy po objeździe i dobrze, że tak krótko. Jedynym plusem tego hotelu jest położenie i śniadania. Reszta poniżej krytyki. Pokój duży ale przejściowy połączony z innymi pokojami drzwiami zamykanymi na mały skobel. W nocy dobijali się Rosjanie bo myśleli, że mają u mnie sypialnie. Łazienka dramat - brud i nie remontowana chyba od nowości. Obłożenie sami Rosjanie i Hindusi. Leżaki pozajmowane już od chyba 5 rano

3.0/6

Janusz, Gdańsk 06.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Hotel ocena

Hotel swój czas świetności ma już za sobą , w pokojach na 10 piętrze wykładziny podłogowe i meble w złym stanie technicznym a w łazience niezbyt czysto . Z tego powodu poprosiliśmy o zmianę pokoju i na piętrze 9 już było dużo lepiej. Hotel w dogodnym miejscu.

2.5/6

Joanna Natalia, Koziegłowy 07.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

bez tytułu

Hotel z epoki wczesnego Gierka. Wszystko w hotelu pozamykane, nie działa lobby, jest restauracja na zewnątrz ale nikt w niej nie je, czasem pojedyncze osoby piją piwo lub kawę. Pokój na 11 piętrze był ok, duży, czysty, można było odpocząć. Nie jest to miejsce do wypoczynku. Basen mały przy ulicy. Uciekliśmy z hotelu na 3 dni na Kho Samet, na 1 dzień do parku narodowego i na inne wycieczki. Polecam aplikację GetYourGuide m. in. Wyjazd do Parku Narodowego. W Pattaya polecam Świątynię Prawdy. Z hotelu najlepiej pojechać taksówką. Z aplikacją Bolt dojedzie się wszędzie za parę złotych. Sam Hotel z tego co widać służy jako noclegownia na jedną noc głównie dla Chińczyków i jako miejsce imprez typu urodziny dla młodzieży szkolnej lub jako miejsce noclegu w podróży służbowej. No dłuższy termin nie polecam, chyba że ktoś lubi siedzieć w mieście cały dzień.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem