Opinie klientów o Cross Vibe Pattaya Seaphere (ex. X2 Vibe Pattaya Seaphere Residence)

5.0 /6
64 
opinie
Atrakcje dla dzieci
2.2
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
4.6
Pokój
5.6
Położenie i okolica
4.2
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
2.9
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Norbert Ryszard, Mysłakowice 26.12.2023
Termin pobytu: wrzesień 2022

polecam

Pokoje czyste, dobrze wyposażone, restauracja z pysznym jedzonkiem. Jeździliśmy codziennie do centrum i na wyspę żółwiową -bolt.

6.0/6

Milosz, Swidnica 25.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Przedłużenie o pobyt

Hotel super, basen na 8 piętrze robi wrażenie. jedzenie dobre, pokoje czyste codziennie sprzątane. Hotel nowy więc żadnych negatywnych spostrzeżeń nie mam.

6.0/6

Barbara, Kraków 07.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Wycieczka "Baśniowa Tajlandia "

Wymieniony Hotel jest położony na uboczu, w cichym miejscu, bardzo blisko plaży Zatoki Tajlandzkiej" . Jest to odpowiednie miejsce na odpoczynek po skończonej wycieczce objazdowej oraz na wyjazdy ,wiązane z wycieczkami fakultatywnymi. Pokoje są świetnie wyposażone (forma studia z kuchenką, salonikiem, sypialnią i łazienką). Serwowane śniadania były bardzo urozmaicone i smaczne. Dodatkowo, można było kupić dania w ciągu dnia. Jest to miejsce godne polecenia.

6.0/6

Łukasz, Gdańsk 16.08.2022

Baśniowa Tajlandia X2 VIBE

Hotel czysty , zadbany , nie duży i co najważniejsze położony na obrzeżach Pattayi , jest cicho, kameralnie blisko plaża wioska rybacka z dala od zgiełku Pattayi . Ceny w hotelu dosć wysokie ale jakość odpowiada ich wysykości, piękny bar na dachu klimat chilloutowy odczuwalny w cały hotelu. Polecem osobą które lubą spokój .Jednocześnie nie daleko od hotelu znajdują się małe lakalne bary i tajskie garkuchnie. Plaża piaskowa ale bez szału dwa fajne falochrony do spacerowania i falujący mosrt. Komunikacja z Pattaya prosat i tania . Polecam hotel/
145616
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem