Opinie klientów o Siam Bayview

5.6 /6
38 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.3
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
3.9
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ireneusz, Szczecin 06.03.2020

Hotel bardzo dobry

Hotel jest bardzo dużym zaskoczeniem, na plus. Jeden z najlepszych w jakich bywałem w świecie. Wysoka kultura obsługi, bardzo usłużni, aż momentami wywołuje to zakłopotanie. Hotel położony w centrum Pattaya, a jednocześnie jakby był na jakiejś egzotycznej wyspie, w bardzo dobrym stylu, bardzo mocne 4 gwiazdki. Śniadania urozmaicone, w dogodnej porze, sam pokój wysoki standard.

6.0/6

Krzysztof, --- 28.11.2019

dobry hotel

Przed chwilą bardzo źle oceniłem hotel w Bangkoku. Natomiast ten hotel był super. Czysto, cicho, kameralnie, wszędzie blisko. Tu ponownie powtórzę, że mieliśmy znakomita opiekę Pani Aleksandry.

6.0/6

Magdalena, Murowana Goślina 12.02.2020

Siam Bayview - Pattaya

Hotel usytuowany w bardzo fajnym miejscu, między dwiema jednokierunkowymi ulicami. Z jednej strony hotelu w kilka sekund jest się na plaży a z drugiej na ruchliwej, pełnej życia ulicy. Sam hotel czysty , schludny z bardzo sympatyczną obsługą . Śniadania dość monotonne ale zawsze się coś wybierze z kuchni azjatyckiej i europejskiej. Baseny czyste , leżaki z ręcznikami czekają żeby z nich skorzystać , tuż obok basenu jest mała siłownia z dużymi przeszkleniami z widokiem na basen. Hotel godny polecenia, bo mimo bliskości ulic w hotelu jest cicho i spokojnie.

6.0/6

Jarek 02.04.2019

Kameralny hotel

Bardzo przyjemny kameralny hotel z 2 basenami. Położony w samym centrum Pattaya z licznymi restauracjami, bazarami czy uciechami :)
134510
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem