Opinie klientów o Cross Vibe Pattaya Seaphere (ex. X2 Vibe Pattaya Seaphere Residence)

5.0 /6
64 
opinie
Atrakcje dla dzieci
2.2
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
4.6
Pokój
5.6
Położenie i okolica
4.2
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
2.9
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Jerzy, Szczecin 17.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Tajlandia Typ wyjazdu: Wypoczynek

Hotel blisko plaży jest bardzo daleko około 20 km od centrum . Jedyna możliwość dojazdu do centrum to taksówka. Najbliższy sklep około 1 km od hotelu. Hotel pobiera kaucję zwrotną50 dolarów lub 1 tys. batów

4.0/6

Ewa i Marek, Wrocław 02.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Pobyt w hotelu Cross Vibe Pattaya Seaphere- 22-26.12.2023r.

Hotel nie spełnił do końca naszych oczekiwań. Ciekawie, pomysłowo zaaranżowane wnętrze: aneks kuchenny, możliwość oddzielenia sypialni i łazienki z WC od części dziennej: saloniku z kuchenką; niemniej denerwujące przesuwanie drzwi do szafy połączone z drugimi drzwiami- bo niełatwo otwierane od strony łazienki. Wygodna część prysznicowa, ale ciężko działająca bateria prysznicowa: trudno było ją przestawiać. Bardzo maleńki "balkonik", który zupełnie nie spełniał żadnej roli. Zaskoczeniem na koniec była konieczność uiszczenia opłaty za wodę (poza 4 butelkami). Nieznajomość języka angielskiego na recepcji, ale za to bardzo mili ludzie. Wszyscy- bez wyjątku! Jedzenie w hotelu dosyć skromne i mało urozmaicone. Oferta wigilijna stosunkowo droga: blisko 1100 Bathów/osobę versus 300 Bathów za kolację w hotelu w Pattayi. Okolice hotelu mało atrakcyjne, i niedużo ofert jedzeniowych poza też stosunkowo drogimi daniami rybnymi czy owocami morza. Ogólnie sporo drożej jak w Pattayi. Połączenie z Pattayą tylko taksówkami- spora odległość. Fajna plaża i mało ludzi, więc spokój i cisza ... To było świetne Ewa i Marek, Wrocław

3.0/6

Sławomir, --- 07.03.2020

Hotel nowoczesny, czysty, marne, monotonne śniadania. Hotel oddalony o ok. 1,5 h drogi do centrum Pattayi. Przy hotelu brak sklepów, kantoru, restauracji, salonów masażu. Plaża publiczna, piaszczysta, zaniedbana. Brak zagospodarowanego otoczenia hotelu.

2.5/6

Mateusz, Wrocław 16.09.2022

Ten hotel to pomyłka

Szczerze mówiąc ten hotel nie powinien w ogóle znaleźć się na liście dostępnych obiektów w części wypoczynkowej wycieczki. Obiekt położony jest 16km od centrum Pattayi. Wokół samego hotelu nie ma absolutnie nic, oprócz sklepu i zaniedbanej plaży z brudną wodą. Kąpiele wodne i słoneczne zdecydowanie lepiej uskuteczniać na pobliskiej wyspie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem